2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canımm.....

sagolun kılzar
valla sevimcim yapısalmış ben görsen peşinden koşarakgezerekyediriyorum yada şarkıyla ne muhallebiyerdene öyle ekme am emiyoda emdigindemiyapısal diyolar benimalilem şişman hep

pırasa bende veriyomm herşeyi yiyo secmiyoda bu ara yine iştah yokk
bende ev işinden başımı kaldıramıyomm

Kızlar hadi iyi akşamlar,
Mesai biter, Özge Elife kaçar :) :sm_cool:

HU HUUUU kızlar nerdsiniz ya?eşim derini alıp migrosa gitti ben de rahat rahat bi duş aldım.derin orda bile rahat vermıyo maalesef.çayı da demledim dönmelerini bekliyorum.

iyi akşamlar herkesee, biz de yemeğimizi yedik, babasına muhallebi yapmayı öğrettim şimdi.
yarın akşam nöbetçiyim, bütün gece eşim bakıcak , bakalım napcaklar baba kız

haftasonu da azrayla ikimiz antalyaya annemlere gidicez bakalım, bayramda da gitmedik, az daha aforoz edicekler annemler beni

merhaba kızlar
gülincim bizimki de komşuya geçti çayımı aldım netin başındaydım
bugün nöbetçiydim ayakkabı da çok rahatsız etti akşamı zor ettim ayaklarım hala sızlıyor uzanıcam ben de
bugün de maşallah kalabalıkmış topik.akşam benim kızım da ,babası altını açmış rahat etsin diye lazımlığı göstermiştim çişini buna yap demiştim kulağına girsin diye,akşam çiş çiş diye ortalıkta koştırdu lazımlığı getirene kadar altına yaptı inşallah erken öğrenir çünkü ne dersek anlıyo çişini falan biliyo maşallah o hali çok tatlıydı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…