2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

Evet benımde oĞlum olacak 17. Haftada ÖĞrendım sanırım kız ve erkekler eŞıtlendı

nurefsancım benim bebeğimin kız olduğu 21+1 de kesinleşti cnm, 18+0da %80di :)))
değiştirme gereği duyarsan değiştir datlum...

kelemiti 18+5 sin nasıl 51 oluyo ya bebiş göstermedimi acaba? yoksa dpoktormu anlamadı.. benim doktorum 16 haftalıkken yüzde 90 kız demişti..

bilmiyorum ki canımm bende anlamadım gostermiş bebişim ama erkek olduguna dair bişi gormedim dedi ama kız olduguna kesin diyemem dedi :çok üzgünüm:[/B]

Son düzenleme:
nurefşann epeydir ugramıyordum bilgim eksikmiş hemen ekleyeyim. 24 yaşındayım ben. teşekkürler şimdiden

nurefsann benim bebek erkek çıktı teyzesiiiii hemde 100de yüz 19+4 bi zahmet değiştirirmisin cinsiyetini :)

nurefsann benim bebek erkek çıktı teyzesiiiii hemde 100de yüz 19+4 bi zahmet değiştirirmisin cinsiyetini :)

anaaaaa papatyalım demekki üşenenin de oğlu oluyomuş:)))))))))))))))) ama senin eş durumun vardı dimi...cinsiyetini öğrenmişsin net olarak çok sevindim senin adına:)))))

anaaaaa papatyalım demekki üşenenin de oğlu oluyomuş:)))))))))))))))) ama senin eş durumun vardı dimi...cinsiyetini öğrenmişsin net olarak çok sevindim senin adına:)))))

kaydirigubbakcemile3 hiç sorma oluyormuş demekki yada babasının katkısı var bu işte :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…