2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar
fatoşcum bizim daha ilk defa kar tatili oldu 2 gün. çook da iyi oldu.bu sene ankaraya fena yağdı değil mi?
hatta bugün arkadaşa gittik.giderken bişey yoktu orada bir kar yağmaya başladı bayağı tuttu.ece de uyudu orda o gürültüde ben de rahat ettim biraz.

merhaba kızlar,
ilkecim hayırlı olsun düğününüz, eltimi oluyorsun ?
gülincim ye ye yarasın minik prensese :)
fatoşçum haber gelmedi canım, ama olumlu olumsuz kesin arıcaz dediler bekliyorum kreş araştırıyorum bir yandan

herkes iyidir kızlar inşallah
kayrada oturuyor öyle karşımda çizgi film seyrediyor, hala atlamadı bilgisayara hayret bişey :))

evet emelcim elti oldum walla :)
bugün çeyizini zerdik evine.haftaya da düğün.
yağmur'u uyuttum biraz takılayım görüşüürüz.

selam kızlar
ece de uyuyor ilkecim bugün zar zor çıkardık evden dönüşte de eve girmiycem diye ağladı

naber kızlar, bizde her hafta olduu gbi avm deydik bıktık artık yaz gelsede parklara bahçelere gitsek. yorulup geliyoruz valla.
bizim mert sütten başka bişey yemekz içmez oldu yarın multitabs balık yağı alıcam inşallah düzelir.

sizin kuzular kaç kilo kızlar.

valla nispet yapmak gibi olmasın izmire yaz geldı bu hafta sonu.biz de eltimlerle çeşmeye yemeğe gittik.çocuklar da denız havası aslı hepimize ıyı geldı.ama gıt gel yorulmuşum valla.derın de hiç uyumadı cozutmanın dibine vurdu yanı oto b.ka herşeye mızıldanıyo sinir geldi.

evet canım ankara ankara olalı böyle kar görmedi...ama ilk tatilimizdi...yine geliyomuş salıya kar
biz de avmdeydik bugün...ege hiç sevmiyo,yere atıyo kendini ağlıyo...ağlayınca çabuk sussun diye ilgilenmiyorum...millet de bana bakıyo kötü kötü...ne biçim anne der gibi...ama napalım ilgi görünce daha da abartacak ...hiç bitmeyecek krizi

evet canım ankara ankara olalı böyle kar görmedi...ama ilk tatilimizdi...yine geliyomuş salıya kar
biz de avmdeydik bugün...ege hiç sevmiyo,yere atıyo kendini ağlıyo...ağlayınca çabuk sussun diye ilgilenmiyorum...millet de bana bakıyo kötü kötü...ne biçim anne der gibi...ama napalım ilgi görünce daha da abartacak ...hiç bitmeyecek krizi

merhaba kızlar,
ilkecim kötü elti olma kız :)
fatoşçum en iyisini yapıyorsun canım, boşver milleti , özlemcim sende bunu dene derim ben, içeri girmek istemiyorsa sen bilirsin ben çok yoruldum giriyorum istersen burda kalabilirsin de, ilerle mecbur gelcek arkandan
ayşecim kayra 15 küsür kilo , bizimkide bir tek süt içmez bir türlü alıştıramıyorum bende puding yapıyorum nerdeyse hergün onu yiyor
ben günaşırı sevenseas veriyorum
gülincim okadar gezersen yollarda uyumaz tabi çocuk :) hakketen uyumadıkları zaman insanın burnundan getiriyorlar

iyigeceler kızlar..

çok mutlu oldum bu başlığı görünce :) bende haziran 2009un en genç annelerinden biriyim sanıyorum.:)

bizimkide 14 kilo doktor normal dedi ama bilemiyorum artık.
sevenseasdan bıktı benimki multitabs alıcam bakalım inşallah içirebilirim. yeseler içseler vermeye gerek yok ama tek tip besleniyorlar işde.

kızlar oğlumun dişlerinde beyaz lekeler var sanki fırçalanmamışta kalmış gibi ama öyle değil tabii. fırçalayıncada geçmiyor. neden acaba canım sıkıldı yaa...bide ön iki dişinin ortası kahverengiye dönük olmuş çürüyecek gibi.. şeker çikolata yemez ama ballı süttenmi oluyor acaba?

bal yapabilir tabı.dişlerini fıçalamıyo musunuz?

derın de en son 14 900 du maşalllah.ama ne versen yer hiç yemek seçmiyo allahtan.

Dişlerini fırçalıyoruz tabiiki ama. Gece uykusunda bazen süt veriyorum ballı.. O zaman fırçalanmıyor tabii.. Off bir dişçiye gideyim en iyisi..bu arad kuzeyde 15.100 gr..

menekşe ballı süt içtikten sonra dişlerini fırçalatıp yatırırsan bişey olmaz
maşallah yavrularımızın kilosuna boylarına poslarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…