2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

allah gönlüne göre versin canımmmm:Saruboceq:ama belirsizlik gerçekten çok kötüüüü.....:bbo:

benıde eklersen sevınrıım canım:)
sat: 15 ocak
muhtemel doğum: 22 ekim
baslangıc kilo: 42 D
suanki kilo: 50
yasım: 25
15. haftada ögrendık prensesımın cınsıyetını

saol cnm çok teşekkür ederim dedigin gibi belirsizlik çok kötü dogru düzgün hazırlık bile yapamıyoruz....laelaelaelaelae

aynen canım dün kesinleştikten sonra eşim beni zor topladı alışveriş merkezinden..:roflol::roflol:napiim 6 aydır...tek tük bişeyler almıştımmm...:1rolleyes:ama dün baya şey aldımm....delikafadulden

ayy bende istiyorum herşeyden almayı..bende ilk başlarda erkek demişleri biraz mavi bişiler aldım sonra kız dediler pembe bişiler aldım sonra tekrar erkek dediler sonra tekrar kız derken karman çorman oldu canım ya...allah gönlümü biliyorya ilk çocugum erkek olsun çok isterim...rabbim hayrılısını nasip etsin...

amin canımm amin......inşlah kısa zamanda öğrenirsinnnnn:Saruboceq:

peki bişi dicem.senin ilk bebek kızmış sanırım.bu ikinci...kız bebekle erkek bebek gebeligi arasında fark varmı canım...yani ne bilim kız bebekte çok kilo alınıyo çirkinleşiyosun falan diyolar erkekte tam tersiymiş bunlar dogrumuki..

inanma canım böle şeylere..tek farkk normalde hiç et yemeyen biri olarak çok et yemem,kızımda sadece 6 kilo almıştımmm,bu bebişimde şimdiye kadar 2 kilo alabildim...hep aynıyım çirkinleşmedimm.....zaten hep çirkindim dermişimmgöbüşüm kızımdada sadece önümdeydi bundada önümde...birde kızımda hiç hamile gibi değildim çok rahattım bunda belli aralıklarla acaip bel ağrısı çektim şuanda bel ağrısından belim zonkluo...onuda yaşa bağlıyorum kızımda 21 -22 bunda 29 yaşındayım ister istemez olabilir bunlar...yerimseniben

canım 22+3 haftada oğlum olacağını öğrendim.Emeklerin için teşekkür ederiz.zemuszemusalkisalkisalkis

haziran66,zeynocan,berin14,mehay,agrega,funda1980,fatima38,tugba26,hidden,ayseon,fragiles= BEBEGINIZIN CINSIYETI VE OGRENDIGINIZ HAFTAYI

kayaemel,tulay24= YASINIZI yazarsaniz listeyi tamamlamis oluruz...

toplam eksik bilgi bu kadar...[/QUOTE]

canım beni de eklermisin listeye opuyorumnanaktan
sat 20 ocak
muhtemel doğum 27 ekim
başlangıç kilo 62
şimdiki kilo 70 mafoldumben
yaş 28
cinsiyet erkek
17+1'de öğrendik

haziran66,zeynocan,berin14,mehay,agrega,funda1980,fatima38,tugba26,hidden,ayseon,fragiles= BEBEGINIZIN CINSIYETI VE OGRENDIGINIZ HAFTAYI

kayaemel,tulay24= YASINIZI yazarsaniz listeyi tamamlamis oluruz...

toplam eksik bilgi bu kadar...
[/QUOTE]

fatima 38 arkadasimiz mart ayinda dusuk yapmis nurefsancim simdi yine hamile ama subat annesi olucakmis..listeden sil istersen...

ben bebegimin cinsiyetini yazmistim ama yine yazayim 22+2 haftalikken ogrendim erkek canim...
kilomda su an 69

mehaycigim tesekkurler .sadece fatima38 degil diger bilgileri eksik olan arkdaslari silecegim kac aydir bi tamamlyamadik .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…