2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

naber kızlar özlem mumine varsınız herhlade benimde eşim nöbetçii
muhalebi ne veriyosunuz ben gece yatarken kaşık maması veriyom tok tutuyoo

slm kızlar bizde çarşıya babmızın yanına gittik oynadıordakiler sonr açıktık bikaç bişeyler aldıkev ihityacı sonra parka gittik eve geldik ymedigimizi yedik şimdi oturuyoruz herkez gitmiş
kankim filiz melis yedi pırasayı sende dene

ay Özlemcim ben de bugün ayakkabıdan muzdariptim ama şıklığımdan tavişz vermedım.yapıitırdım yara bandını sırtıım.benım nç bet p.tesi ilk günden bıtıyo gidiyo.

ben muhallebi vermıyorum.aptamıl +1 süt verıyorum.onu içerken uyuyo zaten.

ohh afiyet olsun hülyacım.ben de 25 dk da 2 tane köfte yedirdim derine takla ata ata.sempatiksalakcinni

hmmm avatarda bankacı yazınca sorayım dedim.gayrımenkul değerleme ne oluyo peki.expertlik gibi bişeymi yoksa emlakçılık gibi mi?bilmıyorum kusura bakma.

ben milupanın kaşık ammalarından veriyordum ama 2-3 gündür arı mamadan muhallebi yapıyorum çok sevdi oğlum çok tok tutuyor.

bence de:)))
oooooooooooo ilke hanım var mı öyle yazmadan korsan takılmak:))) geldin mi izmir'e?

ah gülincim hiç otrumuyo peşinden koşakoşa yediriyorum sorma yesinlerdediyoruz işte neyapacan

bence de:)))
oooooooooooo ilke hanım var mı öyle yazmadan korsan takılmak:))) geldin mi izmir'e?

ayy kimse beni tınlamamış walla.okuyup geçmiş herkes demekki..

geldm cnm geldm.yağmuru uyuttum bakayım bi dedim ne var die..

ayy kimse beni tınlamamış walla.okuyup geçmiş herkes demekki..

geldm cnm geldm.yağmuru uyuttum bakayım bi dedim ne var die..

ay ilkecim nedemek tınlammış hiçolurmukız aşkolsun iyibaklaımdegişiklikolur sizde kzıuyyutunhe inşlahuyurda kalkmaz sabahaha kada rbenimki uyumadı herzmanki hali geceyarısınıgeçmeyince uyumaz buda böyle:))))))

walla öle olmuş hülyacım:))
yağmur uyur canm zaten yoruldu...bende birazdan yatıcam..görüşüürüz iyi geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…