2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bende poyrazı çişe alıştırıyorum baya söylüyo gece bezlemiyorum artık işemiyo
aşısını geçen ay yaptırdım ben hepatit a aşısı özel aşı bizim sigortamız olmadığı için 64tlye yaptılar
çoğunuz memeden ayırma derdinde bizimki 5aylıkken bıraktığı için öyle bi derdimiz olmadı ama keşke emseydi
bu aralar poyrazda bişey yemiyo hasta yavrum enfeksiyon kapmış ilaç kullanıyoruz
gülincim geçen bana yzmışın yazamadım tatlım kayınvalideyle altlı üstlü oturuyoruz yeme içme beraber
gece yatmaya kendi evime çıkıyorum annemlerde aynı sokakta karşı binada olduğu için malesef onlarda kalma şansım
olmuyo uzak olsaydı zaten annemde kalırdım:KK55:

Son düzenleme:
tamam kızlar bende yaptırayım şu aşıdan bnm oğlum iki gündür ishal kızlar bide poposunu tahriş etti baya pişik kremi kullanıyorum neden oldu anlamadım

canım geçmiş olsun diş felan çıkarıyosa ondandır poyrazda geçen ay azı dişini çıkardı aynı senin dediğin gibi oldu ishalse aşıyı yapmazlar bizim dr yapmıyo ama sen yinede dr sor istersen:KK71:

canım geçmiş olsun diş felan çıkarıyosa ondandır poyrazda geçen ay azı dişini çıkardı aynı senin dediğin gibi oldu ishalse aşıyı yapmazlar bizim dr yapmıyo ama sen yinede dr sor istersen:KK71:

dişleri 16 tane oldu zayıfız bıraz ondan cabuk hasta oluyoruz 10 kılo 81 cm de boyu nasıl sizce

canım her bebeğin gelişimi farklıdır demekki minyon olucak senin oğluşun benimki babasına çekmiş 87cm di geçen ay ama mahallede 2çocuk var 2side poyrazdan büyük onlardanda uzun bizimki dr danış canım ama yapı meselesi normal oğluşun :KK16:

canım her bebeğin gelişimi farklıdır demekki minyon olucak senin oğluşun benimki babasına çekmiş 87cm di geçen ay ama mahallede 2çocuk var 2side poyrazdan büyük onlardanda uzun bizimki dr danış canım ama yapı meselesi normal oğluşun :KK16:

evet canım babamız mınyon babaanne mınyon dede de mınyon saglık ocagındakı ebede aile mınyon dıyo o yuzden boledır dıyo

Son düzenleme:
selam kızlar dün oğluşumun dogum günüydü, çok güzel gecti halaları babanesi herkes bizdeydi görmenız lazımdı bütün gün havalıydı öyle mutluyduki herkese mavi boncuk dağıttı, pastayı görür görmez ta uzaktan üflemeye başladı ,Allah saglıklı uzun ömür versin yavrularımıza, abimiz biraz kıskandı gibi ama beraber mum üflediler iyiki dogdun derken abimizinde adını söyledk sonra mutlu oldu tabi bizim dogum günümüzde böyle geçti daha nice yaşlara inşallah, kübra nerelerdesın kız sen? Hadi gözünüzaydın dügünüde yaptnz özlettin kendini bi daha bu kadar uzak kalma hepinizi öptm kızlar hoşçakalın

nermin doğmgününüz kutlu olsun canım nice senelere,
benimde canım sıkkın biraz
kiracı olmak çok zor, evsahibi salak saçma şeylere laf söylüyo al evini başına çal demek var ama olmuyo :KK43:(

selam kızlar dün oğluşumun dogum günüydü, çok güzel gecti halaları babanesi herkes bizdeydi görmenız lazımdı bütün gün havalıydı öyle mutluyduki herkese mavi boncuk dağıttı, pastayı görür görmez ta uzaktan üflemeye başladı ,Allah saglıklı uzun ömür versin yavrularımıza, abimiz biraz kıskandı gibi ama beraber mum üflediler iyiki dogdun derken abimizinde adını söyledk sonra mutlu oldu tabi bizim dogum günümüzde böyle geçti daha nice yaşlara inşallah, kübra nerelerdesın kız sen? Hadi gözünüzaydın dügünüde yaptnz özlettin kendini bi daha bu kadar uzak kalma hepinizi öptm kızlar hoşçakalın

nice mutlu senelere canım
Allah kuzucuklarına hayırlı uzun ömürler versin
hep beraber huzurlu bir ömür sürün

canım burdayım evet bayagı ara vermiştim ama görümce olup geldim
direkt solugu kk sizin yanınınzda aldım
sen nerelerdesin
dogum gününüzz güzel geçmiş maşallah
darısı bizim başımıza
bizimde bu ayın 25inde
sen neler yaptın görüşmeyeli

