2009 Aralık Anneleri

günnaydınnn kızlarr.

ben bi yerde okudum nette doğum yaklaşınca akıntı artıyormuş diye benimde arttı akıntımm

kızlar nişanım geldi.dua edin geriside hayırlısyla gelsin.burcu cnm inş. seninde yarın doktorlara gerek kalmadan kendiliğinden başlar doğumun.Allah hepimizin kalbine göre versin...

kızlar nişanım geldi.dua edin geriside hayırlısyla gelsin.burcu cnm inş. seninde yarın doktorlara gerek kalmadan kendiliğinden başlar doğumun.Allah hepimizin kalbine göre versin...
ay hadi gözünaydın canımm.. Allah bir avazda kurtarsın inşallah..

inşallah canım fazla bekletmeden gelir devamı da Allah bir avazda kurtarsın bizleri habersiz bırakma hayırlısıyla al kucağına dualarımız seninle :Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey: hadi gozun aydin bir avazda canim insallah cok bekletmezz

Hadi gozun aydin .
Benim kizin gelecegi yok bugun doktorla konustum yarin gidiyorum . Epidural normal istedim. Once suni sanci verilcek olmadi sezeryanla alinacak . Su an tirs.. tirs.. seklindeyim . :nazar:

ben ekimm annesiyim dogum yapcaklarn formunu okumak istedim
arkadaslar son gunlerinizi bol bol dinlenerek ve uyuyarak geçirin.benımkızım karnımda cok hareketlıydı ozellikle geceleri masallahı var hala öyle dua edınde sakın olsunlar

Hadi gozun aydin .
Benim kizin gelecegi yok bugun doktorla konustum yarin gidiyorum . Epidural normal istedim. Once suni sanci verilcek olmadi sezeryanla alinacak . Su an tirs.. tirs.. seklindeyim . :nazar:

hadi gözün aydın... hayırlısıyla kucağına al bebişini inşallah.... ya ben hala kararsızım epidural yaptırıp yaptırmama konusunda... doktorumla konuşayım bakayım ne diyecek...

merhaba arkadaşlar,ben de perşembe günü epidüral sezaryan ile bebeğime kavuştum.yarın bir hafta olcak ama o kadar çabuk geçiki...amelyatım çok güzel ve kolay geçti ağrılarım çok az oldu 2.geceden beri kendim rahatlıkla bakabiliyorum bebişime.ismini EYMEN koyduk.DARISI BEKLEYENLERıN BAŞINA.SAĞLIKLA KAVUŞN ıNŞALLAH

Selam kızlar herkesde bir heyecan var bizim minikler bizi hiç merak etmıyor galiba .Hayırlısı ile gelselerdı bir sağa salim elimize baya doguran oldu galıba

hadi gözün aydın... hayırlısıyla kucağına al bebişini inşallah.... ya ben hala kararsızım epidural yaptırıp yaptırmama konusunda... doktorumla konuşayım bakayım ne diyecek...

Sagolasin .Ben yarin suni sanci alcam o yuzde biraz korktum acikcasi doktorumda basindan beri epidural yaptir rahat edersin diyo onu dinlicem acikcasi.

Bu arada Oznurda bugun doguma giriyor .

Kızlar doğum yapan herkese Allah bagışlasın diliyorum Allah güzel günlerini göstersin evlatlarının . .yarın doğum yapacaklarada Allah kolaylıklar acısız sancısız dogumlar nasip etsin . .ee bizlerinde bekleyenlerin de darısı başımıza inşallah . .Allah herkese kolaylık versin . .:nazar:

Kızlar doğum yapan herkese Allah bagışlasın diliyorum Allah güzel günlerini göstersin evlatlarının . .yarın doğum yapacaklarada Allah kolaylıklar acısız sancısız dogumlar nasip etsin . .ee bizlerinde bekleyenlerin de darısı başımıza inşallah . .Allah herkese kolaylık versin . .:nazar:

Aminnnnnnnn

ay hadi gözünaydın canımm.. Allah bir avazda kurtarsın inşallah..

inşallah canım fazla bekletmeden gelir devamı da Allah bir avazda kurtarsın bizleri habersiz bırakma hayırlısıyla al kucağına dualarımız seninle :Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey: hadi gozun aydin bir avazda canim insallah cok bekletmezz

Hadi gozun aydin .
[/QUOTE

sağolun kızlar..gitmedim henüz hastaneye sancım olmadığı için akşama kadar bekleyim dedim ama bi değişiklik yok sadece kasılmalarım oluyo.eşim sekiz gibi geliyo işten.o gelince gidicem hastaneye bakalım ne olcak.arzu inş. sağlıklı sıhhatli kavuşursun oğluşuna burcu sende çok uğraşmazsın inş yarın sende kolaylıkla bir nefeste kurtulursun..yarın yazmazsam bilinki doğurdumm ve kızımla koklaşıyo olcam.tabi beni geri şutlamazlarsakaydirigubbakcemile3

X