2009 Aralık Anneleri

2 hafta sonra dün tekrar tartıldım kilom değişmemiş anlamadım hadi ben kilo almadım bebeğim de mi almadı:KK43:( Dr. 2haftada 500gr. daha alır en üst seviyeden alıyor demişti amaa

iyidir canım ne olsun kızın keyfini bekliyorum senin çok az kaldı ayyyyyyyyyyy Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin senden ne haber
evet az kaldı.. düşündükçe nefesim daralıyor.. güçlü olamıyorum nedense..
amin canım allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin.. bebeklerimize bize sağlıklar versin..

2 hafta sonra dün tekrar tartıldım kilom değişmemiş anlamadım hadi ben kilo almadım bebeğim de mi almadı:KK43:( Dr. 2haftada 500gr. daha alır en üst seviyeden alıyor demişti amaa

yok cnm hiç alakası yok bi arkadaş kilo vermesine rağmen bebeği kilo almıştı aklım almasada olabiliyormuşCADIARZU

kizlar hep persembe doguruyoo benimde persembe randevum var belki bende dogurrummm kaydirigubbakcemile3

inşallah canım..

dualarim sizlerle arkadaslar insallah hepimizde kolay kurtuluruz bebislerimizde bizde saglikli sihhatli sekilde arzu sende panik yapma nefes alip vermekte zorlaniyosun zaten sakin sakin git dogur geride buraya cabuk gelin melikeyle ben böyleee kalmayalim tek basimizaakafamçokkarıştı

yok cnm hiç alakası yok bi arkadaş kilo vermesine rağmen bebeği kilo almıştı aklım almasada olabiliyormuşCADIARZU

Hamileyken kilo verilebiliyormuymuş yani.O kadar yememe verdiysem helal banakaydirigubbakcemile3 Bakalım yarın görecem kaçkilo doğacak oğlumyerimseniben 3,5tan az olmasın da,2hafta önce 3.5 demişti dr. çünkü

evet kızlar sakin olun ve hemen dönün dilekle ben siz yokken foruma mukayet oluruz

sıkıldım evde boş boş oturmaktan bu saatte akşam yemeğini bile yaptım şimdi biraz markete gidiyim hem dolanmış olurum hem alışveriş yaparım

merhaba kızlar.bugn kntrlm vardı.nstde sancım çıkmadı perşembeye kadar bekleyelim dedi dr.doğum başlamazsa yatırıp suni sancı yada uterus uyarıcı fitil ile başlatılacak doğumum.şu an tek düşündüğüm bunlara yanıt vermeyip sezeryan olmak:KK43: ilki normaldi benim bu kız niye böle yapıyo anlamadım..dua edin olurmu hayırlısıyla başlasın doğum.hepimizin inş.

merhaba kızlar.bugn kntrlm vardı.nstde sancım çıkmadı perşembeye kadar bekleyelim dedi dr.doğum başlamazsa yatırıp suni sancı yada uterus uyarıcı fitil ile başlatılacak doğumum.şu an tek düşündüğüm bunlara yanıt vermeyip sezeryan olmak:KK43: ilki normaldi benim bu kız niye böle yapıyo anlamadım..dua edin olurmu hayırlısıyla başlasın doğum.hepimizin inş.

Ayniyiz . Bende cok tirsiyorum suni sanci cekip cekip ustune sezeryan olmaktan. Persembe bi cok kuzu gelcek aramiza.

derya burcu valla sizin gunler gectikce bende korkar oldum ayoll niye gelmiyoki bu kizlarrr insallah sabrinizin sonu normal dogum olurrr

Evet kızlar sonunda oldu çatı dedik dedik bugün o kontrole girdim ilk defa . .Cok zoe degildi ama manevi anlamda pek hoş bişiy değil bide doktor erkek olunca yıkım yanı. .
Tabi ben catala bi cıktım doktor dogru durust bakamadı cok acıdı eee ne yapıyım kolaymı oyle acıp oturmak Allah Allah . .sonra doktor dedi sen normal doğum istiyosun ıyı guzel de daha buna dayanamıyosun felan trip yaptı ..ee canım 33 senedir kolaymı yanı gızlı saklı bısayı acıp rahat rahat durabılmak . .psikolojik yonu bıle agor . . doktor dıyo bıdahakı hafta yone bakıcam yine boyle hareket edersen sezere alırım dedi ..buda dunyada ılk benım doktorum hiç bi anormallık yokken bahane arıyo sezer yapmak için ..zaten en baştan beri hep sezer yapmamı ıstıyodu . .bi bahane buldu kendıne inadına normal dogurcam bend e. ..Sizcede gosterdiği sebep cok anlamsız değilmi . .

Ben diğer konuda kaldım. kapıyı kapatmışlar içerde kaldım. çıkıncaya kadar da bayağa uğraştım.Az daha ddoğruyordum..

Perşemb doğuracaklar artmış anlaşılan, Perşembe anneleri diye konu mu açsak acaba lülülülülülü

X