2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar kac gündür yazamıyorum cocuklardan fırsat oluyomu? Valla tek cocuk kolayda 2 tane hele benim gibi pespese dogurunca cok zor ya. Akılsız basım böyle diyorum ama 3 gündür hastalar stresten üzùntüden eridim. Ama cok sùkür iyiyiz burun akıntısi falan kalmadı tamamen iyilestiler darısı hasta olan diger bebislere insallah.

selam kızlar kac gündür yazamıyorum cocuklardan fırsat oluyomu? Valla tek cocuk kolayda 2 tane hele benim gibi pespese dogurunca cok zor ya. Akılsız basım böyle diyorum ama 3 gündür hastalar stresten üzùntüden eridim. Ama cok sùkür iyiyiz burun akıntısi falan kalmadı tamamen iyilestiler darısı hasta olan diger bebislere insallah.

merhaba arkadasım hos geldınnn :KK9:
ben noraaa

gecmıs olsun canım..
ay kendımı ıkı cocuklu dusunemıyorum...
allah ısteyene versın ben kardes falan dusunmuyorum kızlar...

geçmiş olsun tatlım
canım kola takılan bılklıkler var hamılelıgımdede onlardan kullanmıstım..
ılac pek fayda etmedı hem sersem gıbı oluyorsun yolda beyzada var
ben bıraz panıgımdır de :KK9:

hımmmmm

sagol noracım adım nermin buarada. Ben hic düsünmedgm bi anda baktım 2.geliyor:KK66: cok ùzülmüstm cok ağlamıstm o zaman. ama simdi iyi olmus diyorum tabi gercekten cok zor iki cocuk. Sonra rahat edicez insallah:KK1:

cıkmak zorundayım kızlar ıyı aksamlarr herkeseee :KK9:
iyi akşamlar güzelim
sagol noracım adım nermin buarada. Ben hic düsünmedgm bi anda baktım 2.geliyor:KK66: cok ùzülmüstm cok ağlamıstm o zaman. ama simdi iyi olmus diyorum tabi gercekten cok zor iki cocuk. Sonra rahat edicez insallah:KK1:

inş tatlım ama 2 çocuk gerçekten çok zor

Rahatlık buraya kadar kızlar 2side uyanmıs meyve yogurt biseyler yedirmem lazım görüsürz sonra

selam kızlar..
15 gün sonra evimize geldik.dünden beri çamaşır yıkıyorum.eşim kıyafet hastası.ev mis gibi duruyor.ama çamaşır yığınla.3 posta yıkadım sabahtan beri.bizimkilerde vardı şimdide 4.posta yıkanıyor.
geçmişe baktım ama göz gezirdim.ayşe merak etmiştim seni girmeyince.antalyaya gitmişsin.izmir warmış sırada git cnm ya.izmirin ne soğuğu olacak.gezdirirsin merti.sende gezersin.değişklik olur.yinede sen bilirsn.
yağmurla gezdik geldik.markete falan gittim.yoğurt yedi uyudu.bende bakayım dedim size.
herkes gitmişş...

merhaba kızlar, amma kaynatmışsınız ben yokken maşallah
kaç çeşit yapıyorsunuz maşallah nora özellikle sana, ben çalışmadığım halde iki çeşit anca yetiştirebiliyorum çorba yemek yada yemek pilav makarna filan
filizcim Allah yardımcın olsun canım, bende dayanamazdım herhalde çok zor
noracım senmi demiştin bakla yedi diye, 4 yaşın altı çocuklara bakla çok zararlı , ölüm tehlikesi varmış hatta , aklında olsun canım yedirme bakla, istersen araştır netten ben öyle biliyorum
Ayşecim kayrada öyle, yeni bir şey giydiremiyoruz , beğenmedim diyor, dedesi almış kışlık kaban giymedi, hadi gidelim sen beğendiği al dedik, gittik satıcı kız hayret etti, onu giymem bunu istemem güzel değil, beğenmedim
napçaz bilmiyorum :KK43:(

