2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar

bişey sorucam yazdığımız mesajı nerden kaldırıyoruz bulamadım bi türlü ya düzenleme yapıcam yapamıyorum

bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi???

canım yazdıgın mesajın
hemen altında mesaj düzenleme panali var
orayı tıkla ve sil bütün yazdılarını daha sonrada
degişiklikleri kaydete bas
mesajın silinirrrrr

sağolasın kübacım bakalım bi ara gidicem
filizcim getirdin mi inanı ?
evet özlemcim getirdim canım izin aldım evde oğlumla vakit geçiiriyoz
Canım benım korkutmak gibi olmasın ama lekelenme genele hayra alamet olmuyor .ıltıhap falan da olabilir tabı ama rahı ağzında yara;rahım ağzı kanserı gbı kötü şeylerind e hbaercisi.hiç ihnmal etme hemen gıt derım ben.
Kübracım zannetmıyorum hamıle olduğumu ama bellı olmaz tabı gene.hamıle olduğumda da hayatta değilimdir dıyordum:)) ama karnım falan ağrıyor sadece sökemedi henu8z dıye düşünüyorum.
Filiz ne oldu senın tayın işi bı gelişme var mı?
Özlemcim dudakların alerjık bı sebeple de şişiyo olabilir.nasıl bişey tarıf etsene.bana da oluyodu bı dönem.
daha belli olmadı canım mayıs-temmuz arası tayinlerimiz en erken mayıs en geç temmuz hayırlısı bakalım hakkımızda
merhaba aslında bende haziran 2009 annesiyim ve yazmadan sizi takip ediyodum eskiden yazardıım da bundan sora yazcam am kabul ederseniz. benim kizim 11 haziran doğumlu ve memeden bu hafta ayırcammmönerileriniz varmı

hoşgeldin tatlım benim oğlum memeyi 3 aylıkken bıraktı

selam kızlar ay bende şans olsa .gittim hastaneye şeker sonucu çıkmış biraz yüksek ama hormon testleri yok cihaz yokmuş tabi dr. bakmadı hepsinin getir dedi okul da var gözsteremiycem heralde zaten şeker yüksek çıkınca iyi bir dr. araştırmaya başladım bile

merhaba aslında bende haziran 2009 annesiyim ve yazmadan sizi takip ediyodum eskiden yazardıım da bundan sora yazcam am kabul ederseniz. benim kizim 11 haziran doğumlu ve memeden bu hafta ayırcammmönerileriniz varmı

hoşgeldin. eskiden pepee vardı o sen misin yoksa?

Canım benım korkutmak gibi olmasın ama lekelenme genele hayra alamet olmuyor .ıltıhap falan da olabilir tabı ama rahı ağzında yara;rahım ağzı kanserı gbı kötü şeylerind e hbaercisi.hiç ihnmal etme hemen gıt derım ben.
Kübracım zannetmıyorum hamıle olduğumu ama bellı olmaz tabı gene.hamıle olduğumda da hayatta değilimdir dıyordum:)) ama karnım falan ağrıyor sadece sökemedi henu8z dıye düşünüyorum.
Filiz ne oldu senın tayın işi bı gelişme var mı?
Özlemcim dudakların alerjık bı sebeple de şişiyo olabilir.nasıl bişey tarıf etsene.bana da oluyodu bı dönem.

ay gülincim allah korusun ya. dudaklarım da arada bir geceleri şişiyo akşama doğru geçiyo her zaman olmuyo dr. da alerjiktir dedi ama nette kötü şeyler yazıyo neyse bişey yoktur diyip kapattım şimdilik zaten dr. korkusu var

felaket tellallığı yapayım o zaman bıraz sana belkı korkup gıdersın.korkunun ecele faydası yok hem.belkı hatırlarsın gecen yıl bı arkadaşımı rahım ağzı kanserınden kaybettım 32 yaşında 6 aylık kızı kaldı.en buyuk belırtısı lekelı akıntıymış salak doktoru kılcal damarlardır demış kı ızmırın en tanınmış dr larından bırı rezıl.o yuzden lutfeeeeeeeen ıhmal etme ve bı jınekoluğa gıt hepimizin içi rahat etsın.

