2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sağol Ayşe'cim.
kızlarrr ben Derin kusmuyo demiştim di mi?1 saat önce falan süt istedi getirdim 2 yudum içip kustu sonra da korktu yazık başladı ağlamaya:KK43: öffff ablamın oğlan da kusmuş akşam üstü.inşallah bı de yarın şu salak beta vırüsü çıkmaz.

Aman aman gülincm çıkmasın.. çocukların hastalıkalrı çok zor.. Betüşde acayip nelze oldu gene:KK43:(nasıl horluyor kuzum.:KK43:(bakalım öyle böyle büyücekelrdee:KK43:(

selam kızlar,

ayşe ceylin özelden mesajına cevap veremedim sorun var galiba.
antalyadaydık, eşim iş için gitti sizide götüreyim dedi 3 günlüğüne diye çıktık ama işleri uzadı 1 hafta kaldık. arkadaşta kaldık, kızı su çiçeği geçirdi, oğlu grip ti, babalarıda gripti, evde sağlam adam yoktu yani, mert hasta olmassa mucize olur dedim, bugün yolda gelirken burnu akmaya başladı, tarhanayı çok severdi onuda içmedi, hiçbirşey yemedi, ay mert hastalanınca psikolojim bozluyor benim. inşallah ateşi çıkmaz, ağrı kesici versemmiki, azıcıkda hırıldaması var ilerlemeden doktora götrsemmiki.

bende hastalandım, antalyanın meşhur yanık dondurmasından yedim sabah boğazım ağrıyarak uyandım tüm gün üzerimde kırgınlık vardı birsürü bitki çaylarından içtim ama hala var.

eşim cumartesi pazarda izmire gidelim diyor ama istemiyorum mert hasta evimde dinlenmek istiyorum, kendisi gitmesse haftaya hep birlikte gideriz belki.

geçmişi okuyamadım yorgunum yarın okurum, görüşürüz kızlar.

selam kızlar tüm bebisler hasta ya kıyamam onlara. Benimkilerde öyle ama bugün biraz daha iyiler dün geceden beri ateş yok cok sükür. Ama yigitin sesi cok kötü hırıldıyo cocuk napsam bu sesi icin bilmiyorum bitkisel bisey biliyosanız yazın kızlar yumusamadı bi türlü ee tabi öksürükte var büyük oglum(halil) daha iyi masallah daha direncli yigitim zaten ufak tefek zor atlatıyo hepimize acil sifalar kızlar NERMIN

günaydın kızlar
ayşe hart size de geçmiş olsun
gülincim inş. ciddi bişey yoktur üşütmüştür belki.havalar belli olmuyo biz bile üşütüyoruz çocuklar napsın
burda da yine sıkıcı bi hava yağmur var.bıktım artık burdan hava hep kapalı insanı bunalıma sokuyo burda güneşi ancak yazın görebiliyoruz
sabah sabah canımı sıktı benimki pilatese başlıycaktım güya açtım ebru şallının videosunun korktu ağlamaya başladı yaptırmadı off off

bu arada kızlar 1 yaşında 16 dişini tamamlamıştı ece. bikaç haftadır yeni diş mi geliyo diye bakıyodum gerçi ağzını açmaz bizimki geçen farkettim arka azılar çıkmış alttan 2 tane kim bilir ne zaman çıktı ay kendime nasıl kızdım çocuğun dişinmi farketmemişiz başkalarının çocuklarıyla uğraş bütün gün kendi çocuğunun dişini farketme. galiba yine erkenden hepsini çıkartıcak

noracım ve gülincim gecmıs olsun kuzulara .ınsallah daha ıyı olmuslardır.
bu havalarda bır acmadı gıttı ya kıs gerı geldı resmen.
bende tam gaz plates yapıyorum çokta faydasını gördüm tabı bunun yanında bogazımada dur dıyorum .

merhaba kızlar nasılsınız?
ne çok hasta kuzu varmış, Allah şifa versin , çabucak iyileşsinler inşallah

mert sabah ateşlendi, gece nefes alamıyor burnu tıkalı olunca sürekli uyandı durdu. tüm gün ateşi vardı bugün calpol verdim peditus verdim. pedifen verecektim mertin ateşini çok çabuk düşürüyor diye ama bozulmuş attım bende. gözleri falan nasıl yaşarıyor, çeşme gibi akıyor burnu, sile silede kızardı acıyor sanırım.
ben biraz iyileştim düne göre.
sabah burdada yağmur yağmış, kış yine geldi ama nisan yağmurlu geçer hep zaten.

