2009 Aralık Anneleri

Ben de çok sıkıntılıyım güya annem duracaktı doğumda yanımda ama her gün gündüz geldi k.validem k.pederim çok bunaldım ya bugünde annem evine gitti k.valide yanımda kalacak gece öf ben bi rahat nefes alamadım kii

İnanın burayı okuyunca benim gibi şeyler yaşayanlar olduğunu gördüm ve içim rahatladı. Yanlış anlamayın, herkesin sıkıntısı olması değil sevindiğim şey. Ben 11 Aralıkta sezeryanla doğum yaptım. Çok şükür doğum sıkıntısız geçti. Ağrım bile olmadı. Çok güzeldi her şey. ama sonrasında göğüslerim yara oldu. Sütüm gelmedi, gelince de az geldi. Allahtan kadın doğum doktorum müdahele etti ve göğüslerimi iyileştirdi. Şimdi şimdi arada meme veriyorum ama sakinleştirmek için. Onun haricinde medelanın göğüs pompasıyla yaşıyorum. Mama ve meme (biberonla) değişimli götürmeye çalışıyoruz.

Etrafımda bütün arkadaşlarım doğumdan sonra rahatlıkla ve üstelik aylarca rahatça emzirdi. Ben bu duruma çok üzülüyordum ama şimdi şimdi toparladım. Doktorum da destek oldu. Şimdi iyiyim biraz daha. Birbirimize destek olmak çok önemliymiş meğer:)

kızlar yarın doktora gideceğim ne olur dua edin suni sancı veririz olmazsa sezeryana alırız demişti ben eğer bebek iyiyse biraz daha bekleyelim diyeceğim eğer olur da doğurursam pelinle haber yollarım

kızlar yarın doktora gideceğim ne olur dua edin suni sancı veririz olmazsa sezeryana alırız demişti ben eğer bebek iyiyse biraz daha bekleyelim diyeceğim eğer olur da doğurursam pelinle haber yollarım

canım, dualarım seninle Allah yardımcın olsun...:Saruboceq:

hadi hayırlısı canım iyi haberlerini bekliyoruzhihoyyyt

suni sancı verirse olur neden olmasın sıkma canını inşallah sezeryan olmaz. ben de 40. haftayı tamamladım bekliyorum. aralık annesi olamayacak gibiyim. inşallah sağlıkla kavuşuruz meleklerimize

canım, dualarım seninle Allah yardımcın olsun...:Saruboceq:

hadi hayırlısı canım iyi haberlerini bekliyoruzhihoyyyt

suni sancı verirse olur neden olmasın sıkma canını inşallah sezeryan olmaz. ben de 40. haftayı tamamladım bekliyorum. aralık annesi olamayacak gibiyim. inşallah sağlıkla kavuşuruz meleklerimize

çok çok sağolun kızlar bakalım neler olacak

çok çok sağolun kızlar bakalım neler olacak

hadi hayırlısı melikecim inşallah sorunsuz alırsın zeynebi kucağına. Bakalım kızımın adaşı nasıl olcak bizimki çok yaramaz ve yaygaracı hepimizi mum ediyo ağlamaya başlayınca:))

arzu bazı gıdalar müthiş gaz yapıyor bebişlere portakal mandalina mercimek süt lahana karnıbahar turp bulgur fasulye nohut aklıma bnlar geldi şuan yediklerin bebeği etkiler bnm kızımda bazen gaz sancıları tutuyor ama bnları yemediğim gnler gayet mutlu internettende araştırmak lazım tabi nler gaz yapar ama en güzeli kendi tecrübelerimiz sanırım

hadi hayırlısı melikecim inşallah sorunsuz alırsın zeynebi kucağına. Bakalım kızımın adaşı nasıl olcak bizimki çok yaramaz ve yaygaracı hepimizi mum ediyo ağlamaya başlayınca:))

bakalım nasıl olacak heralde bizim kide asker eder bizi Allah onlara sağlık versin ne yapalım bizim tipler biraz kayacak

selam kızlar gunaydın umarım bebişler sağlıklıdır sabredın her sey düzene girecektir

14-Elif Gül.........16.11.2009.....38+0.........3380gr.......51cm....normal doğum...hazan007[/QUOTE]

]Kayra........23.12.2009......39+5........3200........52cm........normal doğum......furtti

merhaba arkadaşlar... biz akşam hastahaneden çıktık. evimizdeyiz şükür... bugün kimsecikler yok buralarda... inşallah herkes iyidir ve bebişlerimizin keyfi yerindedir.....

merhaba arkadaşlar... biz akşam hastahaneden çıktık. evimizdeyiz şükür... bugün kimsecikler yok buralarda... inşallah herkes iyidir ve bebişlerimizin keyfi yerindedir.....

canım bununla geçmiş olsun...kaç a düştü değeriniz??

arzu varya sakin sakin okuyudum yazılanları öyle güldümkü kızım zıpladı resmen..vay yaramaz vayy.inş. devam etmez gaz problemi..

canım bununla geçmiş olsun...kaç a düştü değeriniz??
sabah ölçtüklerinde 13 küsürdü... ama akşama kadar kaldık. doktor çıkarken ölçüme gerek görmedi ben de istemedim çünkü kan alamak için delik deşik ediyolar kızımı... çarşamba kontrole çagırdı.... bakalım o zaman ne diyecek....

Son düzenleme:
selamkızlar nasılsınız bebeğinde gaz problemi olan arkadaşlar tane kimyon alıp kaynatıp için çok iyi geliyor hatta bugün ebemiz 1-2 kaşık bebeğede verebilirsin dedi denemenizi tavsiye ederim

geçmiş olsun canımmm...gerçekten delik deşik oluyoo yavrucaklar..bi de senin beişde oluyo mu bilmiyorum ama oğlumdan kan aldıklarında ya da aşı yaptıklarında durup durup uyurken bile ağlama krizine giriyor aklına geliyor acısı herhalde diye düşünüyorumm:gitme:

selamkızlar nasılsınız bebeğinde gaz problemi olan arkadaşlar tane kimyon alıp kaynatıp için çok iyi geliyor hatta bugün ebemiz 1-2 kaşık bebeğede verebilirsin dedi denemenizi tavsiye ederim

bunu da deneyeceğim iyi oldu söylemen..ni de zinco diye bi ilaç var hem içesi için damlası var hem de masaj yağı var ayaklarına ve karnına sürüyorsun gazını çıkarttırıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…