2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım ya 4 tanemi,çok üzüldm ya yıpranmışsındır benimde ilk bebegm öldü çok kötüydm uzun zaman kendime gelemedim çok zor gerçekten nora sende yaşamışsın aynı şeyi neyseki atlattık kızlar Allah uzun ömür versin evlatlarımıza inşallah
sanada geçmiş olsun canım
Allah birdaha göstermesin hepimize böyle acılar
evet çok yıprandım canım bedenen yıpranmayı geçiyorum ruhen çok kötü olmuştum
ama çok şükür bugünlerime
canım ya.. uzuldum...
benımde ıkızdı kızlarım bırı cok kucukken karnımda oldu...ama cok sukur beyza hanım dırendı hayata..
zaten cok hırslıdır daha sımdıden bellı..
her gun konustum kızımla muzık dınledım kıtap okudum
yatamadım ama dınlenmeye calıstım cok..

alalh uzun omurler versın hepsıne..
alalh kımseyı anasız babasız bırakmasın..
ben kucuktum babam oldugunde...
bılıyorum cok zor...

neyse bende ehlıyet olayını cookk once bıtırdım
sımdı ohhh rahat rahat cıkıyorum vallah
canım ıkı cocugu bagla koltuklar arkaya gıdersın ıstedıgın yere canım ınan cok buyuk rahatlık

sanada geçmiş olsun canım
maşallah kuzuna ömrü boyunca hep hayata tutunur güzel işler başarır inş
Allah bu evletlerımızı hayırlı ve ömürlü etsin inş
canım evet ehliyet çok güzel ama bizim küçük arabamız yok iş arabası var sadece ancak memlekete gittigimde kayınpederiminkini kullana biliyorum
inş biraz şu borçlarımızı azaltalım ilk niyetimiz küçük binek arabası almak

kızlar bizim leptapın şarj kablosunu cadı hanım
katletti şarjım hemen bitebilir yine netten düşebilirim
dünde öyle oldum
kapanıverdi
komşudan isteyeyim kalo dedim oda yokmuş gene gidebilirim
elimden geldigince burdayımmmmm

dün ikinci çocuktan bahsetmişsiniz
bence hiç aralamadan ikinciyi yapın kızlar
insan bebek büyütmekle alakalı bazı şeyleri unutmada gözü korkmadan ikinciyide yapmalı
benim ikinci sürpriz oldu ama iyi olmuş
yoksa bnede korkardım gibime geliyorrrrr

sonrada ikisi birden biyümüş oluyor ne güzelllll
inş bizde büyüdüklerini görürüzzz

dün ikinci çocuktan bahsetmişsiniz
bence hiç aralamadan ikinciyi yapın kızlar
insan bebek büyütmekle alakalı bazı şeyleri unutmada gözü korkmadan ikinciyide yapmalı
benim ikinci sürpriz oldu ama iyi olmuş
yoksa bnede korkardım gibime geliyorrrrr

sonrada ikisi birden biyümüş oluyor ne güzelllll
inş bizde büyüdüklerini görürüzzz

haklısın cnm bende keşke bu kadar ara vermeseydim diyorum arada 8 yaş var.

slm kızlar, yine bakıp kaçma modundayım bu ara,
maaşallah muhabbetiniz tadında Allah nazardan saklasın,
biz de iyiyiz şükür,
bugü hava ılık olunca çıkıp dolaştık dışarda epey, bize de azraya da iyi geldi,
az kaldı yaza bi daha kapanıp kalmıyacağız uzun süre umarım :KK9:
hasta olan, rahatsız olan bebişlerimiz varsa çook geçmiş olsun, hafta sonu daha sık uğramaya çalışırım

kilo demişiniz ben minyonum biraz , doğumdan da veremediğim 4 kilo kaldı, ama öyle bi yapıştı ki gitmiyo mübarek, göbek de öyle, hastanede hastalar dr hanım hamile msiniz diyo bazen çıldırıyorum, :KK37:
tek çare spooorr

kızlar koydm profile resim hbrnz olsun, tlfnda kendi resmim pek yok çocukları çekmekten kendimi çekmek aklıma gelmio, yeni resimler olursa koyucm albüm açıp. Sonra görüşürüz

merhaba kızlar maşallah sohbet koyuymuş
ben de bugün çok kötüydüm sabah bi posta ağladım evde okula gittim tutamadım kendimi ağladım öğlen ağladım sonradan açıldım ama tüm gün asık suratla şiş gözlerle dolaştım öğrenciler uykusuzmusunuz diye sorup durdular.akşam kızım spor yaptırmamıştı canım sıkılmıştı hatta yazmıştım buraya sabah acayip bir ruh haliyle kalktım bazı sağlık problemleri de var dr ye gitmeye vaktim yok hepsi üstüste geldi deşarj oldum bugün neyse kafanızı şişirmiyim az önce yemeğe dışarı çıktık eşim bu ruh halimden haberi bile yok dolaşınca biraz kendime geldim kiloları veremeyince de günlerdir stres olmuştum onun da etkisi var neyse yarın sıkı bi diyete başlıycam
nermin maşallah çok güzelsin
filizcim şimdi kavuşmuşsundur oğluşuna
daha önce de yazdım kızlar albüm oluşturdum ama resim ekleyemiyorum hızlıresimden taratıyom fakat siteye nasıl ne kopyalıycam yapamıyom birisi yazsın nolur!!!!!

Son düzenleme:
ben de bugün çok kötüydüm sabah bi posta ağladım evde okula gittim tutamadım kendimi ağladım öğlen ağladım sonradan açıldım ama tüm gün asık suratla şiş gözlerle dolaştım öğrenciler uykusuzmusunuz diye sorup durdular.akşam kızım spor yaptırmamıştı canım sıkılmıştı hatta yazmıştım buraya sabah acayip bir ruh haliyle kalktım bazı sağlık problemleri de var dr ye gitmeye vaktim yok hepsi üstüste geldi deşarj oldum bugün neyse kafanızı şişirmiyim az önce yemeğe dışarı çıktık eşim bu ruh halimden haberi bile yok dolaşınca biraz kendime geldim kiloları veremeyince de günlerdir stres olmuştum onun da etkisi var neyse yarın sıkı bi diyete başlıycam
daha önce de yazdım kızlar albüm oluşturdum ama resim ekleyemiyorum hızlıresimden taratıyom fakat siteye nasıl ne kopyalıycam yapamıyom birisi yazsın nolur!!!!!

cnm albume hızlı resimden yüklenmiyorki oluşturduğun albüme tıkla resim yükle ye tıkla sonra da oradan yükle tamamdır cnm.ağlamak iyidir bazen rahatlamışsındır cnm.inş. diyetine de başlarsın gider kgcuklar

merhaba kızlar,
nermincim çok hoşmuşsun gördüm resmini
36 38 bedenler maşallah kızlar
ben çok kiloluyum bir verebilsem keşke , süttende kestimmi çocuğu sıkı bir diyete giriyorum
86 kiloyum ben korkunç bişey , boyum 176 özlemcim ozaman ben yas tutayım şükret haline
üzme kendini o kadar, bir şekilde vericez yani, mesele boğazını tutmak ama ben yapamıyorum :KK43:(

Tşkr ederim özlemcim,
bazen bende böyle olurum mutsuz, stresli çok duygusalımdır zaten hemen aglarım sonrada acaip rahatlarım bazen aglamak iyidir insan gözyasıyla beraber stresinide akıtıyo sankı, kilolarıda takma kafana diyetle sporla verirsin canım

Son düzenleme:
X