selam kızlar..
15 gün sonra evimize geldik.dünden beri çamaşır yıkıyorum.eşim kıyafet hastası.ev mis gibi duruyor.ama çamaşır yığınla.3 posta yıkadım sabahtan beri.bizimkilerde vardı şimdide 4.posta yıkanıyor.
geçmişe baktım ama göz gezirdim.ayşe merak etmiştim seni girmeyince.antalyaya gitmişsin.izmir warmış sırada git cnm ya.izmirin ne soğuğu olacak.gezdirirsin merti.sende gezersin.değişklik olur.yinede sen bilirsn.
yağmurla gezdik geldik.markete falan gittim.yoğurt yedi uyudu.bende bakayım dedim size.
herkes gitmişş...
evet canım bi senle bide saolsun ayşeceylinin aklına gelmişim zaten :KK52::KK52:
antalya içinde sıcak diyorlardı soğuktu valla, izmire geçmiş olsuna gidelim diyoruz eşimin ananesi hasta ölürüm falan diye son kez görmek istemiş torunları gitsemde gezemem ayıp olur evde otururuz mette hasta olunca canım istemiyor bakalım. bizde dönüşte 3 posta yıkadım, giydirsemde giydirmesemde yıkıyorum her kıyafeti içime sinmiyor tekrar dolba koymak.

merhaba kızlar, amma kaynatmışsınız ben yokken maşallah
kaç çeşit yapıyorsunuz maşallah nora özellikle sana, ben çalışmadığım halde iki çeşit anca yetiştirebiliyorum çorba yemek yada yemek pilav makarna filan
filizcim Allah yardımcın olsun canım, bende dayanamazdım herhalde çok zor
noracım senmi demiştin bakla yedi diye, 4 yaşın altı çocuklara bakla çok zararlı , ölüm tehlikesi varmış hatta , aklında olsun canım yedirme bakla, istersen araştır netten ben öyle biliyorum
Ayşecim kayrada öyle, yeni bir şey giydiremiyoruz , beğenmedim diyor, dedesi almış kışlık kaban giymedi, hadi gidelim sen beğendiği al dedik, gittik satıcı kız hayret etti, onu giymem bunu istemem güzel değil, beğenmedim
napçaz bilmiyorum :KK43:(

evet ya o satıcı kızlar bizede hayret ediyorlar, hiç böylesini görmedim deyip gülüyorlar :)
yusuf kayra beenmedimmi diyor, mertte semiyo semiyo diyor bayılıyorum bu çocukların büyümüşde küçülmüş hallerine.
çocuğum yokken anlatırlardı çocuğum 3 yaşında kıyafet sorunu yaşıyoruz diyenlere gülesim gelirdi inanmazdım küçücük çocuk ne bilir derdim ama öyle bir bilmişlerki yeni nesil çocukları.

ben 2. çocuğu düşünüyorum ama şimdi değil, mert 7-8 yaşlarındayken düşünüyorum. kendi rahatım için onu kardeşsizlikten mahrum bırakmak haksızlık gibi geliyor.aslında çevremdekiler mertin beni rahat bırakması için hemen 2. yap diyoarlar ama cesaretim yok.

selam kızlar nasılsınız :KK71:
Umarım unutulmamışızdır kuzularımla ben:KK52::KK52::KK52:
Epeydir giremiyordum kaç ay oldu bilemicem ama bayagı oldu
bebişleriniz büyüdümü :KK49:
Biz büyümeye çalıiıtoruz daha tam dişlerimizi çıkarmadık tamamlamadık şimdilik iki azı dişimiz var
abla olduk kardeşimizide büyüttük sayılır oglumda bu hafta dördüncü ayını tamamlayacak allahın izni ile
yani koşuşturuyoruzzzzzz
bu arada kilolarıda vermeye başladım dikkat etmeye başladım
dua edin haziranda agabeyimin düğünü var ozaman kadar istedigim forma gireyimmm
sizin kilolar:KK59: Bebişler ne alemde:emir_bebek:
bugün aklıma geldin canım.. Gözünaydın maşh ya demek ikinci melekde 4 aylık oldu bile.. Zaman su gibi ya.. çok sevindim senin adına:)

ben 2. çocuğu düşünüyorum ama şimdi değil, mert 7-8 yaşlarındayken düşünüyorum. Kendi rahatım için onu kardeşsizlikten mahrum bırakmak haksızlık gibi geliyor.aslında çevremdekiler mertin beni rahat bırakması için hemen 2. Yap diyoarlar ama cesaretim yok.

ayşecim naçizane sana tavisym iknciyi düşünüyorsan çok ara verme.. En fazla 3-4 yaş olsun beraber büyüsünler.. Bak gör mert bile değişcek ozamna.. Tabiki yinede sen bilirsin.. Ben çok ara vermiş bir anne olarak dedim sadece:)

X