2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

allah bagıslasın yavrularını :)
bende calısmıyorum elif simay adında bır kızım var bandırmada yasıyorum.
kızım suan uyuyor bır bakayım dedım bende.ayakta olsa hayatta rahat vermez.:)

Allah bagıslasın cok tatlıymışd, tahmin edebiliyorum benimde tek bos vaktim uyudukları zaman, ama suan ikiside hasta tatsız ve huysuzlar

merhaba kızlar napıyonuz bugün tüm gün okuldaydım nöbetçiydim bi de öğlen eve de gelemiyorum nöbetçi olduğumda kızım çok yalnız hissetmiş heralde kendini babasını görünce bi ağlamış sonra beni görünce ağladı hiç böyle yapmazdı çok üzüldüm

ay bu kayra çok tatlı ya bizim duvarlar falan da boya oldu napıcaz bunlarla.

ay 1 yaşına kadar olan kıyafetleri anneme gönderdim o da vericek insan arıyo keşke saklasaydım gönderiridim sana

hoşgeldin benim doğumgünüm de 15 haziran.kızımın 29 mayıs.hangi şehirdesin?

Hosbulduk arkadasım İstanbulda yaşıyorum biri 3.5 yasında biri 21 aylık 2 oglum var. Ya sen

Son düzenleme:
merhaba kızlar napıyonuz bugün tüm gün okuldaydım nöbetçiydim bi de öğlen eve de gelemiyorum nöbetçi olduğumda kızım çok yalnız hissetmiş heralde kendini babasını görünce bi ağlamış sonra beni görünce ağladı hiç böyle yapmazdı çok üzüldüm

ay bu kayra çok tatlı ya bizim duvarlar falan da boya oldu napıcaz bunlarla.

ay 1 yaşına kadar olan kıyafetleri anneme gönderdim o da vericek insan arıyo keşke saklasaydım gönderiridim sana

hoşgeldin benim doğumgünüm de 15 haziran.kızımın 29 mayıs.hangi şehirdesin?

Hosbulduk arkadasım İstanbulda yaşıyorum biri 3.5 yasında biri 21 aylık 2 oglum var. Ya sen

iyi akşamlar kızlar...bebekleriniz günlük ne kadar süt içiyor yazabilir misiniz?,
benimki az içiyor daha doğrusu ben sadece bir kere yatmadan önce veriyorum 200cc...
uzun zamandır bukadar içiyor, yeterli mi bilmiyorum ama gündüz süte yer kalmıyor kahvaltı yemek yoğurt meyve derken süte yer kalmıyor
siz hangi zamanlarda süt veriyorsunuz?

merhaba kızlar...geçen gün yazdığım bu mesaja verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.ama son sorum için başka cevaplarda bekliyorum(siz hangi zamanlarda süt veriyorsunuz?)...
bu günlerde bu süt konusunu kafama takmış durumdayım yardımcı olursanız sevinirim:KK16::KK16:...

ben geldiiiiiiim naber kızlar?şöööle son bı kaç gune bakabildim.bilgisayarımı illet bı vırus ele geçirdi de gıremedım bı kaç gün.
sanırım aramızda hastalar var:KK43:( derın de bugun ateşlendei kefi yok ama kusmuyo çok şükür.
ben günde 2 kere süt verıyorum.günlük süt.sabahları 140 cc falan içiyo gece yatarken de 260 cc falan e işte hemen hemen 400 cc civarı.sadece balık yedığı gunler devam sütü verıyorum onun dışında gunluk süt.yeter mılupayı zengin ettiğimizx:KK9:

