2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar benide aranıza alın benim 7 haziran 2009 da doğum yaptım bir kızım var adı doğa
hoşgeldin aramıza
çok tatlılar bir o kadarda yaramazlıklar başladı eşyaları saklıyor yookk diye yanıma geliyor saatlerce arattıyor beni üfff ne yapacağız biz bunlarla
maşallah
tuvalet alışkanlığına başlayan varmı içinizde
yok daha
boy ve kiloları nasıl doğa 10.800 gr. ve 83 cm

maşallah boylu poslu olacak

selam arkadaslar......evımde hummalı bır temızlık var...ekonomı yamam lazım cok borc var coooooooooooooo...o yuzden temızlıkcı falan tutamıyorum....dıp kose temızledım...esımede duvarları sıldırcem bende kapıları sılcem aksam...sonra tuller yıkancak halılarda yıkamaya verınce bu ıs tamamdır.....hoosgeldın kışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş......

bu arada eymen kagana haftaya azartesı kecı peynırı baslıycaz...ben kendım yıyorum bu hafta....bugun azına nokta kadar koyıyım dedım....aman allahım verdıgı tepkıyı gormelıydınız...sankı cocugun azına ağu koymusuz....ellerını kocaman sokup azını temızlemeye calısıyor nokta kadar peynır ıcın ve bas bas bagırıyor....ve alerjı mamasının tadının ıgrenclıgını tarıf bıle edemem...ama onu sapur suur yıyor...alerjısı sayesınde oglumun cok enteresan bır damak tadı oldu......ne yapıcam ben kımbılsın yogurda nasıl tepkı vercek

kolay gelsin canım
ellerine sağlık
yok canım belli olmaz benimkide 79 cm di. Birden bu ay 2 cm uzadı.

bakalım canım
aman sağlıklı olsunlar yeter

kolay gelsin canım

e öyllerbunlar kötüşeyleriyiyolar am iyileri yemiyolar
melisde hazaıkovanoz çorbalarına bayılıyo ama evdekileri zOrla yiyo

Kuzummmm hoşbulduk, çok öslemişim hepinizi :)

kızlar bebgıme bagırdım aglattım cok sıktı bugun benı..sonrada kendıme canım sıkıldı....moralım cok bozuk

Ben hiç bağırmıyordum. O gün eşim doktora şikayet etti, hiç kızmıyoruz Elife, eşim izin vermiyo diye :) Doktor da bana kızdı, gerektiği yerde azarlamasını da kızmasını da bileceksin, eğitimini senden alacak diye. Eee doğru bence de, yaramazlık yapınca kızıcaz ki öğrenecekler. Bende başladım :)

Canım hoşbulduk. Al bizden de o kadar gece 5 kere uyanıyo memme diye. Memeyi kesmeden rahat yok bana da.

Bize geldi. Annem istemiş hemen gönderdiler.

tuvalet alışkanlığına başlayan varmı içinizde

Ben doktora sordum canım bu gittiğimde, iki yaşında tam anlamıyla başlayacağız. Ama şimdiden zorlamamak kaydıyla oturruyorsa oturtur, kendi kendine zorlamadan ama dedi. Ben ara sıra oturturuyorum çişşşş diye yapıyo maşallah.

boy ve kiloları nasıl doğa 10.800 gr. ve 83 cm

Elif hanım 14.200 , 85 cm canım. Ama bize bakmayın biz ailecek iri yarıyız. Genetik muhtemelen.

hiç pıarasa yemegi verdinizmi çocuklara

Ben geçen sene koyuyordum çorbalarına, ama bu sene mevsimi gelmedi diye vermedim daha hülyacım.

teşekkür ederim şekerim:))

eşim başvuru yapmıştı ona geçen hafta geldi kitap bize.4,5 tl kargo üzreti verıyosun o kadar.ama 2 yaşından itibaren işimize yarayacak bı kıtap henüz değil.

e iş yapmasa bile ceylini oyalar sana arkadaş olur.o bile yeter bence.

merhaba arkadaşlar benide aranıza alın benim 7 haziran 2009 da doğum yaptım bir kızım var adı doğa
hoş geldin.ben de karşıyakada oturuyorum.

hiç pıarasa yemegi verdinizmi çocuklara
ben gecen sene vermiştim derin de yemişti.bu kış napar bılmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…