2009 Aralık Anneleri

dilekcim canım siz de bir doğurup rahatlasaydınız hayırlısıyla.. olsun geç olsun güç olmasın Allahım hepinizi yavrularına biran önce kavuştursun

selam arzu bizde yarın gidicez ilk doktor kontrolümüze bende merak ediyorum kilosunu henüz hiç mama vermedim ben bakalım doktor amcamız ne diyecek durumuna. bu arada yarın 1 haftalık oluyor minişim nasıl geçti bu hafta hiç anlamadım.
çok güzel bi duygu bu uyuyunca bile özlüyorum bende..

arzuuuu mrb masallah masallah kontrolede gittiniz doner ya eski kilosuna emmdikten sonra bizde bi koklasaydikk insallahh

dilekcim canım siz de bir doğurup rahatlasaydınız hayırlısıyla.. olsun geç olsun güç olmasın Allahım hepinizi yavrularına biran önce kavuştursun

yaa hiz deme arzu ya doguramadikk bide 2 hafta gecikebilirde diyince zaten cok zorlaniyom yatarken ayakalrimda sisiyooo tabi gec olsun guc olmasinda biran oncede saglikli sihhatli dogsun bizde mis gibi koklayalimm insallahhh

slm arzucum ne güzel maşallah bebişine kavuştun bende kısmetse cuma günü kavuşuyorum meleğime kavuşucaım için çok mutluyum ve heyecanlıyım ama diğer yandanda sezeryandan korkuyorum yaaa

aynen öznur bende.. ilk eve geldiğimiz gece eşimle ortamıza alıp izledik bütün gece kokladık.. Allahım bu duyguyu herkese yaşatsın..
yaa hiz deme arzu ya doguramadikk bide 2 hafta gecikebilirde diyince zaten cok zorlaniyom yatarken ayakalrimda sisiyooo tabi gec olsun guc olmasinda biran oncede saglikli sihhatli dogsun bizde mis gibi koklayalimm insallahhh
inşallah canım inşallah..

Evet arzucum bizimkilerin dogum tarihi ayni . Seni aricaktim ama daha firsat olmadi . Huysuzuz biraz malum . Minik kuzunun da sansi bahti acik olsun .

Oyle oldu Ebru biraz. Daha yeni ayaklanmaya basladim .

melikeeeeeeeee
bugunde doguramadık

:O)) Dogurursun dogurursun merak etme :)

kızlar ayın 15 dogum yaptım 3.300 kg normal dogum la oglusum dunyaya merhaba dedı profılımde album yaptım fotolara bakabılırsınız

Hayirli olsun . Allah anali babali buyutsun .

Hayirlisi olsun . Anali baali buyusun insallah .

kızlar ben 40+4 oldum bekliyorumm aralık anneleri bekleyen varmı bu kadar

Bende 42. hafta basinda dogurdum bekledim uzun bi sure :)

Bende oyleydim aglayarak emzirdim . Kesinlikle sicak suyla yapilan havlu kompleksini oneririm . Kaynar suya havluyu batir hemen gogsune koy. Cok rahatlatiyor . Hemde yumsatiyor . Sonrada kremlersin cidden faydasini gorceksin.

Bizde de var simdi sarilik . Persembe kontrolumz var insallah azalmistir ya .

Dip Not : Su mesaji tam tamina 1 saat 20 dakikada yazabildim . Tam yaziyorum agliyor filan . Anammm annelik ne zormus yahu :)

slm arzucum ne güzel maşallah bebişine kavuştun bende kısmetse cuma günü kavuşuyorum meleğime kavuşucaım için çok mutluyum ve heyecanlıyım ama diğer yandanda sezeryandan korkuyorum yaaa
inşallah hayırlı sağlıklı bir doğum olur canımm..
şimdi ben sana korkma desemde korkcan heyecanlancan bir kere bu elde değil.. ama olup bitiyor işte.. hem o ameliyathaneye güzel bir şey için giriyorsun ne güzel.. herhangi bir hastalık nedeniyle değil bir de bu yönden düşün.. uyumanla uyanman bir oluyor gibi oluyor.. bir de odaya çıkıp bebişi getirdikleri an yokmu kendini prenses gibi hissediyosun..
o an yanımdaki herkes dedi ki bana kızım yediğin içtiğin herşey helali hoş olsun ne güzel bir bebek doğurdun böyle.. bu lafı duymak öyle gurur verici ki... onu sana annesi bebişin seni özledi diye getirip uzattıkları an dünya duruyor sakin ol ve o günün tadını çıkarmak üzere konsantre ol.. ALlah yardım ediyor..

