2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar, kızımla evimize geldik takılıyoruz, biraz nete takıldım ama sıkıldı kuzu anne yanına gelmek istiyorum dedi, babamız da nöbetçi bu gece yalnızız yani

kilolarına maşallah kuzularınızın, biz hala 12 kiloyuz ancak, yediği zamanlar zor zar kilo alıyoruz, her hastalık da da kilo veriyoruz napalım, ben artık minyon olacağını kabullendim kızımın, kilo dışında sağlığı yerinde çok şükür, yanaklar da tombiş kimse de anlamıyo zayıf olduğumuzu:))

gece ballı süt diş çürümesi yapabilir bence de, azrada da biraz abur cubur düşkünlüğü var, ama zayıf olunca çok engel olmuyorum, işthını çok kapamayacak saatlerde vermeye çalışıyorum, bu arada bilgisayarın başına çöktü küçük hanım ben de yazıcam diye :)))

bizim biraz oyuncak paylaşma sorunumuz var kızlar, sizde de böyle mi, başka çocuklara karşı agresif savranıyo ve genellikle oyuncak pylaşmaya yanaşmıyo, önceden böyle değidi, bi kaç aydır böyleyiz

Oyuncak paylaşma sorunu bizdede var. Kendi oyuncaklarını vermediği gibi başka çocukların elindekileride istiyor serseri.. Ama bu yaşta çok doğal bir durummuş.

ben oğluma bi türlü kahvaltı ve akşam yemeklerini sevdiremedim. sürekli süt içmek istiyor. sadece gece yatarken ve kalktığında veriyorum. süt ürünlerini yediremiyorum peynir yoğurt vs. balı sütün içine koyduğumda anlıyor içmiyo sütü bile küçükken anlamadan içirip yiyodum ama büyüdükçe yemek yemek istemiyor. bu sorunu olan ve çözebilen birileri varmı acaba?

selam kızlar
hilal hoşgeldin
ay okumaz olaydım çok etkilendim ya kk da yeni açmış bi anne bakıcısının oğlu 3 yaşındaki kızını taciz etmiş.allahım çok fena etkilendim allah korusun yavrularımızı.

hilal aynı şekilde bizimki zaten iştahsızdı. gerçi bu aralar düzeldi biraz ama hep benzer şeyler yiyor.kahvaltılıkları asla ağzına koymuyo. anca köfte yer onun dışında bişey yemez

hilal aynı şekilde bizimki zaten iştahsızdı. gerçi bu aralar düzeldi biraz ama hep benzer şeyler yiyor.kahvaltılıkları asla ağzına koymuyo. anca köfte yer onun dışında bişey yemez

ewet çok fazla seçiyorlar benimkide köfte yer ama diğer hiç bi et ürününü yemiyo malesef. bi sorunumuzda tuvalet alışkanlığı yaptığını söylüyo yapmıyo bezini bağlamamı istiyo 3 yasına gircek hala halledemedik. sizler hallettiniz mi?

hoşbulduk canım. bakıcı çok zor ya Allah korusun çocuklarımızı böyle şeylerden

iyi akşamlar kızlar.
yorucu bir gündü benim için.bütün gün temizlik, ütü, yemek derken daha yeni kendime zaman ayırabildim.
yağmur'un kilosu 15kg civarı.boyuda 96 cm.
yemesi iyi.büyüdükçe değişiyorlar.önceden yemezdi.
özlemmmm okumadım ben ama üzüldüm bakıcı işi zor iş allah evlatlarımıızı korusun...

