2009 Aralık Anneleri

evet galiba herkes meşgul sanada hayırlı doğumlar dilerim deryacım umarım miniğini sağlıcakla kucağına alırsın...

burcu yarın giderken dudağına vazelin sür uzun süre yağlı kalsın dudağın.yoksa o sancı esnasında terlemekden çok susuyosun ve suda içemiyosun.oğlumdan biliyorum dudaklarım çok çatlamıştı.kulağınızda kalsın kızlar

Sagolasin .Ben yarin suni sanci alcam o yuzde biraz korktum acikcasi doktorumda basindan beri epidural yaptir rahat edersin diyo onu dinlicem acikcasi.

ben de az önce doktordan geldim... meger doktorum bugün beni aramış ama ulaşamamış. hastahaneye kayıt yaptırdığım noyu kullanmıyorum...39. haftayı tamamladın gel diyecekmiş. gittim nst çektirdim sancım yok. doktor cumartesi sabah dokuzda gel artık zamanı geldi dedi... kızım 3400 gr olmuş. suyu iyi ama azalmaya meyilli daha fazla beklemeyelim dedi. suni sancı verecekmiş. ben zormuş korkuyorum dedim korkulacak birşey yok, var olan sancılarını düzene koyar dedi. epidurali önerir misiniz ben kararsızım dedim. öneriyorum ama ona cumartesi karar veririz eger ıkınma egzersizlerini düzene koyarsak yaparız. eğer olmazsa sorun çıkıyor epiduralde dedi. bakalım hayırlısı... ayrıca domuz gribi aşısını yaptırayım mı dedim. eşin öğretmen yaptır riske girme dedi.
işte böyle... sıra bize de geldi...

selam kıslar,,topik kapanmış...
mesajlarınız için çok teşekkür ederim...2gunudr ağlıyodum kızım gecelerı kucağımdan yerıne koyduğum zaman aglamaya başlıyo,,bakamıyorum dıye kendı kendıme kızıyordum,,,ebruyla pelınde aynı şeylerı yazmış,,rahatladım acıkcası tek ben değilmişim...gunduzlerı uyandırıp emzırıyorum fakat ggece uyutamıyorum.o kadar ufak kı bı yerıne bışey olacaak dıye korkuyorum..cuma kontrolumuz var bende bebek te gozukecek doktora.

gogus yaralarınız için bepanten krem cok ıyı gelıyo,,tavsıye ederım.

bıde prıma kızıma pişik yaptı,,başka hangısı ıyı ne kullansam

kıs stres yapma aaaa arzu ne güzel doğuracan işte 9 ay önce düşünecektin hadi canım Allah kolaylık versin birtanem bebişine kavuşmana çok az kaldı anniş

Bende cikiyorum yavas yavas. Yarin buyuk gun. Doguma giricek olan butun arkadaslara kolay gelsin.

Doğum yapacak olanların Allah yardımcısı olsun.Bizi habersiz bırakmayın.Benim de cumartesi kısmetse.
:bbo:

ben de az önce doktordan geldim... meger doktorum bugün beni aramış ama ulaşamamış. hastahaneye kayıt yaptırdığım noyu kullanmıyorum...39. haftayı tamamladın gel diyecekmiş. gittim nst çektirdim sancım yok. doktor cumartesi sabah dokuzda gel artık zamanı geldi dedi... kızım 3400 gr olmuş. suyu iyi ama azalmaya meyilli daha fazla beklemeyelim dedi. suni sancı verecekmiş. ben zormuş korkuyorum dedim korkulacak birşey yok, var olan sancılarını düzene koyar dedi. epidurali önerir misiniz ben kararsızım dedim. öneriyorum ama ona cumartesi karar veririz eger ıkınma egzersizlerini düzene koyarsak yaparız. eğer olmazsa sorun çıkıyor epiduralde dedi. bakalım hayırlısı... ayrıca domuz gribi aşısını yaptırayım mı dedim. eşin öğretmen yaptır riske girme dedi.
işte böyle... sıra bize de geldi...

