2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

radyasyondan koruyormusunuz kızlar, ben nette olmadığım sürece modemi hep kapatırım. telsiiz telefonu oturma odasında bulundurmam. cep telefonu aklıma gelirse koridorda tutarım. mikroda hiçbirşey ısıtmıyorum artık kaldırıcam.
şimdilik tv var ama onuda kaldırmam mümkün değil.

günaydın kızlar.İLKEEEEE SES ver:))

derinin azılar da çıktı köpekler de,ama bence de köpekler daha zor çıkıyo:))

slm kızlar
bizim ev radyasyon yuvası yani küçük olunca herşey ortada tv çok yakın modem açık hep ortak kullanıyoruz.telsiz teleonu başka odaya koysam da fark etmez alan zaten küçüçük inş bu yaza kurtuluyoruz bu durumdan

ceylinin 16 tane dişi son azılarıda patladı patlaycak şişmiş ele geliyo huyu suyu değişti zaten bakmadım anladım artık uzun süre diş sıkıntıısı çekmeceğiz inş.

merhaba kızlar hafta içi uyur pazarları erkenden kalkar bizimki yine kalktık eşimle temizlik yaptık daha çok o yaptı bizimki bu saat oldu hiçbişey yemeden aç aç uyudusadece su içti biraz
hava da çok soğuk dışarı da çıkamadık

bizim 16 dişimiz var kızlar, kaç tane kaldı ve kaçıncı ayda çıkıyor bilen var mı?

geçen ben de sormuştum. bizim de son 2 azı çıkmış ne zaman çıktı farketmedim toplam 18 oldu

hay maşallah seninki farklı olucak emel bayağı zeki bi çocuk olucak nerden aklına gelir böyle şeyler
ben de bu arada diyeti bozdum akşam börek yedim sabah da sinir oluyorum kendime plates de yapamadım kaç gündür

slm kızlar
özlemcim sen varsın sanırım sadece nasılsın güzelim
şeker kız yani ayşecim maşallah oğluna demek okadar konuşuyo inan anca 2 kelimeyi kullanabiliyo arka arkaya

selam kızlar, kayıplardayız yine,
iş çok yoğun yine, azra da çok zor bi çocuk oldu, son dişler bizim de şişmiş , iştahsızlık , inat had safhada,
sürekli beni istiyo, girip okuyorum ama yazıcak halim olmuyo artık antideprsan başlıyacağım sanırım, iş yerinde de mezuniyet yaklaştı, tez derdi, sınav derdi iyice gerildim bu ara,
azranın uykusu azdı, iyice azaldı, günde tek uykuya düştü ama asla uyumak istemiyo, ağlaya bağıra uyutuyoruz, günlük toplam uykumuz 10-12 saat arası, var mı bize benzer sorun yaşayan bilmiyorum, ama bu durum çok yoruyo beni,

sabah sabah kalkmış 5 dk daha yatırmıyo beni, anne kalk anne kalk, babana git diyorum hayır o uyuucak diyo (

bakıcıyla da papaz olduk geçen gün, cuma günü kocası ameliyat olucaktı, dedim ki pazartesi salı da toparlayamaz belki eşin, gelemicek olursan haber ver de biz de bişeyler ayarlıyalım, siz bana ne ima etmeye çalışıyosunuz demez mi,
zaten sürekli böyle herşeye alınıyo, bu gece azra kustu diyorum, aa nesi var ki diyeceğine ben ayran çorbası verdim ondan kusmamaıştır diyo,
sanki senden oldu diyoruz, kadının yüzünü bile görmek istemiyorum ama mecburuz malesef, çocukla arası iyi en azından diye katlanıyoruz (

biraz uzun oldu ama dertliyim yine bu ara,

hasta bebişlerimize de çok geçmiş olsun, kübranın kızı da toparlamıştır umarım

kayraya maaaşalllah diyorum en kocamanından,
azra da öyle uzun uzun konuşuyo, sürekli yeni bişeyler öğrenme peşinde ama o konuda da artık biraz yavaşlatmak istiyorum, arkadaşımın kızı da aynı öyleydi, bir sabah uyanmış ki kekeme, psikiyatrist kapasitesi yüksek ama çok yüklenince çocukların beyni kaldıramıyo bu kadar hızı demiş, demekki yaşları ne gerektiriyosa fazasına uğraşmamak gerek, tv yi de azaltmak istiyorum ama bakalım nasıl olucak

ay mümine seni okuyunca yoruldum bizimkinin de uykusu az 12 de yattı akşam 8 de kalktı dün de gündüz yarım saat uyumuştu halbuki ama akşam 12 de zorla uyuttum .
ne mezuniyeti canım? bakıcına da üzülüyorum nolcak böyle yeni birisini arıyo musun?güveniyosan kadına bence devam et güvenilir birini bulmak zor.
bu ara bizimki herşeye sarılıp benim diyor senin herşey senin diyorum kızarak yine benim diyor hiçbişeyini paylaşmak istemiyor halbuki bakıcının kızı ile oynuyo hergün kardeş gibiler gerçi o büyük ama çok seviyo eceyi.normal mi acaba kıskançlığı

selam kızlar,
eşim dönüyor bugüm kayınvalidemde onunla birlikte gelecekmiş, temizlik yapıyorum.

