2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim şekerim:))

eşim başvuru yapmıştı ona geçen hafta geldi kitap bize.4,5 tl kargo üzreti verıyosun o kadar.ama 2 yaşından itibaren işimize yarayacak bı kıtap henüz değil.

e iş yapmasa bile ceylini oyalar sana arkadaş olur.o bile yeter bence.

hoş geldin.ben de karşıyakada oturuyorum.

ben gecen sene vermiştim derin de yemişti.bu kış napar bılmıyorum.

sağol canımm.....

sagolun kılzar
valla sevimcim yapısalmış ben görsen peşinden koşarakgezerekyediriyorum yada şarkıyla ne muhallebiyerdene öyle ekme am emiyoda emdigindemiyapısal diyolar benimalilem şişman hep

evet gülincim valla ya

nerde buluyon sürekli pırasayı
geçen yıl bende çorbalarına katıyodum da bu yıl vermedim hiç[/QUOTE

2ay bende zorluk çektim bulmakta. marketlerde var özellikle migrosda ama çok sert oluyor. son 2 haftadırda 3 kere pişirdim maşallah çok güzel yedi. zaten kızım ekşi şeyleri çok seviyo.

pırasa bende veriyomm herşeyi yiyo secmiyoda bu ara yine iştah yokk
bende ev işinden başımı kaldıramıyomm

evet gülincim valla ya

nerde buluyon sürekli pırasayı
geçen yıl bende çorbalarına katıyodum da bu yıl vermedim hiç[/QUOTE

2ay bende zorluk çektim bulmakta. marketlerde var özellikle migrosda ama çok sert oluyor. son 2 haftadırda 3 kere pişirdim maşallah çok güzel yedi. zaten kızım ekşi şeyleri çok seviyo.

maşallah canım valla biz bulamıyoruz bilecik küçük oladuğu için öyle büyük marketi falan yok

HU HUUUU kızlar nerdsiniz ya?eşim derini alıp migrosa gitti ben de rahat rahat bi duş aldım.derin orda bile rahat vermıyo maalesef.çayı da demledim dönmelerini bekliyorum.

iyi akşamlar herkesee, biz de yemeğimizi yedik, babasına muhallebi yapmayı öğrettim şimdi.
yarın akşam nöbetçiyim, bütün gece eşim bakıcak , bakalım napcaklar baba kız

haftasonu da azrayla ikimiz antalyaya annemlere gidicez bakalım, bayramda da gitmedik, az daha aforoz edicekler annemler beni

merhaba kızlar
gülincim bizimki de komşuya geçti çayımı aldım netin başındaydım
bugün nöbetçiydim ayakkabı da çok rahatsız etti akşamı zor ettim ayaklarım hala sızlıyor uzanıcam ben de
bugün de maşallah kalabalıkmış topik.akşam benim kızım da ,babası altını açmış rahat etsin diye lazımlığı göstermiştim çişini buna yap demiştim kulağına girsin diye,akşam çiş çiş diye ortalıkta koştırdu lazımlığı getirene kadar altına yaptı inşallah erken öğrenir çünkü ne dersek anlıyo çişini falan biliyo maşallah o hali çok tatlıydı ya

X