2009 Aralık Anneleri

koklarım teysesi sen de kuzumu kokla.. hepsiburda dan verdim. haa üretici firmadan beklenior. daha 1 hafta olmadı gerçi de haftasnu falan da girdi ya.. aman yaaa ama hakkaten makine yeterli değil.. bizim veletler sezeryan ya ondan sorunlu.. hatalı üretim bunlar ayol

maşallah bizim bebekler sabırsız desene benim kızım da 18 gün erken geldi 16 kasımda doğdu bu çocuklar çok sabırsız canım
neriman canım sende biz gibi kasım anası oldun,kızlar olsaydı çakma aralık analrı gelmiş yine derlerdi:smiley-cool::roflol:
evet evet cokacimcoook yerim ben onları
yaa insan acayip oluyor hele gülümsediklerinde dünyalar benim oluyor sanki

canım aynen katılıyorum sana ...artık dünyam ona endexli:gülerse gülüyorum,ağlarsa ağlıyorum varsa varım yokluğunu düşünemiyorum bile
Allah ım düşmanıma bile evlat acısını yaşatmasın
Yavrularımızı bize bağışlasın
aminnnnnnnnnnnnn

bence de canım üretim hatası bunlar:)

Seraaaaaaaaaayyy, Allahııımmm ne gitmesi.. daha kilolar duruyor.. yaa bi de karında bi sarkma var mı sizde de.. Burcuyla konuşuyorum da ona da dedim şimdi pilatese başladım ama kasmadan ufaktan.. kalça sorunlu benim

Seraaaaaaaaaayyy, Allahııımmm ne gitmesi.. daha kilolar duruyor.. yaa bi de karında bi sarkma var mı sizde de.. Burcuyla konuşuyorum da ona da dedim şimdi pilatese başladım ama kasmadan ufaktan.. kalça sorunlu benim

ben zaten şişko olduğumdan gebelik öncesi zateeeeen SARKIK Bİ FINDIK GÖBEĞİ OLAN Bİ HATUN OLARAKDAN hiç bu sorularla ilgilenmiyorum:sm_cool::sm_cool:

neriiiimaaann bu ne olmuş yahuuu hahhahahaaaa

nasıl teyzesi iyi bakmışmıyım kızıma bilmiyorumkismile

kilolar bendede duruyor yaww hatta belkide aldım bile :kedi: :kedi:

ya kimsecikler kalmamış hadi bakalım yeni gelecek olanlara iyi akşamlar

iim canım o da bıcı bıcısını yaptı şimdi uyuyo fırsattan istifade eşimle film izliyoruz sen nasılsın bebiş nasıl seray cımmm

iim canım o da bıcı bıcısını yaptı şimdi uyuyo fırsattan istifade eşimle film izliyoruz sen nasılsın bebiş nasıl seray cımmm

iyi benim kızım uyuyor biz salı gününne kadar bıcıcı yapamıcaz malum aşı sonrasıyız
koklayıver ardacığımı benim yerime
ben cıkıyorum iyi geceler tatlım:1hug:

selam herkeseeee a.s.
1 aydır yokum ne oldu ne olmadı çok merak ediyorum hepinizi ve yeğenlerimi opuyorumnanaktan.
fırsat buldukça geçmişi okuyacağım. tabi fırsat bulursam boshayallersmile laelaelaelaelae
ben 16 aralık ta normal doğum yaptım. 3,300gr. 50cm. doğdu haktan eminim :asigim:
çooooooook mutlu alkisalkisalkis ve çoooooooooook uykusuzum -tatlicadiarzu-
herkesleri öptüm Şeniz

Kesinlikle burcu . Doktor aglamayan bebegin annesi aglar dedi. Sakin aman agladi aman kizdi deme . Ver memeyi dedi . Simdi hep tetikteyim .

Cok sukur o iyi ama bende psikopatlik kaldi simdi . Surekli gozumun onunde ya yine kusarsa diye . Geceleri zaten huzursuz bi bebek eylül ustune bi de bu . Allah beterinden korusun

Cok sukur o iyi ama bende psikopatlik kaldi simdi . Surekli gozumun onunde ya yine kusarsa diye . Geceleri zaten huzursuz bi bebek eylül ustune bi de bu . Allah beterinden korusun

Canım çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın.:Saruboceq: Yazacaktım fırsat bulamadım.Ah az bir büyüse bu bebişler kendilerini kurtarırlar ama gelecek o günlerde.olumunekankayizsmile

Geçmiş olsun burcuk.. Oğlum da geceleri daima yutkunuyor.Burnu tıklaı balgamı var gibi. Sabaha kadar sık sık kontrol ediyorum. Emzirdikten 1 saat sonrasına kadar da kontrol altında tutuyorum kusmaya karşı..
Dikkat etmek gerek Allah korusun bebişlerimizi...

burcu hayatım canım arkadaşım çok geçmiş olsun ya. ben şimdi okudum şok oldum.. Allah birdaha yaşatmasın böyle zor bir deneyimi.. inanırmısın benimkide memede uyuyor ve çok sık emiyor.. durmadan emiyor.. bundan sonra dediğini yapıp 10 ar dakika her iki göğsüde verdikten onra emzik vericem.. bilmiyorumkismile çok korktum çünkü okuyunca.. minik fıstığım nasıl şimdi.. inşallah iyidir, Allah bir daha yaşatmasın canım.. allah hepimizin yavrusunu korusun.. sana doktorların dediği şeyi iyice aklıma kazıdım şimdi.. vermemek lazım sürekli meme.. demek çok gaz vardı he?? vay be bilmeden bizde habire verip duruyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…