2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,
aylar aylar oldu ben girmeyeli..
hepinizi çok özledim walla ama foruma girince içim rahatladı.Oğlumun kızdığım tüm huyları, alışkanlıkları sizde de var, demekki sorun yok Ahmet'te.
Ben de ben işe başlayalı böyle oldu diyodum. İnşallah havalar serinleyince düzelir.
Bu arada su çiçeği aşısı yaptırmadım daha, siz yaptırdınız mı?Geç kalmadık di mi??

gny dın kızlar sahbaın köürnd ekalktık yine ne su karediyo ne vamntilatör adetim oyüzden tutmuyorum bayılacam ya melisin boyunları omuzları hep isilik oldu hamatem demişti biarkadaş galiba iyi geliyomu dahada buhaftasıcak olacakmış allahım ne edecezya

günaydın kızlar..
bugün benm doğum günümmmmm...:kedi:
yağmur sağolsun gece sıksık uyanarak hediyesini verdi..
boğazlarım şiş.burnum akıyooo.yazın çekilmiyor hastalık..
pastil emiyorum ama fayda yok.çok daha ağrım olursa gidicem dr.
su çiçeğini bende yaptırmadım daha geç deil daha 15.aya kdr die biliorumm yanılmıosam...
neyse görüşrüz kızlar...

doğum günün kutlu olsun canım...
sıcaklardan çocuklar sapıttı iyice, bizimki de sırf su içmek için 3 kere kalkıyo "bu" diyo, suyu içip yatıyo geri..tabi bazen de yatmıyo
iyi bu ay aşıyı yaptırıyım bari..

ilkecim doğum günün kutlu olsun eşinle yağmurunla güzel bi ömrün olsun inşallah.ayrıca geçmiş olsun ama sen zaten geçenlerde de hasta değilmiydin.bak dıkkat ettım izmir bozuyo seni:)) şaka maka her geldiğinde hasta olup gıdıyosun.

hoşeldin naz
geçmiş olsun ilke ve doğumgünün kutlu olsun kızına da maşallah uykusu çok güzel
biz de gece pencere açıktı bi uyandım ki buz tutmuşum gece soğuktu baya üşütmüşüm midem bulanıyo ama oh rahat yatmışız bu gece

ilkecim doğum günün kutlu olsun nice yıllara... ne çok şişiyor boğazın senin geçmiş olsun dikkat et kendine

bende uzun zamandır giremeyenlerdenim kızlar ama ara ara sizi takip ediyorum....ilke nice güzel yaşlara inşallah ömrün uzun olsun....ayrıca geçmiş olsun sıcaklarda hiç çekilmez....kızlar su çiçeği aşısından bahsetmişsiniz bizim dr 15.ayda yapılıcak demişti eylülün 15 inde yaptırıcam kısmetse.
bu arada zeynep duru hala iyleşemedi ortalıkta dönen salgın kızımı mahvetti isal olmadı ama kusması hala devam ediyo dikkat edin kızlar.isilik ve iştahsızlıkta tam gaz bizdede.

ilkecim dogum günün kutluolsun
bizimde yarın yaptıracam ecznaeden alıpsaglıkocagında yaptıracam 15ayı bitiyo nerdeyse melisin isilikleri çok kötü oldu
geçmiş olsun yeşim nur canım

çok teşekkür ederim kızlar saolun...
ewt ya daha geçen doktora gittm boğazlarımdan.farenjitim var.biraz soğuk yiyip içeyim hemen şişiyor.
daha yeni geçmişti şimdi yine başladı.ilaçlarımdan içiorum napayım.yutkunurken cnm çok fena yanıyor.
neyse geçicek inşallah..

hülyacım melise hametan sürsene cnm.yiğenimde oldu geçen.
dr hametan yazmış.yıkadık ve sürdk kremi 1 günde geçti cnm.dene istersen yazık yavruya yaa..

kızlar yağmur çok yaramaz yaa.heryeri karıştırıyor.geçen gün elinde arı vardı.sanırım ölmüş arıyı almış..
yada o öldürdükaydirigubbakcemile3
hemen aldım korktum ısırdı sandım.neyseki bişy yoktu..
çok kurcalıyor mutfak banyo.açık gördüğü heryerr darma duman ediyor..

sizde durumlar nasıl???**

selam kızlar naılsınız bebeklerinizde iyidir inşallah biz iyiyiz şükür evdeyiz ve çok zorda kalmadıkça çıkmıyoruz dışarıöptük sizleri kocaman

ilkecım dogum gunun kutlu olsun canm.esın ve yavrunla saglıklı mutlu seneler dılıyorum.

kızıma bakınca içim gıdıyor heryerı isilik oldu koluna bakıp cıss dıyor yavrum.havalar duzelse artık

meraba kızlar,
ilke cnm mesaj attım faceten

felaket sıcak bi gün daha, isilik sorunu bizde de var, hametan sürücem ben de,
bi de ateşi çıktı azranın, eve geldiğimde 38.9 du, şimdi 38.4 oldu, ishal de var, ilk azı dişimizin ucu çıkmış o yapıyo sanırım, doğduğundan beri ilk defa ateşi çıktı kızımın, sıcakta da ateşi düşürmek zor oluyo maalesef(

alhancım saol cnm tşekkkr ederm..
müminecm aldım mesajını cnm...
havacım hoşgeldn cnm sık uğraa..
bende bütün gün uyudumm.kendime geldm resmen.şuan iyiyim.boğazımda biraz hafifledi.
yağmur hanım 5 den beri uyuyorr birazdan kalkar.neyse herkese ii akşamlar görüşrüz kızlar..

1 yaşından sonra diş çıkınca ateş yapmazmış cnm...yapsa bile 38i geçmezmiş...doktorum öyle demişti...dikkat et allah korusun başka şeyden olmasın...geçmiş olsun

biraz da boğazı kızarık cnm, akşam 39.2 oldu zaten, fitil attım uyuyo şimdi (
yarın bi idrar tahlili yapıcaz artık,
bi de hem ateş hem ishal, fena halde pişik yaptı, bi sistem bozulunca, gerisi çorap söküğü gibi gidiyo mübarek

geçmiş olsun müminecim. isal ve pişikten çok çektik bizde azı dişi çıkarken ateş olmadı ama isal pişik mahvetti altını değiştirieken nasıl aglıyordu yavrum geçmiş olsun canım çabucak iyileşsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…