2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar
emelcim çok geçmiş olsun ay allah korumuş
benim de kafam şişti istiklal marşı okuma yarışması vardı 1-3. sınıflar minikleri dinledik 55 kişi kafa beyin kalmadı.ama çook tatlılar hep kızım aklıma geldi inş. onlar da büyüyüp böyle akılllı olurlar

emelcim çok geçmiş olsun.banada bir kere olmuştu çok feci birşey.allah korumuş.
selam kızlar.nasılsınız.kahvaltımızı yaptık yağmur çizgi film izliyor.
kızlar birşey sorcam 2,5 yaşında aşı vardı ben unuttum onu böyle bir aşı vardı dimi?

sağolun kızlar iyiyim bugün iki gün kasıldı heryerim
su çiçeğinin ikinci dozu vardı ilkecim yaptırmadınmı sen?
gülincim derinde seviyorsa isterim tarifini zahmet olmassa belki kayrada sever

selam kızlar
ilkecim hepatit a nın 2. dozu oluyor.emel su çiçeği demişsin karıştırdın mı acaba?su çiçeği 1,5 yaşında yaotırdık sanırım.
bugün boş günümdü okullar da tatil oldu.acayip kar var eceyle kar oynadık bayılıyo kara.yarın da tatilmiş sanırım yine evdeyiz valla çok güzel oldu bana.

evet özlemcim hepatit a.bugün sağlık ocağına sordum haftaya alıp yaptırcam.unutmuşum geçen aklıma geldi.
kar atıştırıyor hava buz gibi.

selam kızlar nasılsınız,
biz 1 haftadır antalyadaydık orada hava harika, ama burada hala kar yaıyor :)

mertin öksürüğü için doktora gittik geniz eti akıntısı dedi, 1 hafta ilaç kullanıcaz gribide tam geçecek gibi oluyor yine başlıyor, çocuk 15-20 gündür grip.

slm kızlar nasılsınız uzun zaman uğrayamadım inş herkez iyidir geçmişi okuyamadım.
çalışan anneler kreşe vermeye başladımı?

VALLA bızım kı vede bakıcıyla malum.önumuzdekı sene şubatta vermeyı planlıyorum ben.yaşı geldı aslında ama bakıcıyı napıcam?bı de bebek geldı benı evden yolladılar dıye düşünsün ıstemıyorum.o yuzden seneye gıdecek derın kısmetse.

bizde bugün son aşımız olan hepatit a nın 2. dozunu olduk.. çok şükür aşıları bitti.. artık 1. sınıfa kadar aşıları yokmuş..

VALLA bızım kı vede bakıcıyla malum.önumuzdekı sene şubatta vermeyı planlıyorum ben.yaşı geldı aslında ama bakıcıyı napıcam?bı de bebek geldı benı evden yolladılar dıye düşünsün ıstemıyorum.o yuzden seneye gıdecek derın kısmetse.
doğru düşünmüşsün gülincim hayırlısı bakalım
bende eylül ayında kreşe vermeyi düşünüyorum kısmetse..

bizde bugün son aşımız olan hepatit a nın 2. dozunu olduk.. çok şükür aşıları bitti.. artık 1. sınıfa kadar aşıları yokmuş..

geçmiş olsun menekşecim biz hepatiti olmadık hiç su çiçeğinin 2.dozunuda yaptırmadık yaptırmak lazım aslında artık inan dr ye gitmek istemeyince bana da zor geliyo götürmek kıyameti kopartıyo dr görünce.

biz kreşe vermeyi düşündük anneannede kalıyodu inan da dedik artık başlayalım kreşlerin birini çok beğendik içimizede sindi telefonda falan anlaştık tam kayda gittik oraya gidince fiyat yükseltiler ondan vazgeçtik şimdilik biz açıkçası

merhaba kızlar, nasılsınız?
gülincim geçmiş olsun, eşimle küsüs biraz :) ondan canım sıkkın geçecek inşallah
kreşe bende işe başlayınca vericem

merhaba kızlar, nasılsınız?
gülincim geçmiş olsun, eşimle küsüs biraz :) ondan canım sıkkın geçecek inşallah
kreşe bende işe başlayınca vericem

tatlımsıkma canını evlilik zor iş hepimiz küsüyoz eşimize hangimizin evliliği hergün günlük gülistanlık ki olur öyle sıkma canını eşin hatalıysa inş hatasını anlar erkekler her zamn biz haklıyız derler ama ne yapalım evlilik zor iş işte.

selam kızlar
sizi bulmuşken kaçırmayayım.
filiz bi görünüp bi kayboluyorsun hani artık buralardaydın?
biz hep en az 4 yaşına kadar evde kalsın istiyoruz şimdiden erken kalkmasın okuldan sıkılmasın diyoruz ama bakalım artık evde de sıkılıyor arkadaşı da yok.belki seneye veririz
gülincim kreş yaşı demişsin ama daha küçükler be güzelim sonra okuldan sıkılıyorlar.ne kadar geç versek o kadar iyi
ayşe antalyanın tadını çıkartıyosun valla sürekli ordasın.
emelcim boşveeerr bizim kavgasız günümüz geçmiyor.ne oldu iş sonucu belli mi?

selam kızlar
biz hep en az 4 yaşına kadar evde kalsın istiyoruz şimdiden erken kalkmasın okuldan sıkılmasın diyoruz ama bakalım artık evde de sıkılıyor arkadaşı da yok.belki seneye veririz
gülincim kreş yaşı demişsin ama daha küçükler be güzelim sonra okuldan sıkılıyorlar.ne kadar geç versek o kadar iyi
canım ya pek fırsat bulamıyorum.
aklıma geliyor girmek ama fırsat olmuyo işte
demi kimin kavgasız günü geçmiyoki

selam kızlar

YAşları geldı derken 3 yaşı kast etmek ıstedım gelıyo artık vakıtlerı.bence anneler yada bakıcılar vede yetemıyoruz artık çocuklara.hadı benım bakıcı ıstısna kadın anaokulu öğretmenlığı okumuş deli gibi oynuyolar oyalıyo yanı derını.ama ben mesela bıraz oynuyorum hadı annem çizgi film açayım ya da hadı sen boyama yap vs dıyorum.saatlerce oyalayıp vakıt gecıremıyorum sıkılıyorum açıkçası.
kreş okul gıbı değilki onlara ben de eskıden senın gıbı düşünüyodum ama bı çoğu h.sonu bıle okula gıtmek ıstıyo.orda sureklı onları meşgul edecek bı aktıvıte var oyun var yaşıtları var vs.
mesela 2 haftadır derın jımnastığe başladı o 2 gunu nasıl beklıyo bı bılsen.salona gırdıkten sonra arkasına bıle bakmıyo annem nerde dıye.çıkınca da anne ben çok eğlendım dıyo o kadar mutlu oluyo kı.seneye belkı 1-2 gun oyun grubuna yollıycam sonra da kreş kısmetse.

X