2009 Ekim Anneleri

Lalli aradım şimdi. Dün kontrolde bebişin suyu az kalmış, onun için hemen sezeryana almışlar. Dün öğleden sonra doğmuş oğluşu. Yarın çıkıcakmış hastaneden.
Maşallah ikisine de :nazar:

ÇOK SEVİNDİMdelikafaduldenDARISI BAŞINA CANIMa.s.

merhaba kızlar bizimde bugün son günümüz böle içli dışlı :)
yarın kısetse kavuşuyoruz prensesimize..
geçmişe pek bakamadım ama anladığım kadarıyla yeni katılımcılarımız olmuş zuzu ve lal den :)
rabbim hepsinin bahtını açık kılsın inş.
:a015:

amanınnnnn lalde doğurmuş maşallah zaten uğramayınca tahmin etmiştim..Allahım sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
kızlar ne kadar az kaldık topikte bizde doğursak artık bebişlerimizi kucağımıza alsak..bende dünden beri bebişimin hareketlerini daha az hissediyorum akıntımda fazla su gibi acaba suyumu azaldı diye korkuyorum yarın sabah kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorumuz,hemen doğuma alma ihtimalide var dimi..Allahım inşallah sağlıklı olsunda bebişlerimiz..

selam kızlar anam lal de mi doğurmuş. zuzuda doğurdu elalı naaptı acaba?
bu arada bizde bugün doktora gittik. nst ye girdim. sancım varmış ama ben hissetmiyorum tabi...çok fazla değilmiş ama... ultrasonda baktı 3308 gram olmuş... bakalım açılman vermı dedi. hem az çok müsaitmisin normal doğuma bi bakalım dedi. ben dedim 1 haftaya kadar bekelrim 40. haftadan sonra dayanamam sezeryanla alın dedim. sezeryan derseniz hemen bugünde alabilirm dedi. yok dedim bekleyelim biraz daha... açılma varmı diye baktı. bu sefer biraz daha acıdı yalnız meğer çatıyı da kontrol etmiş. açılma yok gibi ama yumuşama var dedi. heran sancın gelip doğuadbilirsin dedi.. önce haftaya tekrar gel dedi sonra yok p.tesi gel sen dedi... yumuşama hurmadan kaynaklanıyo olabilir. gerçi doktora sordum etkisi varmı diye. bilimsel olarak duyduğum bişey yok bilemem dedi..

slm kızlar nasılsınız?bı aksılık cıkmazsa cumartesi sabah 7:30 da genel anesteziyle sezaryan a gırıcem:emir_bebek:umarım hersey yolunda gıder:CüvCüv:

demek lalll de kavuşmuz kuzusuna maşallah ikisinede Allah analı babalı büyütsün :nazar:

darısı bizlere inşallah :dance:

merhaba kızlar bizimde bugün son günümüz böle içli dışlı :)
yarın kısetse kavuşuyoruz prensesimize..
geçmişe pek bakamadım ama anladığım kadarıyla yeni katılımcılarımız olmuş zuzu ve lal den :)
rabbim hepsinin bahtını açık kılsın inş.

canım sanada hayırlı doğumlar yarın için sağlıcakla al kızını kollarına Allah yardımcın olsun :1hug:

yapma buket ya zaten hiç istemeyerek sezeryan olucam spinal dedim ona bile müsayt değilsin dedi of ya ofmafoldumben
papatyalım Saolasın hepimize rabbim yardım etsin inş

X