slm kızlar nasılsınız uzun zaman oldu yazmayalı annemin yanındayım eskişehirde 2bucuk ay oldu elayla uğraşıyorum vakit olmuyor herkes iyiidir inş bebişler demeyeyim artık kocaman abi abla oldular 2. doğum günleri geldi bende gecen sene kadar hevesli değilim ufak bişey yapmayı düşünüyorum tayinimiz cıktı kıbrısa eşya toplamaktan fırsat bulursam inş eloşa doğum günü yapacağım hepinizi öpüyorumm

Emınecım faceden de yazdım gerçi ama hakkınızda hayırlısı olsun.keşke izmir olsaydı.

slm kızlar nasılsınız uzun zaman oldu yazmayalı annemin yanındayım eskişehirde 2bucuk ay oldu elayla uğraşıyorum vakit olmuyor herkes iyiidir inş bebişler demeyeyim artık kocaman abi abla oldular 2. doğum günleri geldi bende gecen sene kadar hevesli değilim ufak bişey yapmayı düşünüyorum tayinimiz cıktı kıbrısa eşya toplamaktan fırsat bulursam inş eloşa doğum günü yapacağım hepinizi öpüyorumm

hayırlı olsun eminem evet gülin gibi düşünüyorum keşke izmir olsaydı
hakkınızda hayırlısı olsun canım

merhaba kızlar,
geçmiş olsun diyen arkadaşlarım sağolun
gülincim hamişmisin yoksa hayırlısı , benimde bu ay içimde öyle garip bir his var hamileymişim gibi
inşallah saçmalıyorumdur 3 gün var adetime, dört gözle bekliyorum gelmesini :)

özlemcim korkuyu morkuyu bırak, hemen doktora git , sen bizim için değerlisin
hele evladın eşin ve ailen için çok daha değerlisin unutma

pepeti hoşgeldin aramıza,
eminecim hayırlı olsun tayininiz, kolay gelsin sanada

bende bütün gün temizlik yaptım koltukları halıları kaldırdım mahvoldum
kayrada uyumadı bütün gün, antibiyotik saatine kadar oyalamaya çalıştım ama gündüz uyumadığı için sallanıyo ayakta annecim çok uykum var diyo , bende yarım saat önce içirdim yatırdım farketmez yarım saat önce dimi kızlar

emelcim farketmez yarım saatten bişey olmaz

felaket tellallığı yapayım o zaman bıraz sana belkı korkup gıdersın.korkunun ecele faydası yok hem.belkı hatırlarsın gecen yıl bı arkadaşımı rahım ağzı kanserınden kaybettım 32 yaşında 6 aylık kızı kaldı.en buyuk belırtısı lekelı akıntıymış salak doktoru kılcal damarlardır demış kı ızmırın en tanınmış dr larından bırı rezıl.o yuzden lutfeeeeeeeen ıhmal etme ve bı jınekoluğa gıt hepimizin içi rahat etsın.

ay sağol canım ama korktum gerçekten.arkadaşını hatırlıyorum burda da paylaşmıştın

iyi geceler herkesee,
bi sürü

okudum, ama cevap yazmaya fırsat kalmadı uykum geldi çok,
biz kı<ımla yarın antalyaya anneme gidiyoruz, bakıcımız hastalandı benim ders çalışma olayı yattı çünkü, artık antalyada çalışırım napalım, haftaya pazartesi dönücez,
emzik bırakma işini hallettik çok şükür, önce damaklı emzikle 1-2 gün devam ettik, dünden beri kayboldu deyip onu da vermedim,
geriye çiş olayı kaldı, ona da 2 yaşı doldurunca başlamayı düşünüyorum çünkü azra henüz hiç hazırmış gibi durmuyo,
kayra hastaydı sanırm çok geçmiş olsun,
ilke evine hoş geldin, özlemişindir evini, ben daha gitmeden özledim, tabii eşimi de :KK43:(
orda da cepten girerim artık, hoşçakalıın :92:

herkeze günaydınnnnnnnn:KK66:
biz herzmanki gibi erkenciyizz
işlerin bi kısmını hallettim geldim
biraz oturup diger kısmına geçecemmm
inş

