2009 Ekim Annelerinden İstanbulda Oturan Varmı....

SEYMA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.408
0
Merhaba ekim anneleri varmı aranızda benim gibi istanbulda oturanlar...Belki tanşır buluşur sıkı dostluklar ediniriz...

ben istanbul ümranıyedeyim 2.bebeğime hamıleyım anaokulu öğretmenıyım...ama çalışmıyorum
...:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

yaşın kaç ilk bebişin sanırım...

eee başka yokmu hanımlarr

Yaş 29 ilk bebişim.Evdeyim şimdilik. Valla bu topiği gören yok galiba. Altlarda kalıyor ondan herhalde. Bir de insanlar webten tanıdıkları insanlarla görüşmeye çekiniyorlar sanırım.

kızlar bende istanbuldanım, ümraniye çekmeköyde oturuyorum...
kozyatağında çalışıyorum...
2,5 ay sonra 27 yaşında olcam...

kızlar bende ist dayım ama size uzak güngören deyimm :çok üzgünüm: ama görüşmeyi isterimm, benimde ikinci bebişim olcakk veeee tamm 33 yaşındayımm naniknanik

ooo ne gusel forumuz cnlndı....çkmeköyde teyzem var bnmde...

22 yaşındayım Başakşehirde oturuyorum ben hepten uzağım size :)

bende 21 en genç benım sanırım...olsun aynı havayı soluyoruz yaa

bende 32 yaşındayım ümraniye dudulluda oturuyorum çalışmıyorum evde oturuyorum ve bu benim ilk bebeğim ( tüp bebek )

merhaba kızlar, ben de kavacık da oturuyorum, 32 yaşındayım 2.bebeğimi bekliyorum.

aaaaaaa burdada istanbulluların topiği varmış hayırlısı olsun kızlar inş. çoğalır ve tanışıp buluşursunuz bizde inş.

günaydın arkadaşlar. kağıthanede oturuyrum. 4. levent te çalışıyorum ben de.
2. bebeğim. 10 yaşında bir kızım var. 32 yaşımdayım.

En uzak oturan benim galiba B.cekmecede oturuyorum.Yabanci diller bolum başkaniyim

bende istanbul bahçelievlerdeyim 29. yaşındayım 2. meleğime hamileyim....özgeçimişimi anlatır gibi oldu bu :)))))))))) ama çoğunuz karşıdasınız galiba....avrupada oturan az var....

sen buyutmussun benımkı 3,5 yaşında olucak kardeşi doğunca

bende istanbul bahçelievlerdeyim 29. yaşındayım 2. meleğime hamileyim....özgeçimişimi anlatır gibi oldu bu :)))))))))) ama çoğunuz karşıdasınız galiba....avrupada oturan az var....

cnmm seninle biz yakınız bende güngörendeyim allahım bağışlasın oğlunu büyütmüşsün sen ne güzell, benimde oğlum var ama henüz daha 8,5 aylıkk , inşş görüşürüz cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…