2009 Aralık Anneleri

koklarım teysesi sen de kuzumu kokla.. hepsiburda dan verdim. haa üretici firmadan beklenior. daha 1 hafta olmadı gerçi de haftasnu falan da girdi ya.. aman yaaa ama hakkaten makine yeterli değil.. bizim veletler sezeryan ya ondan sorunlu.. hatalı üretim bunlar ayol :KK70:

:nazar: maşallah bizim bebekler sabırsız desene benim kızım da 18 gün erken geldi 16 kasımda doğdu bu çocuklar çok sabırsız canım
neriman canım sende biz gibi kasım anası oldun,kızlar olsaydı çakma aralık analrı gelmiş yine derlerdi:smiley-cool::roflol:
evet evet cokacimcoook yerim ben onları
yaa insan acayip oluyor hele gülümsediklerinde dünyalar benim oluyor sanki

canım aynen katılıyorum sana ...artık dünyam ona endexli:gülerse gülüyorum,ağlarsa ağlıyorum:eek: varsa varım yokluğunu düşünemiyorum bile
Allah ım düşmanıma bile evlat acısını yaşatmasın
Yavrularımızı bize bağışlasın
aminnnnnnnnnnnnn

koklarım teysesi sen de kuzumu kokla.. hepsiburda dan verdim. haa üretici firmadan beklenior. daha 1 hafta olmadı gerçi de haftasnu falan da girdi ya.. aman yaaa ama hakkaten makine yeterli değil.. bizim veletler sezeryan ya ondan sorunlu.. hatalı üretim bunlar ayol :KK70:

bence de canım üretim hatası bunlar:)

Seraaaaaaaaaayyy, Allahııımmm ne gitmesi.. daha kilolar duruyor.. yaa bi de karında bi sarkma var mı sizde de.. Burcuyla konuşuyorum da ona da dedim şimdi pilatese başladım ama kasmadan ufaktan.. kalça sorunlu benim

Seraaaaaaaaaayyy, Allahııımmm ne gitmesi.. daha kilolar duruyor.. yaa bi de karında bi sarkma var mı sizde de.. Burcuyla konuşuyorum da ona da dedim şimdi pilatese başladım ama kasmadan ufaktan.. kalça sorunlu benim

ben zaten şişko olduğumdan gebelik öncesi zateeeeen SARKIK Bİ FINDIK GÖBEĞİ OLAN Bİ HATUN OLARAKDAN hiç bu sorularla ilgilenmiyorum:sm_cool::sm_cool:

neriiiimaaann bu ne olmuş yahuuu hahhahahaaaa

nasıl teyzesi iyi bakmışmıyım kızıma bilmiyorumkismile

kilolar bendede duruyor yaww hatta belkide aldım bile :kedi: :kedi:

ya kimsecikler kalmamış hadi bakalım yeni gelecek olanlara iyi akşamlar

iim canım o da bıcı bıcısını yaptı şimdi uyuyo fırsattan istifade eşimle film izliyoruz sen nasılsın bebiş nasıl seray cımmm

iim canım o da bıcı bıcısını yaptı şimdi uyuyo fırsattan istifade eşimle film izliyoruz sen nasılsın bebiş nasıl seray cımmm

iyi benim kızım uyuyor biz salı gününne kadar bıcıcı yapamıcaz malum aşı sonrasıyız
koklayıver ardacığımı benim yerime
ben cıkıyorum iyi geceler tatlım:1hug:

selam herkeseeee a.s.
1 aydır yokum ne oldu ne olmadı çok merak ediyorum hepinizi ve yeğenlerimi opuyorumnanaktan.
fırsat buldukça geçmişi okuyacağım. tabi fırsat bulursam boshayallersmile laelaelaelaelae
ben 16 aralık ta normal doğum yaptım. 3,300gr. 50cm. doğdu haktan eminim :asigim:
çooooooook mutlu alkisalkisalkis ve çoooooooooook uykusuzum -tatlicadiarzu-
herkesleri öptüm Şeniz

offf burcucum çok geçmiş olsun...ayyyy çok kötü oldum okurken...:KK43:( ahh canım benim kıyamam yaa...gerçekten çok büyük bir şey atlatmışsınız.Allah bir daha yaşatmasın..