Eylul annesinin memesini yara yapmakla mesgul valla Arzucum. Sut az geliyor . Ama yalanci meme seklinde cuk cuk emme pesinde. Bende mama takviyesi yapiyorum ama Aptamil Pre olanindan. Sariligimiz var biraz . Persembe kontrole gidicez. Ilk kontrolde bizde 100 gr zayiflamistik . Sarilik insani urkutuyr biraz iste.

çok saol cnm çok haklısın oraya dünyanın en güzel hediyesini görmek için giriyosun bide ben spinal olcam ondan biraz panik yapıorum galiba inş allahım hayırlısıyla kucaımıza almayı nasip eder sanada sağlıkla büyütmeyi nasip eder inş bebişiniopuyorumnanaktan

Kizlar bisey sorcam benim ayaklarimda cok asiri sisme var ozellikle de bi ayagimda . Sizlerde boyle bisey oldu mu ?

Kizlar bisey sorcam benim ayaklarimda cok asiri sisme var ozellikle de bi ayagimda . Sizlerde boyle bisey oldu mu ?
canım geçmiş olsun.doğumunu nasıl yaptın?belki doğumda verilen anestezi yüzünden filan olabilir diye aklıma geldi.yan etki filan yapmış olabilir.

Arkadaşlar bebeğimdki sarılık geçmedi hala bugün test yapıldı yükselmiş ama kan uyuşmazlığından kaynaklanan sarılık değilmiş bu iyi.ilk çıktığında 7 idi ertesi gün 9 çıktı 3gün sonra bugün 12 çıktı.Başta yattık hastanede şimdi de 17ye çıkarsa yine yatmamız gerekecek.sarılık için yapmamız gereken birşeyler var mı biliyor musunuz?Allah hepimizin bebişini korusun..

canım geçmiş olsun.doğumunu nasıl yaptın?belki doğumda verilen anestezi yüzünden filan olabilir diye aklıma geldi.yan etki filan yapmış olabilir.

Epidural ile normal dogum yaptim . Uzerine basacak durumda bile deigl o kadar sisti . Yarin ben bi doktora gideyim

Bu sariliktan bende cok korkuyorum bizimki uyusmazliktanmis. Pzt gunu 13 tu bizimde . Bol bol emzir hergun yika dedi baska da bisey demedi . Odu patliyor insanin .

Bu sariliktan bende cok korkuyorum bizimki uyusmazliktanmis. Pzt gunu 13 tu bizimde . Bol bol emzir hergun yika dedi baska da bisey demedi . Odu patliyor insanin .

bana da canım sürekli emzir dedi oğlum da sürekli emmek istiyor ama uyuyakalıyor miniğim emerken.Kan alına alına topuklarını delik deşik ettiller canım gidiyor alınırken beraber ağlıyoruz.Öff .benim de kan grubum 0 oğlum A grubu.Ama dr. kan uyuşmazlığına bağlı olsaydı hızla yükselirdi dedi.Bu fizyolojik sarılık dedi.Ya kafam çok karışık içim gidiyor

Tebrik eden arkadaşlar hepiniz çok sağolun şimdi annem oyalıyor oğlumu emdi emdi kucağımda uyuyor yatırınca uyanıyor.O yüzden pek giremiyorum ceap veremiyorum kusuruma bakmayın..

canım çok geçmiş olsun ( ama geçer merak etme...ömerinde en son 11 di...burda kanlamı bakıyolar?? ankarada derece gibi bir aletle bakmışlardı ömere?? kıyamam kan alınması kötü mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…