2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

Evet sonunda bende öğrendim =))
Oğlum olucakmış kaydirigubbakcemile3
SAT : 25 ocak
Muhtemel doğum tarihim : 29 ekim
başlangıç kilom : 57.1
şuanki kilom : 59.1
18+1 de öğrendik
Erkek =)

arkadaslar yarin ins. tatile cikiyorumINS. TEMMUZUN ilk haftasina kadar YOKUM.1ay listeyle ILGILENEMEYECEGIM kendinize iyi bakin....

merhaba nurefsan,
SAT: 12 Ocak
Başlangıç kilo:55
Şu anki kilo:61
Cinsiyeti: Özel doktorumuz erkek, hastanedeki doktor kız dedi. Bakalım Cumaya netleşicek inş.
Öğreneceğimiz tarih: 5 Haziran
Beni de ekle lütfen!

arkadaslar yarin ins. tatile cikiyorumINS. TEMMUZUN ilk haftasina kadar YOKUM.1ay listeyle ILGILENEMEYECEGIM kendinize iyi bakin....

İyi tatiller canımmm,

Ama döndüğünde listeye benim de eksiklerimi tamamlar mısın?
Benim de oğlum olacak ve 16. haftada öğrendim aslında daha önce yazmıştım ama neyse önemli değil çok kalabalığız malumm kaydirigubbakcemile2 teşekkürlerrr

merhaba nurefsan,
SAT: 18 Ocak
Başlangıç kilo:58
Şu anki kilo:68
Cinsiyeti: kız
Öğreneceğimiz hafta 19+5

benim sat 6 ocak
doğum 20 ekim
başlangıç kilom 74
şuanki kilom 78
cinsiyet kız
yaşım 29
öğrendiğim hafta 20

doktorumuz daha 10 haftalıkkken kız galiba dedi...ve kız..hamile kaldğımda 47 kiloydum şuan 51....23+1deyiz..doğumumuz da 10 ekimmiş:) ama çok korkuyorum.....

hihoyyytARTIK HERKES OGRENDI MASALLAH OGULLARIMIZA VE KIZLARIMIZA ALLAHIM HAYIRLI DOGUMLAR , ANNE BABASIYLA SAGLIKLI MUTLU BIR OMUR NASIP ETSIN EKIMIN MELEKLERINE

canım en sonunda öğrendik cinsiyetimizi...yakışıklı bir oğluşumuz olacak allahımın izniylee....eklersen sevinirimmmmyerimseniben

haziran66,llall,zeynocan,berin14,yediveren35,mehay,agrega,funda1980,fatima38,tugba26,hidden,ayseon,fragiles= BEBEGINIZIN CINSIYETI VE OGRENDIGINIZ HAFTAYI

kayaemel,tulay24= YASINIZI yazarsaniz listeyi tamamlamis oluruz...

toplam eksik bilgi bu kadar...

selam canim sonunda bende ögrendim cinsiyeti.. kizim olucakmis.. 20+3te ögrendim.. suanki kilom 62,5
listenin son hali ilk sayfadami kusum..?

kızlar ben eylül annesi olcam inşallah ama cinsiyetimiz hala net degil.ilk başlarda erkek diyolardı sonra bi kız bi erkek derken göstermedi benim kuzucum halada göstermiyo ama göstermiyosa kızdır diyolar ve kıza benziyor diyolar.sizdede böle olan varmı aranızda...ben hep erkek hissediyorum nedense...hissetmekle alakası varmıki kızlar ya...artı olarakta herkes bana seninkisi erkek diyo tipime fılan bakarak fazla kilo almadım sadece göbek ve çevremde var kilom top yutmuş gibiyim...

canım bennnnde sendendimmm...kıza benzio %51 kız kordonu arada pozisyonu uygun değil v.s.v.s.klava: kafayı yememk elde değildi...:bbo:.ve sonunda doktorumu ve hastanemi değiştirdim..dünde bebişimin cinsiyetini net olarak öğrendik..%100 erkek dedi doktor....zemuszemusaslında ben kız hissediyordum eşimde tabi önce bi şok yaşadık ama sonra kendimize geldikkk:1rolleyes:

canım sorma aynı durum bendede var kordon doluymuş bacak arası pozisyonu tersmiş falan fılan derken taa bugunlere dek böle geldik...şimdilik herkse kızmış diyorum ama erkek çıkarsa hiç şaşırmam yani...:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…