Emelcim o etrafı boyama işi sizinki kadar olmasa dabizde de var,yapıyolar maalesef.
kızıııııım dıyorum size pilates yapın piltes evde oturanlar vaktınız var yapsanıza sabahları ebru şallıyla.pilates forever:KK51:
benım kg problemim kalmdı çok şükür 54,5 le kalmıştım şimdi 53 kıloyum ama pilatesi ihmal edıyorum ben de bu aralar.vücudu çok topluyo tavsıye ederım hadı hanımlar hadıııı yaz gelıyo bikini gıyıcez:KK53:

ne mutlu sana, pilates yapanlara çok özeniyorum kilo problemi yok ama fit, sıkı olmakda iyi bisey ebru sallıyı her sabah izliyoruz ama yapan yok. Darısı başıma ne diyim. Zaten cocuklarla zor simdi hastalar bıde ates grip onlar iyi olsunda:KK43:

merhaba kızlar...geçen gün yazdığım bu mesaja verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.ama son sorum için başka cevaplarda bekliyorum(siz hangi zamanlarda süt veriyorsunuz?)...
bu günlerde bu süt konusunu kafama takmış durumdayım yardımcı olursanız sevinirim:KK16::KK16:...

bende gece yatarken 200 borde 250 cıvarı gece verıyorum devam mamasıyla verıyorum bu aralar .yemek yemeyı protesto edıyoruzda azıcık.

merhaba kızlar,
heart hoşgeldin aramıza, ismini de yazarmısın , nicklerle konuşmak garip oluyor
Allah bağışlasın evlatlarını geçmiş olsun bu arada
Derin meleğimizede geçmiş olsun gülincim
plates evet yapmak lazım ama benim canavar oğlum tv seyrettirmez ki , kazara 2 dakika bak hemen gidip kapatır :KK43:
dizileri bile netten takip ediyorum

merhaba kızlar,
heart hoşgeldin aramıza, ismini de yazarmısın , nicklerle konuşmak garip oluyor
Allah bağışlasın evlatlarını geçmiş olsun bu arada
Derin meleğimizede geçmiş olsun gülincim
plates evet yapmak lazım ama benim canavar oğlum tv seyrettirmez ki , kazara 2 dakika bak hemen gidip kapatır :KK43:
dizileri bile netten takip ediyorum

hosbulduk adım nermin, istanbulda yasıyorum ogluslarım bugün daha iyi ama bu hastalık halleri cok kötü hic yemek yemiyorlar bu sabah hicbisey yediremedim

KILZAR GÜNAYDIN,bugun evdeyım derının gece 39 a çıktı ateşi sabah da ölçtüm gene 39,1 aradım md.ü gelemıycem dedım:KK43:
öğlen randevu aldım doktoruna götürecem baksın bakalım.böyle işte ay gece 1 den 3 e kadar ayaktaydık sersem gibi oluyo insan.2 saat uyuduk derınle iyi geldi.
emelcim teşekkür ederim bu arada öptüm :21:

selam kızlar...
nermin hoşgeldin aramıza.
gülincim geçmiş olsun sizede.ateşlenmiş derin.umarım hasta olmaz.
bende yağmuru uyuttum bakayım dedim dünde giremedim.
hava iğrenç burda.kapalı ve serin.zaten ben ne zaaman gelsem yağmur yağıyor:KK53:
babamız yarın geliyor haftasonu biraz gezip pazartesi döncez artık evimize.aama 1 ay sonra tekrar gellicem kuzenimn düğünü var.iyi oldu 2 haftadır iyi gezdik.babamızı özledik artık.
bu arada geçende sordum ayşe (aşkkırıntısı) nerelerde yaa girmiyor bayadır.bişeymi olduki acaba??*