annemle biraz önce konuştuk bu konuyu memede uyuduğu için gaz doluyo oda sıkıntı yapıyor die.hem de meme hazmetmesinide sağlıyor.ankaradaki doktorda aynı şeyleri sölemişti...emziği verin ve kulağına şişşştt die seslenin, eğer ağlamaya devam ederse kollarını da tutun demişti.ben bu zmana kadar çok uygulayamadım ama sen bunları anlattıktan sonra kesinlikle yapıcam.ben ağlıyacağıma bir sürecik o ağlar :S

Kesinlikle burcu . Doktor aglamayan bebegin annesi aglar dedi. Sakin aman agladi aman kizdi deme . Ver memeyi dedi . Simdi hep tetikteyim .

burcu canım çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olmuşda sen uyanıvermişin canım yavrunuzu size bağışlamış rabbim
işte benim en cok korktuğum tablo kızlar....sütü emerken aspire etmesi yada kusarken...en korktuğum şey ya burcu ben kızım zaten en fazla 15 dk emziriyırum emzirmeye başladığım ilk dakikalrı memeden gelen bi deli süt vardır işte onla kaç kere tıkandı kızım her konuda dikkatli olalım bence
diğer konu nasıl alışacak bu bebekler memeye yaaa
kızım 2 ayını bitirdi veremedim bi türlü almıyor allah almıyor
10 gün yoğun bakımda kalmıştık oradaki hemşirelerde verememişti napcaz yaaa
tekrar geçmiş olcun cnm
nasıl şimdi eylülümüz kokla bizim yerimize

Cok sukur o iyi ama bende psikopatlik kaldi simdi . Surekli gozumun onunde ya yine kusarsa diye . Geceleri zaten huzursuz bi bebek eylül ustune bi de bu . Allah beterinden korusun

Cok sukur o iyi ama bende psikopatlik kaldi simdi . Surekli gozumun onunde ya yine kusarsa diye . Geceleri zaten huzursuz bi bebek eylül ustune bi de bu . Allah beterinden korusun

Canım çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın.:Saruboceq: Yazacaktım fırsat bulamadım.Ah az bir büyüse bu bebişler kendilerini kurtarırlar ama gelecek o günlerde.olumunekankayizsmile

Geçmiş olsun burcuk.. Oğlum da geceleri daima yutkunuyor.Burnu tıklaı balgamı var gibi. Sabaha kadar sık sık kontrol ediyorum. Emzirdikten 1 saat sonrasına kadar da kontrol altında tutuyorum kusmaya karşı..
Dikkat etmek gerek Allah korusun bebişlerimizi...

Kizlar bu arada dun cok kotu bisey atlattik . Sabah 8 gibi birden uyandim . Neden uyandigimi da bilmiyorum ama Allah malum etti sanirim. Eylülün sesini duydum tikanmis gibi bi ses. Hemen esime soyledim onun tarafindaydi park yatak . Bakmasiyla firlamasi bir oldu zaten . Eylül kusmus ve tikanmis. Dili filan morarmisti. Esim hemen ters cevirdi onu . Nefes alamadi bi sure. Hemen arabaya atladigimiz gibi acile. Agzindan burnundan biseyler soktular kızımın. 5-6 saat orda kaldik oksijen filan verdiler . Berbat biseydi. Omrumden omur gitti dedikleri sey bu olsa gerek.

Neden olduguna gelince cok uzun sure memede kalmasi . Ilk 10 dakika almasi gereken sutun zaten % 90 u alinirmis sonra hava cekmeye baslarmis. Filmini bi gorduk zaten şok oldum. Midesi bagirsaklari tamamen gaz dolu. Doktor mutlaka yalanci memeye aliscak dedi. Bi gogsunde 10 dakika emzir gazini cikar digerini ver 10 dakika emzir gazini cikar yalanci memeyi daya dedi. Bundan sonra fazla kalamaz dedi. Aman dikkat arkadaslar.
burcu hayatım canım arkadaşım çok geçmiş olsun ya. ben şimdi okudum şok oldum.. Allah birdaha yaşatmasın böyle zor bir deneyimi.. inanırmısın benimkide memede uyuyor ve çok sık emiyor.. durmadan emiyor.. bundan sonra dediğini yapıp 10 ar dakika her iki göğsüde verdikten onra emzik vericem.. bilmiyorumkismile çok korktum çünkü okuyunca.. minik fıstığım nasıl şimdi.. inşallah iyidir, Allah bir daha yaşatmasın canım.. allah hepimizin yavrusunu korusun.. sana doktorların dediği şeyi iyice aklıma kazıdım şimdi.. vermemek lazım sürekli meme.. demek çok gaz vardı he?? vay be bilmeden bizde habire verip duruyoruz..

X