Günaydın arkadaşalr.hayırıdır sessız kalmış burası bu sabah?ben gne okuldayım.çocuklar tahtayı geçırıyolar ben de 2 dk sıze bakayım dedım ama kımsecikler yok.
yav ben hala regl olmadım.tırsmaya başladım valla ya hamileysem:KK43:

herkese merhaba hanımlar
dun bı daha gıremedım bır turlu cok yogunuz bu hafta
off okullar bı bıtse vallahı super olacak artık :KK9:

merhaba kızlar ben de sabah dahiliyeye gittim şekerden şüpheleniyorum bir de dudaklarım şişiyo ya onu sordum maalesef lanet bir dr. hiç dinlemedi bile tahlil istedi kan verdim geldim öğleden sonra da sonucu göstercem

gözün aydın canım benim de gitmem lazım ben de doğumdan sonra gitmedim ve aylardır leke geliyo ama korkumdan gidemiyom

geçmiş olsun emelcim. kulak iltihabı zor bizimki sık sık our hatta bu aralar da geceleri mızırdanıyo şüpheleniyorum geçmezse götürcem
ayşecim ihtiyacı olan bişey varsa sor gerçi söylemez ama şansını bi dene bence
gülincim hadi bakalım hayırlısı kardeşmi geliyo derine

canım gecmıs olsun cok ıns. onemlı bısey degıldır
dr. lar malesef bazıları oyle canım bı dınleseler zaten

geçmiş olsun canım inş tahlillerin
temiz çıkar canım

lekelenmelerin de varsa hiç ihmal etme canım git baktırr

bizimkide kulagını tutuyor iki üç gündür va durduk yere aglamaları
acaba bendemi göütrsem dr bak korktum şimdi

canım gotur bı bakalım en azından ıcın rahatlar

merhaba arkadasım hosgeldın yaz tabı
benım kızım 7 aylık bıraktı memeyı
kesme konusunda bısey dıyemıyorum :KK9:

kızlar dün kızızma lagzımlık aldım
çok sevdi cadı
ama tabüresine benzetti ve sürekli onda oturmak istiyor
gel kızım bunu banyoya kolalım diyorum ama
koydurtmuyor
dünden beri aralarda bezini açıp kızım çiş geldi
hadi yapaılm diyorum bezini açıp oturtuyorum
ama nedense korkuyorr
hemen kalkıp bezini kapatmak istiyorrr
anlaşılan bizi uzun ve ugraşlı günler bekliyorrr

ah canım benım kuzuuuu :KK16:
canım yılma hıc alısır yavas yavas
su bez olayınıda atlattıkmı tamamdır dıyecem bende :KK9:

evet özlemcim getirdim canım izin aldım evde oğlumla vakit geçiiriyoz

daha belli olmadı canım mayıs-temmuz arası tayinlerimiz en erken mayıs en geç temmuz hayırlısı bakalım hakkımızda

hoşgeldin tatlım benim oğlum memeyi 3 aylıkken bıraktı

canım hadı bakalım hayırlısı olsun ıns. hakkında
oglusunla kavusmussun allah ayırmasın bı daha canım :KK9:

selam kızlar ay bende şans olsa .gittim hastaneye şeker sonucu çıkmış biraz yüksek ama hormon testleri yok cihaz yokmuş tabi dr. bakmadı hepsinin getir dedi okul da var gözsteremiycem heralde zaten şeker yüksek çıkınca iyi bir dr. araştırmaya başladım bile

hoşgeldin. eskiden pepee vardı o sen misin yoksa?

ay gülincim allah korusun ya. dudaklarım da arada bir geceleri şişiyo akşama doğru geçiyo her zaman olmuyo dr. da alerjiktir dedi ama nette kötü şeyler yazıyo neyse bişey yoktur diyip kapattım şimdilik zaten dr. korkusu var

canım hıc ıhmal etme seker tahlıkelı allah korusun yedıklerıne dıkkat et cok
pırınc patates beyaz ekmek yeme mesela bırde rahmetli babamdan bılıyorum patlıcan cok hızlı sekerı yukseltırmıs
dıkkat et canımm

merhaba kızlar,
geçmiş olsun diyen arkadaşlarım sağolun
gülincim hamişmisin yoksa hayırlısı , benimde bu ay içimde öyle garip bir his var hamileymişim gibi
inşallah saçmalıyorumdur 3 gün var adetime, dört gözle bekliyorum gelmesini :)