selam kızlar, iyi haftasonları hepinize,
gülin, ayşe ve nermin, hepinizin kuzularına da çok geçmiş olsun, umarım hastalık sezonu da biter bu son turda :KK43:(
özlem ne güzel son 4 dişi de çıkarınca diş derdiniz kalmıcak, azranınkiler de kabardı ama bakalım daha 1-2 aya anca çıkar heralde,
hakikaten bi kaç gün güneş gördük sonra hop havalar soğudu, önümüzdeki hafta da hep böyle gösteriyo,
biz de bi avm gezisi yapık geldik, azra şimdi klasik meraklı maymununu seyrediyo babasının laptopundan, bi çocuk aynı film için her akşam heyecanlanıp, her akşam bitince nasıl ağlıyo anlamıyorum, konusuna da çok aptırıyo kendini, maymunla mutlu oluyo, maymuna bişey olunca üzülüyo çocuk,
hadi kayuyu seviyodu, kel mel neyse insanıdı, şimdidemaymuna aşık oldu beyaa :KK9::KK33:
neyse, birazdan yavaş yavaş uyku moduna geçeriz sanırım,
yeni saat sistemi düzenimizi bozdu biraz sizde de öyle mi kızlar

Slmlar.. Tam hasta havaları tabiçocukalrdahasta:KK43:haıylrısıyla yaza girsek iyi dicem ama yazında başka sorunlar oluyor sıcaktan silik iştahsızlık.. çocuk işte.. Tüm hasta olan bebeişleirmzie geçmiş olsun.. Ayşecim mertede geçmiş olsun..insannın hakkatende psikoljisi bouluyor..onlar hasta oalcağına biz olalım ama bu kezde ilgişnememeyizki:KK43:kimse hasta olamasın .. Müminecim yeni saaat betüşüde zorladı.. 9 da kalakn çocuk 10 da kalakr oldu üdzüenmiz bozuldu öğlende geç yaıtor..akşamda .. Alt üst olduk:KK43:

günaydın herkese bizimkini yıkadık bağrış çığrış uyuttum plates yaptım uyumuşken
müminecim 4 azıdan sonra çıkmıycak mı ?bizimki erkenden çıkarır hepsini zamanını beklemiyo hiç.
yeni saate göre bizimki daha erken yatmaya başladı hayret ediyorum ama sabah erken kalkıyo tabi

neslihan canım bu dişler 20 de tamamlanıyo diye biliyorum ben,
uyku olayı iyice battı ya, eski saatle 7 buçukta kalkıyodu, ilk pazartesi 8 de kalkmış bakmış biz çıkmışız, günden sonra hemen yeni ayar yaptı, yeni saatle 7-7buçuk gibi kalkıyo,
dün akşam 10 buçuk gibi yattı, sabay 7 de kalktı, 10 buçuktan sonra 1 saat uyudu, şimdi de ikinci uykuda ama en fazla 1 buçuk saat uyur, günlük toplam 11 buçuk-12 saat uyuyo, napalım sevmiyo uyumayı minik cadım benim,
bugün arkadaşlarımızla buluştuk biz de, 4 küçük çocuk, biraz kavga ettiler biraz oynadılar öyle geçti vakit,
yeni hafta yeni şans, hepimiz güzel bi afta geçiririz inşallah :KK68:

aa kimse uğramamış
müminecim neslihan demişsin adım özlem.bizim 18 oldu o zaman az kaldı gerisi de 3 yaşında falan çıkar heralde normal çocuklarda ama eceye belli olmaz.
mümine bizimki de 10-11 saat uyuyo

Kusura bakma canım, yaa özlem yazıcaktım tam sonra aa adı neslihandı demi diye düşündüm nedense
napalım cnm, az ama öz uyuyolar galiba bizimkiler de :26:

selam kızlar nasılsınız :KK71:
umarım unutulmamışızdır kuzularımla ben:KK52::KK52::KK52:
epeydir giremiyordum kaç ay oldu bilemicem ama bayagı oldu
bebişleriniz büyüdümü :KK49:
biz büyümeye çalıiıtoruz daha tam dişlerimizi çıkarmadık tamamlamadık şimdilik iki azı dişimiz var
abla olduk kardeşimizide büyüttük sayılır oglumda bu hafta dördüncü ayını tamamlayacak Allahın izni ile
yani koşuşturuyoruzzzzzz
bu arada kilolarıda vermeye başladım dikkat etmeye başladım
dua edin haziranda agabeyimin düğünü var ozaman kadar istedigim forma gireyimmm
sizin kilolar:KK59: bebişler ne alemde:emir_bebek:

kuzularımı uyuttum geldim
ama sizler yoksunuz nerelere gittiniz kızlar gelin de hasret giderelim azıcıkkk

merhaba kızlar, nasılsınız?
kübracım iki çocukla bile yazabilmişsin bravo sana, maşallah kuzuları büyüttün
bende ıspanak yaptım ama pek sevmiyor yusuf kayra bakalım nasıl yedircez :KK43:

X