2009 Ekim Annelerinden İstanbulda Oturan Varmı....

anket açalım ne dersiniz?
böyle olmayacak çünü..
daha hafta içimi haftasonumu sorunu çıkacak çünkü:))
benim bu kulupten görüştüğüm buluştuğum bi grup var rayına oturttuk
ama sizlerle de tanışmayı çok isterim çok hoş bi ortak yönmüz var hepimizin..

Keremım ne zaman bulaŞacaĞız yaa
hem bu aralar senı gÖremıyorum burada...

arkadaşlar bende istanbuldayım bu benım 3.bebeğım sizinle tnişmaktan mutlu olurum.

merhabalar,
ben de ümraniye deyim. 17+2 gunluk hamileyim. benimde ilk bebişim. sizinle bulusup tanışmayı bende çok isterim. eminim bir sürü paylaşımımız olur. ben çalıştığım için mesai saatlerinden sonra ya da hafta sonu katılabilirim.

slm kızlar bende ümraniyede oturuyorum karşıda olan arkadaşlar ben gelebilirim bana yakın oturan arkadaşlar isterseniz benim arabam var beraber gidebiliriz siz yeterki yer gün ve saat belirleyin

slm kızlar bende beylikdüzünde oturuyorum. 17+6 hamileyimikizlerime..

Eee hadi o zaman kızlar buluşalım ben de maltepedeyim. Herkes yazıyo da hareket yok! Anadolu yakası avrupa yakası diye ayırsak mı ilk etapta?

senin bebişin büyümüş olmazzz :dilcikar:

eyvahhh kızlarrr :tomato:
neden olmasınn :1rolleyes:

kızlarr bende 22.5 yaşındayım :1ninca: geçen mayısta ikizlerimi kaybettim o yüzden bundada tehlikem var gelmek çok isterim aslında
bende ümraniye çemeköyde oturuyorum :CüvCüv:
inşallah sağlıkla alrıız bebişleri ekimin son gün bebeği benim ama kesin erken gelir :çok üzgünüm:

senin bebişin büyümüş olmazzz :dilcikar:

eyvahhh kızlarrr :tomato:
neden olmasınn :1rolleyes:

kızlarr bende 22.5 yaşındayım :1ninca: geçen mayısta ikizlerimi kaybettim o yüzden bundada tehlikem var gelmek çok isterim aslında
bende ümraniye çemeköyde oturuyorum :CüvCüv:
inşallah sağlıkla alrıız bebişleri ekimin son gün bebeği benim ama kesin erken gelir :çok üzgünüm:

hıh :dilcikar: sen bilin :dilcikar: halbuki bende cekmeköy tarafında oturuyodum hıh :dilcikar:

buarada sağlıkla al kucağına :Saruboceq:

Hamişşler, bende Ümraniye Atakent'te oturuyorum. Bu benim ilk bebişim, Allah kısmet ederse oğluşum olacak :CüvCüv: Bende görüşmeyi çok isterim ,hazır havalar ısınmış, göbüşler büyümüşken ortak bi yer kararlaştırıp buluşalım.

evet kızlar hadi ayarlayalım biyer havlarda düzeldi iyice ağırlaşmadan buluşalım öncelikle neresi olsun ve haftasonumu olsun...

kızlar sizde yazıyorsunuz ama hala bir icraat yok benim için gün farketmez ben herzaman uygunum dediğim gibi kendi aracım var çekmeköy tarfında olan arkadaşlara yardımcı olabilirim yada şimdilik sadece avrupa ve anadolu yakası olarak ayırarakmı buluşsak avrupa yakasına geçmek bizim için zor olabilir

malesefki ben anadolu yakasına geçemem oğlumla...kadıköy olabılır hanımlar yada capıtol vs..

bu c.tesi buluşalımmı ne dersiniz...

X