tamam kızlar bende yaptırayım şu aşıdan bnm oğlum iki gündür ishal kızlar bide poposunu tahriş etti baya pişik kremi kullanıyorum neden oldu anlamadım
geçmiş olsun canım
ishal biz büyükleri bile ne kadar sarsıyor
bebekleri kimbilir nasıl yapar
bol bol su içir canım
dişleri 16 tane oldu zayıfız bıraz ondan cabuk hasta oluyoruz 10 kılo 81 cm de boyu nasıl sizce

canım bebegin tam sınırda ne çok zayıf ne de çok toplu
sıkma canını bazı çocuklar böyle oluyor
bi tanede bizim evde var
11 kilo 83cm 14dişte bizde var
ve sürekli hasta olur sürekli drlardayız
ama yapacak bişiy yok
benim kızım hiç bişiy yemiyor yemek istemiyor
zorlana çizgifilimlerle yemek yediriyoruz
ondada bizimkinin kusma huyu var
kusar
birgün kızımın dr dediki
sen üzülme yemiyo zayıf şöyle böyle diye üzülme
ne yaparsan yap senin çocugun minyon ve böyle büyüyecek dedi
dr dedigi hesap seninkide minyondur takma kafana

geçmiş olsun canım
ishal biz büyükleri bile ne kadar sarsıyor
bebekleri kimbilir nasıl yapar
bol bol su içir canım

canım bebegin tam sınırda ne çok zayıf ne de çok toplu
sıkma canını bazı çocuklar böyle oluyor
bi tanede bizim evde var
11 kilo 83cm 14dişte bizde var
ve sürekli hasta olur sürekli drlardayız
ama yapacak bişiy yok
benim kızım hiç bişiy yemiyor yemek istemiyor
zorlana çizgifilimlerle yemek yediriyoruz
ondada bizimkinin kusma huyu var
kusar
birgün kızımın dr dediki
sen üzülme yemiyo zayıf şöyle böyle diye üzülme
ne yaparsan yap senin çocugun minyon ve böyle büyüyecek dedi
dr dedigi hesap seninkide minyondur takma kafana

aynen öle tatlım ne yapalım ALLAH sağlık versin hepsine

kızlar memeden ayırdım gibi dün hiç emmedi ama gece zor oldu neyse şimdi uyuyor gece bişey yemedi ya aç kalır mı sizce

nermin doğmgününüz kutlu olsun canım nice senelere,
benimde canım sıkkın biraz
kiracı olmak çok zor, evsahibi salak saçma şeylere laf söylüyo al evini başına çal demek var ama olmuyo :KK43:(
:KK19:valla biz taşınalı 2 ay olucak allaha şükür melek gibi adam ev sahibi ,ama ilk girdiğimiz evlerde ev sahipleri adama cinnet geçirtecek tiplerdi vala aman şükürki ii denk geldik şimdi burdanda hiç çıkmaya niyetim yok biliyomusun biz 2 ay içinde iki kez üst üste ev taşıdık tam yeni eve düzeni oturttuk yerleştim falan baktıkki merkeze uzak geldi 15dk yürüyerek arabayla 5 dk ,,ama olmadı şimdi merkeze taşındık şükürki tam uygun bi ev bulduk çıkmıcam artık öf be:63:
cnm 2 yaş aşıları var hepatit aşısıydı sanırım 2 yaşında yapılıyor.
bende bugün götürcem oğlanı bakalım kntrole ayın 8inde doğum günü vardı 2 yaşına girdi ama ebe bana benim kızda 13 temmuzda 1 yaşına gircekya ikisini beraber getir evin uzak demişti ama tam dibine taşındıkya şimdi sağlık ocağının heheyt ayrı ayrı götürebilirim artık ondan gitcem bakam aşıyıda sorim bakalım ne dicek:KK61:
geçmiş olsun bez takıyormusun yoksa oturağa yapıyomu artık eğer bez takıyosan isalse bide tabi orda durunca poposuna değdikçe pişik olur,benim kız pişikti azcık kaldı geçiyo bende krem sürüyorum bide ıslak mendili yıkayıp öle siliyorum ıslak mendil pişiği tetikliyo dikkat ett:KK50:
ay benimkini dün tatrtım 13 kilo geldi maşşallah bakalım boyunuda ebe ölçsün artıkın hehehyt seninki gerçekten genetik demekki benimkilerde öyle ben uzun baba uzun benim babamda uzun bizlere çekmişler kızımda boydan gidiyo manken olcak ilerde 8 kilo oda :KK51::nazar::nazar:
doğum gününüz kutlu olsun bakalım,,bizde yaptık yeni ah ah benimki de bi havalıydıki sorma çok mutluydu ama,mumları tam 6kez yaktırıp üfledi tatlı meleğim:KK69:

doğum günümüzden kareler oğlum ben kızım dedesinin kucağında falanokadar hareketliydiki net çekilmedi gıcık oldum:KK52:

$IMG0639A.jpg $IMG0615A.jpg $IMG0614A.jpg $IMG0613A.jpg $IMG0612A.jpg $IMG0611A.jpg $IMG0618A.jpg $IMG0666A.jpg $IMG0619A.jpg $IMG0662A.jpg $IMG0624A.jpg $IMG0630A.jpg $IMG0625A.jpg $IMG0629A.jpg $IMG0623A.jpg $IMG0617A.jpg $IMG0616A.jpg alttaki resimdeki iki çocukta yeğenlerim ablamın çocukları

Son düzenleme:

Allah sağlıklı uzun güzel bir ömür nasip etsin cnm .nice senelere inşallah..

