2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar, mertle eşim uyuyor bende pc de takılıyorum.
ya kızlar bende hiç kilo alamıyorum 45 kiloya düştüm her gören kilo al diyor çok taktım nasıl 50 falan olurum, aktardan kilo aldırıcı bişeyler alsam mı, yemek yiyemiyorum bu saat oldu kahvaltı yapmak canım istemiyor, hemen tıkanıyorum. lokmalar boğazımda büyüyor.
işdah açıcı önerileriniz varmı.

canım pekmez bal bu tür seyleri sürekli tükat kaşık kaşık ye
ve kk de kilo almak isteyenler diye bölümler var
ordan yardım alabilirsin
bende iştahım kapansın diye ugraşıyorum bu dünya neden hep terskii

selam kızlar hep kiloları konuşmuşsunuz....alamayanlar...veremeyenler...ben de 5-10 kg versem süper olacak.60-61 kgyim ama daha fazla gösteriyorum...göbeğim kocaman...ama uzun süre spor ya da diyet yapamıyorum...3-5 gün sonra bıkıyorum...istikrar olsa vericem ama
bu arada biz ev aldık kızlar, çok mutluyum, sevincimi sizinle de paylaşmak istedim..şimdi de tadilat ve taşınma telaşı başladı...belki o telaşta 1-2 kg veririm...

gözun aydın canım allah ağzı tadıyla oturmayı nasıp etsın.hangısın aldınız pekı:))) okula yakın olan mı annene yakın olan mı?

sizin adınıza çok sevindim
güle güle oturun inş
darısı başımıza bizde çok istiyoruzz

nasılsınız kızlar
ben anneme geldim kalmaya değişiklik olsun diye
fatoşçum gözün aydın Allah huzur içinde oturmayı nasip etsin hangi evi aldın annene yakın olanımı?,
özlemcim inegöle taşınabilirmisin dediler servis yokmuş galiba başta olumlu bakıyorduk eşim falan kira ,anaokulu masrafı aldığım para gitçek
burdaki evi kiraya verip inegölde tutalım dedim kayınvalidemler kiraya vermeyiz dediler kaldı öyle işte ben altlı üstlü oturuyorum sorun bu
diyeti saldım valla bugün annemdeyim ya artık yarın toparlarım

canım bal kahvaltıda hep olur ama 2 kaşık anca işdah olsa yerim ama olmayınca boğazımdan eçmiyor işde...

canım bal kahvaltıda hep olur ama 2 kaşık anca işdah olsa yerim ama olmayınca boğazımdan eçmiyor işde...

kendini zorlayacaksın başka yolu yok
gözünü yum kaşıgı agzına sok
biz iki kardeşizdir
abimde bende ilkokula başlayana kadar bir deri bir kemik dik

hiç bişiy yemez annemiz arkamızdan tabakla koştururdu
ama şimdi abimde bende zayıflıcaz diye ugraşıyoruz

annmem agzımıza kaşık kaşık pekmez bal kekik yagı felan içirirdi
bizde gözümüzü yumar içerdik çaresizzz

sonra bunlar etkisini gösterdi faydasını gördükk yani

gözun aydın canım allah ağzı tadıyla oturmayı nasıp etsın.hangısın aldınız pekı:))) okula yakın olan mı annene yakın olan mı?
teşekkür ederim gülincim....ikisi de değil, orta yol bulduk...onu aldık canım:)
sizin adınıza çok sevindim
güle güle oturun inş
darısı başımıza bizde çok istiyoruzz
allah isteyen herkese versin...inşallah sizin de olur en kısa zamanda

teşekkür ederim emel...inşallah bursa merkezde daha iyi bi iş bulursun canım

iyi akşamlar kızlar,
fatoşcum hayırlı uğurlu olsun yeni eviniz.

teşekkürler ayşecim:)

ay o pekmezci anneden bizde de vardı:) insan zorla içirilince de nefret ediyo...ben hala içemem...o kadar tiksinmişim....ayşecim 2.yi doğur..belki o zaman alırsın kilo

hayırlı bir şekilde inş.
ay o pekmezci anneden bizde de vardı:) insan zorla içirilince de nefret ediyo...ben hala içemem...o kadar tiksinmişim....ayşecim 2.yi doğur..belki o zaman alırsın kilo

ayy bende içmem hala Allah affetsin,
ama annemin izinden devam çocuklarıma içiririmm

selam kızlar
bizde ev alacaktık ama ev sahibi çekle ödemeyi kabul etmeyince kaldı o iş.
evin konumu içi falan çok güzeldi, eşimde bende çok istemiştik ama nasip değilmiş.

ayşe ben emzırmeyı bıraktıktan sonra kg almaya basladım.....suan 53 kg yum.....bende kg yu hıcc sevmem...senın yerınde olsam almaya calısmazdım yanı.....yarın ıtıbarıyle de bır zayıflama urunune baslayıp 48 kg ya dusmeyı planlıyorum....
arkadaslar ben ara ara gıdıp gelıyorum ....bıraz cıns gıbı gorunuyorumdur muhtemelen ama ınanın btemmza yetıstırmem gereken bır tezım var.....arada okuyorum ama yazamıyorum...kusura bakmayın canlarım.....

benım oğlanda 14,5 kg falan ama boyu kısa ya....cok kafaya takıyorum boyunu......92,5 cm...bıde benım oğlan boyle hep cocuklar arasında en yapılı cocuk oluyodu...sımdı gerı kalamaya basladı....kg su ıyı bence ama boy kısa malesef...

Ya cnm bende boyunu takıyordum biraz. Benim oğlumda 18 aya kadar hep çok iriydi. Benim oğlanında boyu pek uzun değil. Benim boyum 1.71 eşim 1.78 ama oğlum şuan 94 cm. Dr. A sordum . 3-4 yaşına kadar belli olmaz bu durum dedi. Ilerde yaşıtlarından daha uzun olucak merak etme dedi. Yavaş yavaş uzayan çocuklar daha uzun oluyormuş sonradan.

53 kg ıçın mı zayıflayacaksın pesss!!! boyun kaç kı canım?

selam kızlar
emelcim hayırlısı olsun uzaktı gelip gitmek zor hem biraz daha büyüsün kayra bence
fatoşcum hayırlı olsun eviniz
kübra kolay gelsin yine de uğramaya çalış
ben de bugün 12 mart için düzenlenen yarışmada jüriydim bitince okula gitmedim eve geldim.bizimki iyiyce huysuz oldu valla dayanılacak gibi değil kafayı yiycem artık sinirden ellerim falan titriyo bakan olsa göndercem ama yok kim kabul etsin bu cadıyı

aynen cnm ceylin de çok huysuz çok yaramaz oldu.yalnız olmasının yanında dönemsel bir durum yine sanırım.benim de sinirlerim çok yıprandı

canım boyum 160
kg yuda sevmıyorum en buyuk takıntım benım....bırde bölgesel alıyorum kg yu canım sıılıyor yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…