özlemcim korkuyu morkuyu bırak, hemen doktora git , sen bizim için değerlisin
hele evladın eşin ve ailen için çok daha değerlisin unutma

pepeti hoşgeldin aramıza,
eminecim hayırlı olsun tayininiz, kolay gelsin sanada

bende bütün gün temizlik yaptım koltukları halıları kaldırdım mahvoldum
kayrada uyumadı bütün gün, antibiyotik saatine kadar oyalamaya çalıştım ama gündüz uyumadığı için sallanıyo ayakta annecim çok uykum var diyo , bende yarım saat önce içirdim yatırdım farketmez yarım saat önce dimi kızlar

canım farketmez bencede
yarım satten bısey olmaz ama bır dahakıne dıkkat et canım
ee hadı bakalım bebısmı yoksa :KK9:

iyi geceler herkesee,
bi sürü

okudum, ama cevap yazmaya fırsat kalmadı uykum geldi çok,
biz kı<ımla yarın antalyaya anneme gidiyoruz, bakıcımız hastalandı benim ders çalışma olayı yattı çünkü, artık antalyada çalışırım napalım, haftaya pazartesi dönücez,
emzik bırakma işini hallettik çok şükür, önce damaklı emzikle 1-2 gün devam ettik, dünden beri kayboldu deyip onu da vermedim,
geriye çiş olayı kaldı, ona da 2 yaşı doldurunca başlamayı düşünüyorum çünkü azra henüz hiç hazırmış gibi durmuyo,
kayra hastaydı sanırm çok geçmiş olsun,
ilke evine hoş geldin, özlemişindir evini, ben daha gitmeden özledim, tabii eşimi de :KK43:(
orda da cepten girerim artık, hoşçakalıın :92:

canım bende haftasonu antalyadaydım hava superdı denıze bıle gırdım dusun :KK34:
emzık bızdede dert ama benımkının ayrılacagı yok hıcc
ne yapalım canı sagolsun dıyorum ama bı yandanda kafama cok takıyorum
kendıne ıyı bak canım ıyı eglenceler sana :KK9:

Günaydın arkadaşalr.hayırıdır sessız kalmış burası bu sabah?ben gne okuldayım.çocuklar tahtayı geçırıyolar ben de 2 dk sıze bakayım dedım ama kımsecikler yok.

hayırlısı canım
eger dusunuyorsan guzel olur bencee :KK9:

cnm hava değişimindende gecikmeler olabiliyor. bekle bakalım 1-2 gün daha..

selam kızlarr..
özlemcim ihmal etme bian önce git.
müminecim sağol canım.birtek sen selam vermişsin.başka kimse görmemiş benii:95:
sen nereye gidiyorsun.
ben yine gidiyorum cuma günü istanbula.cmt pazar kalıcaz.pzt geliriz büyük bi ihtimal.
kuzenim nişanlanıyor ona gidiyoruz...
yağmuru uyuttum uyanınca çıkıcaz.görüşrüz:80:

merhaba herkese
okuldan geldim ama şans işte yağmur başladı başlıycak
ilke gez gez nereye kadar kızım otur bi evinde ya. kıskanmaya başladım:79:
gülin hadi bakalım hayırlısı
nora aynen bi bitse şu okullar senin yaz tatilin ne kadar

selam kızlarr..
özlemcim ihmal etme bian önce git.
müminecim sağol canım.birtek sen selam vermişsin.başka kimse görmemiş benii:95:
sen nereye gidiyorsun.
ben yine gidiyorum cuma günü istanbula.cmt pazar kalıcaz.pzt geliriz büyük bi ihtimal.
kuzenim nişanlanıyor ona gidiyoruz...
yağmuru uyuttum uyanınca çıkıcaz.görüşrüz:80:

canım malesef arada bana da oluyooo slm vermeme olayı sende bılırsın :KK34:
vallahı gez canım ya benım ıcınde

merhaba herkese
okuldan geldim ama şans işte yağmur başladı başlıycak
ilke gez gez nereye kadar kızım otur bi evinde ya. kıskanmaya başladım:79:
gülin hadi bakalım hayırlısı
nora aynen bi bitse şu okullar senin yaz tatilin ne kadar

canım 3 hafta var ama bakalım dahada uzayabılır tatıll :KK9:

merhaba kızlar, nabersiniz?
ben adet oldum :))) gülincim darısı başına :)
bende cam sildim sabah beri ama bulutlu hava inşallah yağmaz ya
akşama annemler gelcek kutlamamız var ,dayımız mali müşavir oldu :)

X