2009 Aralık Anneleri

Acil cevaplarınızı bekliyorum. Regli pedi dolduruncaya kadar gelen varmı. 40 günü geçirdim yeni geldi regli benim. Bugün 4. gün

günaydın canlar,

yine şahane bir gece geçirdik.gece 2 de mesaimiz başladı...saat 4.20 ye kadar ayaktaydık..sonra ömer beni yendi ve kucağımda uyudu...kiii tam o sırada duru uyandı kusarak, ateş tavan yapmış yine 39.8 ( boğaz enfeksiyonu belliydi zaten dün akşam antibiyotik başlamıştım.sonra durunun odasına geçtik ailecek ve sirkeli su operasyonu başladı...şimdi durunun ateşi düştü 37.5 civarlarında...ömer full enerji uyumamak için direniyo...bende ömerin anakucağının müziği eşliğinde dans ediyorum :)) anlayacağınız oynatmaya az kaldı...kaydirigubbakcemile2 offfff Allah ım beterinden sakla... mafoldumben

Acil cevaplarınızı bekliyorum. Regli pedi dolduruncaya kadar gelen varmı. 40 günü geçirdim yeni geldi regli benim. Bugün 4. gün

canım benim ara ara oluyo kanamam ve şiddetli oluyo...ama 2 gün sürmüyo..

bu gün 40mız çıktı ama hala pet kullanıyorum bazan az bazan çok oluyor

geçmiş olsun durunun ne problemi var benim kızımda çok ateşlenir kusardı hepde buğaz enfeksiyonu olurdu bademciğini aldırdık

Bugüne kadar ilk birkaçgün sonrası regli gelmedi benim . 4. gün bugün pedi doldurduğunu görünce şok oldum. ıdrarda renkleniyor, kıpkırmızı ve parçalar vardı. Sizinde öylemi ki.

Son düzenleme:
valla canım bizim 2 ay bitti hala devam ediyor umarım normaldir bu durum benmde kafam karışıyor valla,aslında bizim derslerde öğrendiğimiz 40 bitince kanama biterdi ama hala devm valla

canımmmmmmmmm günaydın
noldu duruma benim nazar mı değmiş....kıyamam,,allah ım acil şifalar ve rsin
ömerinde enerjisine nazarlar değmesin...:1hug:

geçmiş olsun durunun ne problemi var benim kızımda çok ateşlenir kusardı hepde buğaz enfeksiyonu olurdu bademciğini aldırdık

çok teşekkürler...boğaz enfeksiyonu ve öksürük...bademciği alınacak kadar deil, ama bu sene çok sık oldu...belki biraz da kardeşinin olmasının etkisi var :S

haktan eminin hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün...hepimiz uykususuz cnm durumlar farklı değil sabır böle böle büyüyecek bizim kuzularhihoyyyt
Kesinlikle burcu . Doktor aglamayan bebegin annesi aglar dedi. Sakin aman agladi aman kizdi deme . Ver memeyi dedi . Simdi hep tetikteyim .
krar
burcucum tekrar geçmiş olsun cnm...
Canım çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın.:Saruboceq: Yazacaktım fırsat bulamadım.Ah az bir büyüse bu bebişler kendilerini kurtarırlar ama gelecek o günlerde.olumunekankayizsmile
nazan nasıılsınız canım ?oğluş nasıl oldu:teselli:
belkide artık düzene giriyordur doğumdan öncesi gibi normal günündedir
hfz selam sen nasılsın canım minik kuzun nasıl

ne biliyim anam nazarmı değdi, okula hasta bebeleri yolluyolar ve hastalıklar hiç bitmiyo, ondanmı oluyo bilmiyorum.ya hayret ediyorum bu kadınlara başlarından gitsin de gezmeye rahat gitsinler die hasta çocukları yolluyolar okula...bu sene hiç bitmedi hastalık sınıflarında
((

çok teşekkürler...boğaz enfeksiyonu ve öksürük...bademciği alınacak kadar deil, ama bu sene çok sık oldu...belki biraz da kardeşinin olmasının etkisi var :S

canım benim kızımda idrar yolu enfeksiyonu da çok olurdu hepde buğaz ağrısıyla bir arada olurdu uzun bir dönemden sonra doktorlar anladıki ateş bademcikden değil idrar yolu enfeksiyonundan istersen bir de antibiotik vermeden idrar kültürü yaptır kız çoçuğunda enfeksiyon çok oluyor

aaaaaaaa kızlar bugün bizim 40 mız çıkıyomuş ben yarın sanıyodum :))) 40 uçurmamız lazım bizim..havada çok kötü dışarı çıkaramam..kaynvalideme geçireyim bari karşı dairem ((( bir yumurta, şeker ve beyaz ip lazımmış okudum şimdi netten...benim annem hiç inanmaz böle şeylere,şimdi sölüyorum ona bana uzaylıymışım gibi bakıyo :)))

evet canım haklısın...öksürük olmasa yaptırırdım ama hem öksürük var hemde sesi tok tok (

haklsın canım aslında bulaşma olmasın diye göndermemek lazım...
böyle rahat kadınlarda var tabiii..lü elden bırakma yinede bitanem:)
sen kontro

iyiyiz diyelim iyi olalım canım uykusuzlukdan tipim kaydı artık
aynen canım dün akşam bi başım döndü kapaklanıyodum valla yere,sanırım uykusuzluktan

hadi allah daha onmilyonlarca 40 nasip etsinhihoyyythihoyyyt

kırk uçurmakmı kırk dursun bir yerde şimdi ben kendimi uçurucam balkondan hep ağlıyor ya

Bugün bizimde 40 ımız çıkıyor
banyo yaptırıcaz ama beyfendiyi uyandıramıyoruzhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…