[

geçmiş olsun bez takıyormusun yoksa oturağa yapıyomu artık eğer bez takıyosan isalse bide tabi orda durunca poposuna değdikçe pişik olur,benim kız pişikti azcık kaldı geçiyo bende krem sürüyorum bide ıslak mendili yıkayıp öle siliyorum ıslak mendil pişiği tetikliyo dikkat ett:5

bez kullanıyoruz cnm ıslak mendılı de yıkayıp kullanıyorum pişik kremi felan bıraz ii bakalım doktora goturmedım yedıgı bısey yapmış gibi sağlık ocagında ebeyı aradım rengı sarıysa dedı bıraz da azalır gıbı oldu inş gecer bızım dogumgunumuzde pazartesi günü :nazar:

emelcimm kiracı olmaz zor gerçekten.
bizim de ev satılık bu aralar taşınma işi çıktı birde.alışmıştık mahallemize.komşularımıza.5 sene olacak 1 ay sonra ilk evimiz.zor olacak taşınmak.
eşime biz alalım diyorum şimdilik zor gibi.bakalım ne olacak..hayırlısı...
yağmur uyuyor bende çamaşır attım makinaya.bi duş aldım.bavulu hazırlıyacağım.haftasonu izmire gidiyoruz.
yağmur deliriyor sevinçten:21:

kızlar memeden ayırdım gibi dün hiç emmedi ama gece zor oldu neyse şimdi uyuyor gece bişey yemedi ya aç kalır mı sizce

canım zaten büyüdükçe gece beslenmesini kesmek gerekiyormuş , dişleri çürütüyormuş, ben gece uyanınca su içiriyorum sabah kahvaltı yapıyor

ilkecim hayırlısı olsun inşallah gönlüne göre olur ev işi seninde, tahta oyuncak almıştık yapboz gibi olanlar varya , onu yaptı eşim kayrayla sonra balkonda mavi sprey boyayla boyadılar , azcık mermere bulaşmış sildim çıkmadı
ev sahibi üst kat balkondan nasıl gördüyse görmüş onu eşime diyorlarmış o balkondaki mavilik ne diye, inan ev tertemiz çok dikkat ederim temizliğe ama yetmiyor demekki , tiner alcazda çıkarcaz :KK43:

trendy maşallah çocuklarına , doğumgünü kutlu olsun batuhanında , adınızı yazsanıza kızlar böyle nicklerle zor oluyor
ev içinde iyi olduktan sonra ne güzel, Allah bütün kiracılara kendi evini almayı nasip etsin

herkese merhabalar nasılsınz kızlar?
dogun günü olan bebişlerımıze hayırlı yaslar diliyorum saglıcakla büyüsün bütün kuzucuklarımız.
valla yaz geldı işler bıtmıyor halı yıkama ev temızlıgı derken kk ya gıremıyorum bir türlü.
bu hafta sonuda samsuna yolculuk var kardeşimin düğünü var yol okladar gözumde büyüyorkı offf offf 16 saat nasıl cekılır bu sıcakta ve elıf simayla.allah yardımcımz olsun artık.

canım zaten büyüdükçe gece beslenmesini kesmek gerekiyormuş , dişleri çürütüyormuş, ben gece uyanınca su içiriyorum sabah kahvaltı yapıyor

ilkecim hayırlısı olsun inşallah gönlüne göre olur ev işi seninde, tahta oyuncak almıştık yapboz gibi olanlar varya , onu yaptı eşim kayrayla sonra balkonda mavi sprey boyayla boyadılar , azcık mermere bulaşmış sildim çıkmadı
ev sahibi üst kat balkondan nasıl gördüyse görmüş onu eşime diyorlarmış o balkondaki mavilik ne diye, inan ev tertemiz çok dikkat ederim temizliğe ama yetmiyor demekki , tiner alcazda çıkarcaz :KK43:

trendy maşallah çocuklarına , doğumgünü kutlu olsun batuhanında , adınızı yazsanıza kızlar böyle nicklerle zor oluyor
ev içinde iyi olduktan sonra ne güzel, Allah bütün kiracılara kendi evini almayı nasip etsin

sağol tatlım adım tuğba:KK1:

ne bılıyım gunduz de yemek ıstemıyor neden se bıberondan off bı alıssa

X