bizimde mert kakasını aldırmıyor, çişli bezi aldırıyor kakasını vermek istemiyor.

sabihaya göre çok normalmiş ama sinir krizi geçirtiyor bana, şekerle oyalıyorum hep.

mümine bakıcıyla olan problemin çocuğuna yansımıyormu, hani hepp olurya birine gıcıksanız çocuğuda sevimsiz gelir insana diye.
çok alıngansın de şakayla karışık, ben bişeye a diyorsam sen b anlıyorsun de.
bu arada niye antidepresan alıyorsun canım ya, baını yastıktan kaldıramassın valla.

eeeeee Ayşeee sen der misin kadına yabancı dıye ahahahahahaaa bak çıkmış gelıyo:))))

Emelcim vallla maşallah paşana.Müminecim kadın işi çok zor yaa.b-derıne de ablam bakıyo.seneye eylül de kreşe başlatalım dıyo eşim.bana da çok küçük gelıyo daha ama sen ben ya da balna evde ne kadar ne verebılıyoruz kı çocuğa okul daha ıyı yaşıtlarıyla profösyonellerin elınde olur dıyo.kıyamıyorum ben de ama doğruluk payı da var dedıklerının.
siz ne palnlıyosunuz vermeyı düşünüyo musunuz bebişleri kreşe falan?

sklm kızlar herkese ıyı pazarlar nasılsınz bakalım?
bende cok cok ıyıyım yarın samsuna annecıme gıdecem nasıp olursa 10 gun falan kalmayı düşünüyorum oradan yazamam haberınz olsun ıstedım.hepınızı çok çok öpüyorum...

müminecim ceylinde aynı durumda 1 kere uyuyor öğlen ama zor uyuyo kalkıp geri geliyo falan gece zaten sık kalkıyo.bakıcı işi de zor hoşlanmadığın insana katlanmak zorunda olmak kötü şey ama azra mutluysa ii bakıyorsa senin de elin kolun bağlanıyor.

özlemcim ceylin de var o herşey benim diyo tmm senin diyorum ağlıyo benim diyo yine.aslında ceylin çok paylaşımcıydı hiç kıskanma huyu yoktu ama bura arkadaşın kızı çok kıskanç ceylin neyi ellese benim diye elinde aldı ağladı şimdi ceylinde öğrendi onun kadar olmasa ceylinde yapıyor aynısını çok üzülüyorum bende kıskkanç olmasını istemiyorum.

gülincim 2 yaş erken olur sanki bende 3 yaşında hafta 2 gün yarım gün vermeyi düşünüyorum paylaşımı öğrensin sosyaleşsin diye

alhancım güle güle git cnm ne güzel annecini gidiyorsun

cnm ben asistanlık yapıyorum şu an , hazirandan sonra uzman oluyorum kusmetse ve ağustosta da mecburi hizmete gideceğiz

benim olayı bizde de var ayrıca ben kendim yapıcaamlar da başladı, dışarı çıkıcağımızda giydirmek bi saati buluyo, kaçıyo giyinmek istemiyo (

çok sıkıntılı oluyorum bazen herşeye sinirleniyorum öyle olunca eşim başlayalım dedi ama ben de karasızım büyük ihtimal kullanmam sanırım

ben mecburi hizmete gidince olursa uygun bi kreşe vereceğim bakalım, evde olsan sorun değil de çalışan annelerin çocukları gidiyo mecbur gülincim, ama benim arkadaşlarım genelde memnunlar kreşten, baksana bakıcının da bin türlü sorunu oluyo,

ayşe cnm, azraya bugüne kadar hiç yansıtmadım, hatta annem, kayınvalide gelince bile karıştırtmadım çocuk ona ait dedim, ama fazla yumuşak olmamak lazım hayatta, ağustosa kadar da bi kaç ay için değiştiremem düzenimizi, büyük bişe olmadıkça sıkıcaz artık dişimizi,

çocuklar başka çocuklardan herşeyi çabuk kapıyo malesef, ama kıskançlık da normal bi süreç olabili
azra da hiç bi çocuktan alamz bişey, biraz agresif bi çocukla karşılaşırsa falan da çok üzülüyo

bu arada az öce korkunç bi kaza atlattım kızlar, ocakta kaynayan çaya takıldı kolum, çaydanlık olduğu gibi devrildi,Allahtan zamanında kaçtımi azıcık ayağım yandı o kadar, ama tüm mutfak çaya bulandı, tamizleyene kadar canımız çıktı, şükür Rabbime yanmadan kurtuldum

müminecim çok geçmiş olsun Allah korumuş yanık bişeye benzemez ben yurttayken yakmıştım ayağımı kaynar su dökülmüştü aylarca çektim acısını

Sağolun kızlar Allahım korudu şükür,
kızımı uyutup tazimi tamamladım biraz, yarın mesaiye devam (
herkese tatlı rüyalar, iyi haftalar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…