2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

şükür canım şükür aman hepsine maşallah
egeli fatoş hayırlı olsun güzelim

oya hoşgeldin derine sevgiler ...ben fatoş oğlum ege...16 haziran doğumlu...iştahsızlık çoğumuzun ortak derdi..ama ben artık eskisi kadar takmıyorum...üzülsem de yemiyo üzülmesem de..bazı arkadaşlar oyun vs ile yedirebiliyolarmış...benimki ona da kanmıyor artık...eskiden ağzını açtırmak için çubuk kraker ya da bisküvi işe yarardı...şimdi elimde görünce krakeri ya da bisküviyi kendi eline alıp öyle yiyo...ben bi çare bulurum diye kaç kere dr değiştirdim...hepsi aynı şeyi söylüyo...acıkırsa yer ...ısrar etmeyin...

hoşbuldum fatoş... ege yi öpüyorum yanaklarından.. gerçekten de acıkınca yiyorlar.. ama seçerek yiyorlar.. makarnanın yanında etli bir yemek varsa ve makarnayı gördüyse bir daha yediremiyorum etli yemeği makarnaya dadanıyor... bende tek yediriyorum.. istiyorum çeşit yaparak yesin...

sağol filizcim..bilecikte nasıl havalar..ankarada alışık değiliz bu kadar yağmura...karadeniz gibi oldu burası..2 haftadır hemen hergün yağdı...

valla güzelim hiç sorma hertgün yağmur yağıyo
sabah güneşli öğleden sonra bi bakmışın yağmur hemde ne yağmur bende hiç alışık değilim böyle yağmura

selam kızlarr..yağmur bugün beni çok üzdü.hep mızmızdı.yemeklerini yedi bi sorun yok ama dewamlı kapının önüne gidip ağladı.babamız yok bikaçgündür ondanmı bilmem..ama bi ara deliricem zannettm valllahi.anne olmak ne zor çocuk büyütmek.gerçekten ödenmez hakkımız...annemi birkez daha anladım.bazen karşılık werir üzerdim onu şimdi okdr pişmanım.umarım bizim evlatlarımızda emeğimizin karşılığını werirde hayırlı ewlat olurlar..çok yorgunum biraz takılıp yatıcam.iyi geceler burdakilere..

alemsin gülin yawww
öyle olsun bakalım
fal baktırırken yazınca öyle oluyo

ne falı baktırıyodun hayırdır?:2:
o kadar çok şey yazdım silindi nefret ediyorum bu pc yi kullanmaktan.

ay sen nerlerdeydin kaç gündür.yoksun pek.

derin 23 giyıyo valla.22 buyuk gelmez sanmıyorum.

evet canım tam dediğin gibi
ayy balığı yemedi öğlenden beri hiç bişey yemedi
balık yaptım yok arkadan tarhana yaptım yok yemedi
aman bu çocuk beni öldürecek
bugün derinde nerdeyse hiçbişey yemedi.

ohhh sefan olsun.ankarada acayıp yağmur yağmış duydum ben de.

selam kızlar.bzı de gunduz evdeydık hep akşama doğru çıktık.derin de nerdeyse hiçbişi yemedi bugün.ama sabah ılk kez ayrı kahvaltı verdım.ekmeğe peynır tere yağ falan sürdüm yedi.peynir yedi vişne reçeline bayıldı.yarın sabah da öyle yapıcam bakalım yer inşallah gene.

herkese iyi geceler,

inşallah yarınınız bugünden güzel olur...

ayrı kahvaltıyı ben de deniyorum...daha başarılı olamadım ama denemeye devam...dr bugün kaşıkla kendisi yiyebiliyo mu diye sordu...hayır dedim..(çocuk kaşıkla yemeyi bırak kaşık görünce kaçıyo)...bırak döksün saçsın ama kendi yemeyi öğrensin dedi ...hangi anne dökülüyo diye umursarki zaten..tabiki yesin öğrensin de nasıl...sizinkiler kaşık kullanabiliyo mu kızlar?

havalar güzelken merti hep dışarıya çıkarıyorum ya da arkadaşlar birlikte oluyoruz, kış gelince çıkamıyoruz malum.
22 numara almam şart oldu o zaman. opuyorumnanaktan

ben ve eşim dökülüyo diye umursuyoruz valla :)
mert yiyor kaşıkla sofra ona ait kaşığı koyarım unuttuysamda bizim kaşıklardan birini alır vermez. bardakta su varken kendi kaldırır dökmeden içer maşallah.
işdahı yok ama yemek saatlerini çok seviyor sofrada karıştıracak çok şey var.

merhaba kızlar, nasılsınız?
oya hoşgeldin arkadaşım , ben emel, oğluşum yusuf kayra
bende 23 numara aldım kızlar, biraz büyük geliyor ama zaten çabuk büyüyorlar

günyadın.valla ben de önemsiyorum fatoşçum:)) hatta derinin mama sandalyesinin altına şeffaf muşamba kestirdim koçtaştan.onu serdım yoksa halı malı hak getire.derin epey güzel yıyo kaşıkla ama illa ki döküyo tabı uzerıne.önluk de taktırmaz cadı bebeklığınden beri.hafta da 2-3 kez onun için çlışıyo çamaşır makınesi.
bu sabah gene bulamaç kahvaltı yedi yemedi dünkü gibi( 3 azı da çıktı maşallah.gene diş mi geliyo acaba bı tane daha.dunden beri pek iştahı yok.

selam kızlarrrr
yenigelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum
ben melisitam 2saate hemd eoturmadn lokma lokma yarım salaltalık 2zeytin ama aglıyo bilgisayarda biraz susdu yeni şimdi yuyuo hepsi aynı da ben çok inatçıyım çocuk aglasada sokuyom sonunda galip ben :)dün akynnamalr geldi rahatım melis beni aramıyo dünarkadaşadagittik ama o çocuk melis eoyuncakalrnıvermediginden çekiştirip durdualr son 1saatte oynamaya başladıalr ama ben çok yoruldumyaa böyle okuyorum ama bazen yazasım hiç gelmiyooo ama takipdeyimmm

selam kızlar..
yağmur kahvaltısını ayrı yer.bulamaç sacede bebelacın kahvaltı.diğerlerini ayrı yiyor.
kaşığa gelince kendi yiyor ama döke saça elimden geldiğince dikkat ediyorum sewmiyorum..
yağmur yağıyor dünden beri aama hava sıcak.hala kısa kollu var yağmurda.
yemek yapıyorum,buralardayım görüşrüz kızlar..

günaydın kızlar, sabah mert babasınıda erkenden kaldırdı kahvaltıyı yapınca babayla oğlan uyudular size bakayım dedim.
bizimde mutfağın halısı hak getire, mert biraz büyüsün atcam o hlıyı, geçende yarım şişe zeytinyağını dökmüş.
dün yoğurt çorbası yapmıştım 2 kase içti ama sadece onu yedi gün boyunca. bende et balık falan yapmıyorum yemiyor nasılsa çöpe gidince üzülüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…