2009 ekim bebeklerinin cinsiyetleri

8 kilo almısım canım 53 ile baslamıstım cok muu ( gorunce sasırdım ama hiç bu kiloya gelmemiştim hayatımda

8 kilo almısım canım 53 ile baslamıstım cok muu ( gorunce sasırdım ama hiç bu kiloya gelmemiştim hayatımda

yok canim cok degil iyi..bende hic 71 olmamistim oldum bak 9 kilo aldim bende...boyun kacti senin??ben 1.70 im...Allahtan boy var

1,65 boyum :))) iyi bari cok degilse tartıya bakmaya korktum ben
daha az alsam daha iyi olurdu ya işte neyse buna sukur :))))

1,65 boyum :))) iyi bari cok degilse tartıya bakmaya korktum ben
daha az alsam daha iyi olurdu ya işte neyse buna sukur :))))

ben gecen ay 66 gelmistim bu ay 71 i gorunce doktoum bile inanamadi birdaha cik tartiya dedi:)) bende sok oldum tabi eve gelincede tartildim...sen her ay kac kilo aliyorsun duzenli olarak..??

ilk 4 ay 53ten 55 oldum..5.ay sonunda 58,4.. 6. sonuna geliyrz işte 61 olmusum daha 1 hafta var 7 ye girmeye Allah sonumuzu hayretsin :kedi:
5ten sonra 3er 3er gibi bişi almısım :))) uccam sonunda bunlar iyi gunlerim mi acaba

ilk 4 ay 53ten 55 oldum..5.ay sonunda 58,4.. 6. sonuna geliyrz işte 61 olmusum daha 1 hafta var 7 ye girmeye Allah sonumuzu hayretsin :kedi:
5ten sonra 3er 3er gibi bişi almısım :))) uccam sonunda bunlar iyi gunlerim mi acaba

:roflol: ayy Allah korusun canim yaa bende bundan korkuyorum..ilk 4 ay hic alamamistim bulanti ve kusmalardan dolayi arkadasima kilo alamiyorum diye hayiflaniyordum son aylarda 3er 4er alirsin demisti simdi aynen oyle oldu...62 ile basladim ilk 4 ay almadim. simdi ise 7. aya giricem 9 kilo almisim...insallah bunlar iyi gunlerim degildir benimde...:kedi:

arkadasında masallahhh :)))) alıştırarak soyleseymiş keşkem ... birisi dese inanamam nerden alıyoruz bu kiloları anlamadımki :kedi: valla bana iyi gunlerimiz gibi geliyor mehayım heheh daha bu aylarda boyle son aylar artıkın 5 6 sar gidermi :icecream:Allahhh korusun
veririz inşallah yafff :))) bebişlerin peşinde koşmaktan kilo milo kalmaz

ayy insallah ama aksine birde uslu oluyormus bizim bebisler:kedi:sisko sisko dolaniriz etrafta artik...

ama bak benim hayalim 8 kilo aldım yaa :))) 3,5 ay var
3*2(Guya 2 alcam her ay :)) ) = 6 yani hehe biraz hayalmi ne sankii
toplamda 13 almıs olcamm nerdee daha onceki aylarda 3 er kilo almısım

ayy insallah ama aksine birde uslu oluyormus bizim bebisler:kedi:sisko sisko dolaniriz etrafta artik...

hissettiklerim dogru cıkarsa gece gunduz yorcak bir bebişim olcak
oglusun akıllı duruyormu senin karnında genelde dogduktan sonrada karnında oldugu gibi olurmuş

Son düzenleme:
ama bak benim hayalim 8 kilo aldım yaa :))) 3,5 ay var
3*2(Guya 2 alcam her ay :)) ) = 6 yani hehe biraz hayalmi ne sankii
toplamda 13 almıs olcamm nerdee daha onceki aylarda 3 er kilo almısım

bende boyle giderse 3 er kilodan 9 kilo daha alir veeeeeeeeeeeeee 80 olurummsenağlamasenağlama

bende boyle giderse 3 er kilodan 9 kilo daha alir veeeeeeeeeeeeee 80 olurummsenağlamasenağlama
canımsınnnnnnnnn yaa kıyamam sıkma tatlı canını verirsin inş. dogumdan sonra sonucta ben senin dikkat etmedigini dusunmuyorum ilk aylar almadın zaten belki ondan alıyorsundurr kıyamam canım benim Şeniz

stres yapmayın arkadaşlar hesaplayıcılara göre genelde bu haftalarda 8 ila 11 kilo arası almak normalmiş doğumdan sonra gidiyo gidiyoda süt olsun diye tıkıştırınca uçuyon kilodan tecrübeyle sabittir oyüzden asıl iş doğumdan sonra dikkatli ve dengeli beslenebilmekte

nurefsann ellerine saglık canımcımm

peki dogumdan sonra iştah acık oluyormu :)) şimdi bile o kadar iştahım olmaması ragmen geliyor kilolarr bebişler saglıklı olsunlar daa gerisi onemli degil aslında :lepi:

tatlimm sen listeyi gordun mu?kilo bilgin guncel ve dogrumu birde bebisinin en son kacinci haftasinda kac gramdi ??kizlarr bu bilgilerinizi soyleyinde ekleyelim tek tek sormayayimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…