2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

oldu tatlım adres falan istemiyo hic bisey demiyo oldugu gibi duruyo ama onu kkya nasıl koyucam

tatlım kontrol paneli var yukarı sağda tıkla gir içine ordan profil düzenle sol altta tıkla
orda çizelge kısmına oluşturduğun linki ekle kaydet oldu....:KK66:

maşallah maşallah 90-60-90 yani

filiz bence seninde azıcık göbek var o kadar kendine haksızlık yapıyorsun bence. senin vücutta gayet iyi bence.

maşallah sana arkadaşım 36 beden he süpersin

saol canım, sen 2 çocuk doğurdun kolaymı, her çocukda kilo miras kalıyor insana. ama verilmeyecek bişey değil.

ben kilo vermenin kesinlikle sık yemekte çözüm olduğunu düşünüyorum. ben 2-3 saate bir yerim ama az yer doyarım alışkanlık bu ve yıllardır aynı kilodayım.
ablam günde 2 öğün yer ve gram veremiyor banada inanmıyor.
diyetisyenler her zaman sık sık yiceksiniz diyor, yemeyince kızıyorlar hastalarına.

filiz bence seninde azıcık göbek var o kadar kendine haksızlık yapıyorsun bence. senin vücutta gayet iyi bence.

saol canım, sen 2 çocuk doğurdun kolaymı, her çocukda kilo miras kalıyor insana. ama verilmeyecek bişey değil.

ben kilo vermenin kesinlikle sık yemekte çözüm olduğunu düşünüyorum. ben 2-3 saate bir yerim ama az yer doyarım alışkanlık bu ve yıllardır aynı kilodayım.
diyetisyenler her zaman sık sık yiceksiniz diyor, yemeyince kızıyorlar hastalarına.

ağzından bal damlıyor canım sağol
evet sezeryandan dolayı göbek var gitmiyo işte

ne güzel düzenli ve sık besleniyosun. Bende fena sayılmam 1.65 boy 59 kiloyum üstten 38 alttan bazen 38-40 giyiyorum bende sezeryan göbişide kaldı tabi

ne güzel düzenli ve sık besleniyosun. Bende fena sayılmam 1.65 boy 59 kiloyum üstten 38 alttan bazen 38-40 giyiyorum bende sezeryan göbişide kaldı tabi

seninde çok bişeyin yok ki canım. çok kilon vardır diye kilonunda soramadım ama çok çok iyisin 2 çocuğa rağmen bence. seninde 4-5 kilo fazla var o kadar, onuda verirsin bence.

kio konusu açılmışken sorayım.
sizce kilolu insan dahamı neşeli?

benim gözlemim daha pozitif eşeli, güleryüzlü ve güzel tenleri oluyor, o tür insanların yanında olmak insanı mutlu ediyor bence.

ama birçok zayıf insanında teni çok kötü, lekeler vs.... sinirli, yüzü asık oluyor.
onlarda daha çok dertli oluyorlar ve kilo tutmuyorlar , o yüzden stresleri ciltlerine yüzüne yansıyor bence.
ama kilolular pek dert etmiyorlar kendilerine sanki.

benim gözlemim daha pozitif eşeli, güleryüzlü ve güzel tenleri oluyor, o tür insanların yanında olmak insanı mutlu ediyor bence.

ama birçok zayıf insanında teni çok kötü, lekeler vs.... sinirli, yüzü asık oluyor.
onlarda daha çok dertli oluyorlar ve kilo tutmuyorlar , o yüzden stresleri ciltlerine yüzüne yansıyor bence.

kesinlikle doğru canım insanın kendisi ile barışık olması lazım

çok dogru bi tespit bence

X