KILZAR GÜNAYDIN,bugun evdeyım derının gece 39 a çıktı ateşi sabah da ölçtüm gene 39,1 aradım md.ü gelemıycem dedım:KK43:
öğlen randevu aldım doktoruna götürecem baksın bakalım.böyle işte ay gece 1 den 3 e kadar ayaktaydık sersem gibi oluyo insan.2 saat uyuduk derınle iyi geldi.
emelcim teşekkür ederim bu arada öptüm :21:

gülincim çokk geçmiş olsun cnm umarım bir an önce atlatırr okula gitmemekle de en iyisini yapmışsınn hastayken daha çok yanlarında istiyolar bizi

selam kızlara herkese
kilolar bebişler konular almış başını gidiyo ama sitenin şekli değiştiğinden beri yazamıyorum ben ya okuyup kaçıyorum çok donuyo ve yazdıklarım alıntı yaptıklarım siliniyo bende çıldırıyorum e haliyle okuyup okuyup çıkıyorum
face ten takip edebildiklerimi face ten takip ediyorumm
bende havuza başlıyorum önümüzdeki hafta hadi hayırlısı ama kilo vermek için falan değil yüzmeyi çok sevdiğimden haftada 4 gün akşamları bakalım nasıl olacak

görüşürüzz kızlarrr ::)))

herkese merhaba arkadaslar..
bı kac gundur ypktum hastanedeydım kızlar...
kızım ıcın atesı hıc dusmuyordu ve devamlı kusma ıshal olunca dr. 2 gece hastanede tuttu bızı...
cok sukur bugun daha ıyı de barı eve cıktık sabah...
off ya allah kımseye vermesın ama hastanede kalmak cok zor kızlar ya..
bugun ıse geldım oglen gıbı...
umarım herkes ıyıdır gecmısede bakamdım cok kusura bakmayın..
yapacak cok ıs var
operım hepınızı kızlar...
hayırlı cumalar...

eksik olmayın kızlar teşekkürler.götürdüm derını doktora boğazı kıpkırmızı nerdeyse2 taraf bırleişcek o kadr şiş dedi kadın:KK43:(( ay kıyamam tevekkeli su bıle içmek istemıyodu canı acıyomuş meğer.
bugunlerde beta salgını var dedi boğaz kültürü istedi gittik onu da yaptırdık yarın çıkacak sonucu 6 saattte bır pedıfen ver dedi ateş çıkıoy dıye çıkar da daha ateşi dedi.
bı de makattaan ate ölçme dedi.bi hastasının içinde kırılmış acil ameliyat ettim dedi.zaten ılk kez dun bakmıştım daha da bakmam.
prinç tanesi bile çizer boğazını dedi şimdi tavuk çorbası yapıp onu içiricem kuzuma,aman hasta olmasınlar yaaaa:KK43::-)59:

eksik olmayın kızlar teşekkürler.götürdüm derını doktora boğazı kıpkırmızı nerdeyse2 taraf bırleişcek o kadr şiş dedi kadın:KK43:(( ay kıyamam tevekkeli su bıle içmek istemıyodu canı acıyomuş meğer.
bugunlerde beta salgını var dedi boğaz kültürü istedi gittik onu da yaptırdık yarın çıkacak sonucu 6 saattte bır pedıfen ver dedi ateş çıkıoy dıye çıkar da daha ateşi dedi.
bı de makattaan ate ölçme dedi.bi hastasının içinde kırılmış acil ameliyat ettim dedi.zaten ılk kez dun bakmıştım daha da bakmam.
prinç tanesi bile çizer boğazını dedi şimdi tavuk çorbası yapıp onu içiricem kuzuma,aman hasta olmasınlar yaaaa:KK43::-)59:

kıyamamm yaa yazık yavrumaa.kimbilir canı nasıl yanıyor?hemen atlatsın inşallahh...
soonuçlarınız da temiz çıkar umarım.
ben genelde koltuk altından ölçüyorum hiç makattan ölçmedim zaten çok da ateşlenmedi yağmur.

slmmlar.. Geçmiş olsun tüm hasta olan bebişlerimzie.. Bwnde yoğunum bakamyıorum bksamda yazamıyordum.. Umarım herkes iyidir..mevsim değişkliğidnen hastalık salgını başıoyr gene..aman dikkat.. çclukalrın hastalığda çok fena:KK43:(

herkese selam
hasta olan bebişlere geçmiş olsun çook zor hastalık ya allah kolaylık versin

X