2009 Aralık Anneleri

günaydın kızlarrr. bugün çok doğum vardı inşallah şimdiye kadar sağlıkla kolaylıkla kurtulmuşlardır. dua ettim herkese... ben de inşallah cumartesi... of stres basıyor... hayırlısıyla...:Saruboceq:

evdila canım,benim kızın adı da Sena Bilge ve 19 Aralıkta dünyaya geldi.adaşımız bizlen aynı gün doğacak hayırlısıyla, hem adaş hem doğumgünü bir...
aaa ne güzel... inşallah bakalım cumartesi doğacak hayırlısıyla... ya aslında isim konusunda hala kararsızım. eşim zehra istiyor diğerine sen karar ver diyor. sizce;
-zehra sena
-sena zehra
-berra zehra
-efnan zehra
hangisi daha güzel...CADIARZU

hayırlı doğumlar canım..her zaman ilk karar verilen iyidir derler.Zehra Sena çok güzel bence.Bu arada Zehralar çok tatlı ve şirin oluyorlar,Senalar ise güzel ve esprili...

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim.bende aralık annesiyim inşallah.sat ım 24 mart bugün 38+2 yim.17 kilo aldım acaba gider mi.doğum yöntemimde belli değil.cumartesi doktora gidecem bakalım ne diyecek.benim gibi olan var ma 38 hafta olan.cevap bekliyom şimdiden teşekkür.

pardon.kaç haftalık hamilesin.kaç kilo aldın.ben 17 aldım çok mu yaa

ticker varya ...
38+5 im ben.kıloyu dusunmek ıcın artık gec bence.bosver dusunme.su saatten sonra saglıkla dogum yapıp hayırlısıyla yavrularımızı kucagımıza almayı dusunmelıyız bence.nerdeyse gebelıgı tamamladık.bıttı hersey;oyle kıloya falan kafa yorma bosver opuyorumnanaktan

HulyaKO herkesin hamileliği farklı geçiyor. bende 38+2 yim suan ama sadece 6 kilo aldim ama 20 kilo alanda var. bebek geldikten sonra kilolar bi sekilde verilir çok dert etme

selam kizlarrr arzuunun oglu olmustur simdi rahatlamistir heraldee insallah iyide gecmistir bende doktordan geldim tik yok napicaksam bekle bekleyebilirsennn

merhaba arkadaslar allah dogum yapan tum arkadasların yardımcısı olsun
sag salım kurtulsunlar ıns
bır arkadas kılo konusunda dertlenmıs
canım hıc dertlenme 63le hamıle kaldım 83le doguma gıttım
yanı tam 20 kılo aldım.suan dogum yapalı 13 gun oldu ve ben 70 kıloya dustum
ve gayette guzel beslenıyorum hıcbıseyı kısıtlamıyorum ama kendılıgınden gıdıyor
sanırım emzırme ve uykusuzluk kıloları verdırıyor
sagsalım bebegını kucagına al kıloyu hıc takma
optum herkesı

nihayet gelebildim kızlar bugün temizlik vardı bende gerçi kadın geldi kayınvalidem yardım etti ama ayakta durmaktan ve stresten yoruldum ama evim tertemiz oldu kirlenmeden doğursam bari burcu doğum yapmış pelin haber verdi bilge de yarın doğuracakmış ayyyy bebişler arzudan haber var mı oğluşunu kokluyordur şimdi

slm sekerr benim evde berbat dun yemekli misafirim vardi cocuk falan ev batti bugunde doktor randevum vardi eve gec geldim yorgun hissedince bisey yapmadim yarin cokkkk isim var benim kizda keyfi yerinde masallaahhh 3700 olmuss haftaya kadar beklicez bakalim nezaman cani gelmek isterse burcu sonunda canim ya insallah sagligi yerindedir bilgede sezercik ozaman cunku ayni haftadaydim arzuda simdi emzirmeye calisiyodur masallah masallah ben sana dedim melike ikimiz böyleee kalacazz:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…