2009 Aralık Anneleri

saçları sağlıkla beyazlaşsın dieymiş cnaımm ...

anladım ay ne güzel kırk oldunuz bizde bir büyüsek kırkı çıkınca daha kolaylaşacakmış

selam kızlar ya ben bebeğimi emziriyorum sonra gazını almak için koluma veya göğsüme yaslıyorum bebeğim elimi veya omzumu emmeye çalışıyor ya acaba doymuyor mu anlamadım ama 15 dk emiyor fikri olan var mı ne bu şlimdi????

selam kızlar ya ben bebeğimi emziriyorum sonra gazını almak için koluma veya göğsüme yaslıyorum bebeğim elimi veya omzumu emmeye çalışıyor ya acaba doymuyor mu anlamadım ama 15 dk emiyor fikri olan var mı ne bu şlimdi????

ben hiç zamanlı emzirmiyorum ama genelde 15 dk fazla sürüyor tabii 5 dk emip doyup uyuduğuda oluyor ama öyle yapınca ben tekrar emziriyorum doymasa basar çığlığı

cnm o emme güdüsünden kaynaklanıyoo ben 20 dk yada memeyi bırakana kadar emziriyorumm..

burcu geçmiş olsun canım az önce okudum şimdi nasıl eylül,sen nasılsın

cevabınız için teşekkürler kızlar inşallah bebeğim doyoyordur haftaya pazartesi doktora gidince anlaşlılır artık kilo alımı ne durumda bakalım

günaydın canlar,

yine şahane bir gece geçirdik.gece 2 de mesaimiz başladı...saat 4.20 ye kadar ayaktaydık..sonra ömer beni yendi ve kucağımda uyudu...kiii tam o sırada duru uyandı kusarak, ateş tavan yapmış yine 39.8 :KK43:( boğaz enfeksiyonu belliydi zaten dün akşam antibiyotik başlamıştım.sonra durunun odasına geçtik ailecek ve sirkeli su operasyonu başladı...şimdi durunun ateşi düştü 37.5 civarlarında...ömer full enerji uyumamak için direniyo...bende ömerin anakucağının müziği eşliğinde dans ediyorum :)) anlayacağınız oynatmaya az kaldı...kaydirigubbakcemile2 offfff Allah ım beterinden sakla... mafoldumben

Gecmis olsun burcu.

günaydın canlar,

yine şahane bir gece geçirdik.gece 2 de mesaimiz başladı...saat 4.20 ye kadar ayaktaydık..sonra ömer beni yendi ve kucağımda uyudu...kiii tam o sırada duru uyandı kusarak, ateş tavan yapmış yine 39.8 :KK43:( boğaz enfeksiyonu belliydi zaten dün akşam antibiyotik başlamıştım.sonra durunun odasına geçtik ailecek ve sirkeli su operasyonu başladı...şimdi durunun ateşi düştü 37.5 civarlarında...ömer full enerji uyumamak için direniyo...bende ömerin anakucağının müziği eşliğinde dans ediyorum :)) anlayacağınız oynatmaya az kaldı...kaydirigubbakcemile2 offfff Allah ım beterinden sakla... mafoldumben

çok geçmiş olsun burcucum Allah duru ya şifa versin umarım daha iyidir

bizimde dualarınıza ihtiyacımız var mına için sır o yuzden girdim siteye şimdi çıkacagım acil
3 gundur mınanın acayip sıkıntısı vardı durup durup çığlık çıglıga aglıyordu biryerının acıdıgı belliydi cumartesi gunu basladı pazar gunu geçmeyınce gece acil doktora göturduk doktor şöyle üstünköru baktı yenıdogan enfeksıyonu dedi nasıl yanı dedım bırınden kapmıştır öpmeyle falan dedı 2-3 tane ilaç yazdı yolladı eve agrı kesıcı fitil verdim eve gelince kusuyordu çunku mina digerlerini almadım bile çunku tatmın etmedı doktorun dedıklerı sabah mına yıne ve gece çıglıklrla ara ara aglayınca ablamın çocugunun doktoruna göturdum heryerıne baktı saglam kulak bogaz ciger aşı yerlerınde problem yok obur doktora kızdı bu tanıya bu kadar çabuk nasıl vardı bu ilaçları iiki almamışsın dedi kan idrar testı ıstedı damarı çok zor buldular kan alırken kaç kere deldıler çok agladı yavrum 1 saat tam tamınabenı dışarı çıkardılar babası dedesı basında kaldı o içerde ben dışarda 1 saat içimiz çıktı resmenaz geldi kan tahlıl sonuç vermedı tekrar kan aldılar neyse çok şukur kan temız çıktı ama idrarda kum çıktı biz şok geçirdik neden yok olabilirmiş ifrarı detaylı incelemeye gitti 3 gun sonra çıkacakmış sanırım sonucu ona göre şimdi verdiği ilacı degiştirebilirmiş doktor şimdi verdiği ilacı kullanacagız sonra böbrekleri incelenecek lutfen dua edın kızımın yıne sızın dualarınıza ihtiyacı var çabuk atlatalım su illeti durup durup 1 saatte 1 çıglıklarla aglayışı varkı dayanamıyorum resmen içim kopuyor o çekmesın ben çekeyım o acıyı kıyamıyorum bebegıme Allahım şifamızı versin biranönce inşallah dun gecekı doktorada haram edıyorum aldıgı parayı hayvan heir ben ona guvenıp boşuna agır ilaçlar verecektım bebegıme ve hiçbirişe yaramayacaktı kuzumun sancıları devam edecektı bırde Allaha havale edıyorum o doktoruda

pelin naber canım ordamısın
arzucum kötuyum ya gerçekten kendımı kötu hıssedıyorum ben kaldıramıyorum mınanın acı çekmesını :KK43:
arda ve sen iyisinizdir inşallah

çok tşkler canım, daha iyi ama gece nolur bilmiyorum :s 38 civarı ateş :KK43: sen nasılsın, mina nasıl?? bugün tam 40 günlük koca bir adam olduk biz :))

mına biraz daldı burcu aglayarak offffffffff
durununda ateşi yuksek hala ya tuh yavrum benım ya atlatır inşallah durcukta bu illeti
ömerede maşallah koca adam oldu annesı inşallah sorunsuz saglıklı buyuduklerını göruruz hepberaber

X