2009 Ekim Annelerinden İstanbulda Oturan Varmı....

bende yeni gördüm yaa:))

kıslar bende esenlerde oturuyorum 25 yaşıma giricem ilk bebegim (1 düşügüm var) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:)))

aa ne gusel sendedmı ekım annesının yaş 20 maşallah sana ama ben ılk bebeişimi 18 de aldım kucağım yaaaaa :)))

kızlar walla keremim ağzımdan aldın desem yeridir havalarda ısındı acaip cıvıl cıvıl içim örüşmek ii olur tabi ama k.çakmecedeyim ben nası olcak.bu arada 27 yaşındayım ve 6 aylık bi oğlum war

selam kızlar ben de bakırköy osmaniyedeyim 26 yaşındayımmmmmmmmm

cnmm seninle biz yakınız bende güngörendeyim allahım bağışlasın oğlunu büyütmüşsün sen ne güzell, benimde oğlum var ama henüz daha 8,5 aylıkk , inşş görüşürüz cnmm

allah uzun ömürler versin canım evlatlarımıza sen pek çabuk tutmuşsun elini ikinci için maşallah iyi cesaret....inşallah bir gün toplanırız....

merhaba bende ekim annesi olcam inşallah ben pendik-kurtköyde oturuyorum.. bu tarafta oturan yok herhalde..

kızlar bende anneme geliyom doktor içinkalmaya tozkoparandayım görüşebilir iz ayarlarsanız ortak biyer

bende varım buluşmaya ama ortak biryer olması lazım ben anadolu yakasındayım

Selam kıslar ben de şişli de oturuyorum ama annemler maltepe de oturuyor ve sık sık da ordayım yani:))
14 haftalık hamileyim.daha cinsiyeti belli değil bebişimin.
bişi sorucam medipol hastanesini bileniniz varmı tavsiye edermisiniz?? birde şükriye leyla altuntaş doktorum olucak inşallah ve daha tanışmadık.Tanıyanınız varmı??

kızlar orta bı yer ayarlayalım buluşalım bence kadiköy nasıl...

merhaba anneler.bende kadıköy göztepedeyim.22yaşındayım göztepede çalışıyorum.ilk bebegim olacak nasip olursa.cinsiyetini göstermediği için yazamıyorum.herkese iyi günler

kızlar hala bi hareket yok ,walla keremim ortaya attın bi konu ama sesin soluğun çıkmıo. yaa yokmu aranızda görüşüp tanışmak isteyennn

canım ben burdayım buluşalım kızlar herkes tamamsa kadıköy uyarmı...tepe natılıus

X