2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın kızlarr
valalhı sabah 6,30 da okuldaydım sınır oldum
esım trafık acık olmaz dıye sabahın koru yollara dusurdu benı...
kızlar ya moralım cok bozuk..
yenı evlendıgımde aldıgım elbıseye gıremedım ya dun aksam.. cok moralım bozuldu ya..
sırtı kapanmadı bı turlu..
bende karar verdım goguslerımı kucultucem ya bu yaz tatılınde hemde hemen...

neyse herkese ıyı cumalar...:KK16:

bende büyütsem keşke nora, herkesin derdi başka valla

Selam kızlar...
Bugün 1 haftalığa annemlere gidiyoruz izmir'e.
Geçmişi okumadım işlerim çok.hepinizi öperim görüşürüz....:79:

gunaydın kızlarr
valalhı sabah 6,30 da okuldaydım sınır oldum
esım trafık acık olmaz dıye sabahın koru yollara dusurdu benı...
kızlar ya moralım cok bozuk..
yenı evlendıgımde aldıgım elbıseye gıremedım ya dun aksam.. cok moralım bozuldu ya..
sırtı kapanmadı bı turlu..
bende karar verdım goguslerımı kucultucem ya bu yaz tatılınde hemde hemen...

neyse herkese ıyı cumalar...:KK16:

bende büyütsem keşke nora, herkesin derdi başka valla

hadi az kaldı arkadaşım, Allah kavuştursun... Ya filızcim bu lilypie tasarımı nasıl yaptın kkya nasıl koydun çok sevimli bende oğluşum icin yapıyım

canım o siteye gir site tönlendiriyo zaten seni istediklerini seçiyon zor bişeyi yok
lilypie sitesine gir seç devam et hep en son doğum tarihini soruyo gir o tarihide oldu bittiiiii.

selam kızlar,
mert öğlen çok sinirlendirdi beni, kendisi yemeini bir güzel yedi doydu kalktı, bana sofrayı kaldır diyor, kaldırmayınca ayağıyla itttiriyor yemkleri dökmeye çalışıyor. uykusu gelince ne yaptığını bilmiyor.

nora sütyen bedenin kaç,
büyük göğüsler insanı kilolu gözteriyor.
benim üst bedenim gömlekte 38
alt beden 36 hep.
ama şükür emzirme olayı bittide küçüldü göğüslerim.
toparlayıcı sütyen denedinmi işe yarıyor, zuhal topalda onlardan kullanıyormuş.

canım o siteye gir site tönlendiriyo zaten seni istediklerini seçiyon zor bişeyi yok
lilypie sitesine gir seç devam et hep en son doğum tarihini soruyo gir o tarihide oldu bittiiiii.

olmadı filiz beceremedim ben, dogum tarihinden sonra mail ve şifre istiyo yazdım öyle kaldı bende kapadım

olmadı filiz beceremedim ben, dogum tarihinden sonra mail ve şifre istiyo yazdım öyle kaldı bende kapadım

canım inan yaşına girdiğinde yapmıştım canım son zamanlar yapmadım 10 ay falan şifre istemiyodu doğum tarihini gönder bakalım bi deneyeyim istersen

selam kızlar,
mert öğlen çok sinirlendirdi beni, kendisi yemeini bir güzel yedi doydu kalktı, bana sofrayı kaldır diyor, kaldırmayınca ayağıyla itttiriyor yemkleri dökmeye çalışıyor. uykusu gelince ne yaptığını bilmiyor.

nora sütyen bedenin kaç,
alt beden 36 hep.

maşallah maşallah 90-60-90 yani

selam kızlar,

nora sütyen bedenin kaç,
alt beden 36 hep.

maşallah sana arkadaşım 36 beden he süpersin

X