evdila canım,benim kızın adı da Sena Bilge ve 19 Aralıkta dünyaya geldi.adaşımız bizlen aynı gün doğacak hayırlısıyla, hem adaş hem doğumgünü bir...

selam kıslar,,topik kapanmış...
mesajlarınız için çok teşekkür ederim...2gunudr ağlıyodum kızım gecelerı kucağımdan yerıne koyduğum zaman aglamaya başlıyo,,bakamıyorum dıye kendı kendıme kızıyordum,,,ebruyla pelınde aynı şeylerı yazmış,,rahatladım acıkcası tek ben değilmişim...gunduzlerı uyandırıp emzırıyorum fakat ggece uyutamıyorum.o kadar ufak kı bı yerıne bışey olacaak dıye korkuyorum..cuma kontrolumuz var bende bebek te gozukecek doktora.

gogus yaralarınız için bepanten krem cok ıyı gelıyo,,tavsıye ederım.

bıde prıma kızıma pişik yaptı,,başka hangısı ıyı ne kullansam

huggıes ya da molfix güzel cnm

offffffff dün gece eşimle tartıştım mevlüt yüzünden kayınvalidem ve o istiyorlar ben istemiyorum sadece yakınlar 50-60 kişi tutuyor bizim ev küçücük 2 oda 1 salon odalardan biri bebek odası ya bu havada bu hastalıklar varken haksızmıyım ne yapacağım bilmiyorum offf dün akşamdan beri acayip canım sıkılıyor

cok haklisin, sakin taviz verme. mevlut neymis bu kadar salgin hastalik varken? goz gore gore yenidogmus bebek riske atilir mi? bagisiklik sisteminin en zayif oldugu zaman. hem senin hem onun. ikinizden birine bir sey olsa ne yapcak esinle kaynanan?? yaz gelsin yaparsiniz cok istiyorlarsa...

Benimde son persembe artik . Yarin doktoru aricam oda filan ayarlancak . Son bi iki hazirlik yaparim persembe de hastaneye iste .Once suni sanci olmadi sezeryan . Ayaklarim cok sisti benim bugun ya var mi sizde de boyle bisey

insallah sezaryana gerek kalmaz canim.

benim de 40 haftam doldu, hala tik yok mafoldumben

:nazar:slm güzel anneler ayy böle tickerlarınızı görünce doğum yapanlarınızda yazmış okudum Allahım bizede nasip etsin birçoğunuz kavuşmuş kavuşacak olanlarında az kalmış Rabbim hepinize ve bebişlerinize sağlık versin
doğum yapacak olan annecikler bi nefeste kurtulsun inşallah Allah yardımcınız olsun darısı başımıza hepinizi öpüyorum sevgiler...:1hug:

kızlar son halimi ekledim göbüşümü bakarsanız resim altına yorumlarınızı bekliyorum tam anlamıyla deve döndümsenağlama

kızlar banyo yaptım birazdan gidip uyumaya çalışcam size gitmeden önce son kez yazayım dedim.. ilk fırsatta size yazarım.. bakalım.. inşallah herşey yolunda gider..
Allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın..
herkesi sevgiyle kucaklıyorum..

kızlar banyo yaptım birazdan gidip uyumaya çalışcam size gitmeden önce son kez yazayım dedim.. ilk fırsatta size yazarım.. bakalım.. inşallah herşey yolunda gider..

iyi sanslar canim. insallah kolay bir dogum olur.

:Saruboceq:

kızzlarr dolasıyorum ben yıne..
rabbım dogum yapacak olan herkese yardım etsın...hayırlı haberlerınızı beklıyoruzz...

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan hadi ALLAHA EMANET OL OGLUNDA SENDE SAGLIKLI SIHHATLI BIR SEKILDE KURTULUNN BEKLIYORUZZ CABUK GELLL BIZ MELIKEYLE HEP BURDAYIZZ DOGURACAMIZ YOK:sinifsinif:

X