biz temmuz ayında halletık çok şükür 15-20 gunde

iyi akşamlar çıtır hatunlar
çok yogun bir haftanın ardından burdayım
kayınvalidemler vardı 4gün onlar kaldı gittiler
ardından 4-5gün sürekli annemlere gittim ve sürekli yogun bir misafir vardı
annemle babam umreye gittiler
bugünde annemlerin evini temizledik
çok yorgunum
ve benim evimde güzel bi temizlenecek
hiçte halim kalmadı ölü gibiyim

yeni gelen arkadaşlarımız olmuş hoşgeldinizz

geçmişi okumadım umarım herkez iyidir

bizimde maalesef paylaşma sorunumuz var ama bu yaşlarda çok normal oldugunu söylüyorlar
kızımın üstüne gitmezsem illa ver diye canı istediginde verir herşeyini
ama canı biraz geç istiyor maalesef cadıııı

ben çalıştığım için başaramadım. annemde fazla ilgilenemedi ama artık bunu halletmeliyim nasıl sevdirdin bu işi?

sevmek mı:)) tyabı kı çok dırendı başta.2 gun çişini yapmadıgı oldu.anne kakam var bez bağla dıye ağlıyodu.yok annecım bez artık dıyodum ben de.ılk başlarda lazımlıkla başladık tabı.sabah kalktımı ona oturtuyodum bezı kuru kalkıyodu çünkü.ılk gunlerde sağdan soldan çiş kaka sıldım tabı ama uzamadan alıştı çok şükür.

selam kızlar
bugün evdeyim temizlik işi bitti hava güzel belki dışarı çıkarız kızımla komşunun kızıyla oynuyolar şu an
hilal bi çocuğu lazımlğa yaparken görse o da yapmak ister ben öyle alıştırmıştım yazın

merhaba kızlar
menekşe çalışıyorsun galiba, akşama bişey kalmadı Allah kavuştursun :)
benim paşamda uyudu canım çok fena tatlı çekiyor diyetteyim off yardım

merhaba kızlar
menekşe çalışıyorsun galiba, akşama bişey kalmadı allah kavuştursun :)
benim paşamda uyudu canım çok fena tatlı çekiyor diyetteyim off yardım

evet cnm çalışıyorum..
Diyetteysen canın tatlı istediğinde en güzel çözüm 2 tane kuru kayısı yemek cnm..ben öyle yapıyorum hem cilt için çok faydalı hemde kalori olarak fazla zarar vermez..

selam kızlar
ah menekşe napıcaksın çocuklar kendi kendine büyüyor valla
emelcim ben de 2 ver bi al durumundayım bir türlü sürdüremiyorum.karatay diyeti yapanlar kayısı inciri kakaoya bulayıp yiyolar ya da tarçınlı süt birebir den istersen ya da bi parça bitter çikolata en masumu. ama kararlıyım inş. birazdan spora başlıycam ve devam ettirebilirim sana da kolay gelsin canım

selam kızlar...

çok yoruldummmmm artık.şu düğün bir geçşse de kurtulsak.kıyafet, ayakakabı,temizlik vs.derken insan yoruluyor.
misafirlerde gelmeye başlıyor şehir dışından.annemlerde bugün geliyorlar.

geçen gece hep beraber yatağa girdik yağmur uyumak istemiyor anneannemi ara dedemi arayın falan filan.laf istiyor gece gece.
canı sıkılmış.derken dön dön uyumuyor.benim de çok uykum var hemen uyumuşum.
arkam dönüktü benim dönmemle burnuma kafa atması bir oldu.nasıl canım yandı anlatamam.
çok kanadı.allahtan uzun sürmedi.ama hala sızlıyor.bu sefer başladı ağlamaya anneeeciiimm özür dilerim isteyerek yapmadım ühühühüüü nasıl ağlıyor.neyse ki uyumuşuzz...

ilkecim geçmiş olsun ,yaramaz fıstığıma bak sen :)
bilirim acısı içine çöküyor sanki, bizimde çok oluyor çok yaramazlar

menekşe, özlemcim süt sevmiyorum hiç (kayra bana çekmiş demekki :) ama tarçını suyada karıştırıp içtiğimde kesiyor iştahı
ama kayısı incir falan yok evde almak lazım, hem kayrada yer

görüşürüz kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…