2009 Aralık Anneleri

arzu nbr cnm
burcu %90 önumuzdekı cumartesı sıze gelecegım dedı ama bu karda yalan olur sanırım
ama gelmesı kesınleşsın hbr verecegım mutlaka
bide yazdım okudunmu o rapor işini eşinde halledebilir biranönce halletmen lazım eşin gitsin elindeki işgörmezlık kagıdı ve dogumraporuyla hastaneye dogumsonrası raporunu alıp muhasebecuye vermen lazım acıl

kızlar ya bu ikinci ay aşıları ne kadar geciktirilebilir yarın 2 aylık olacak perşembe aşıları vardı ve perşembe yola girebiliriz sizce napsam
1.perşembe aşıyı yaptırıp uçağa mı binsem
2.perşembe yola çıksam rizede mi aşıları yaptırsam ki hangi gün olacağını bilmiyorum gecikmenin bi sorun olup olmayağını da bilmiyorum
3.perşembe aşıyı yaptırıp cumartesi mi yola çıksam

bence perşembe yaptırıp cumartesı çık aşının huzursuzlugu 2 gunde geçiyor bebek kendıne gelır oyle çıkmış olursun hem

ay ne kadar çok yazmışım ardarda mına uyanmadan hızlı hızlı yazayım dıye :)
bu arada ben bugun regl oldum :KK43:
28 şubat 2009 du en son tarıhım :)
alışmışım olmamaya
belkide kılo verırım dıyorum iyi oldu dıye kendımı kandırıyorum :)

arzu nbr cnm
burcu %90 önumuzdekı cumartesı sıze gelecegım dedı ama bu karda yalan olur sanırım
bide yazdım okudunmu o rapor işini eşinde halledebilir biranönce halletmen lazım eşin gitsin elindeki işgörmezlık kagıdı ve dogumraporuyla hastaneye dogumsonrası raporunu alıp muhasebecuye vermen lazım acıl
tamam pelincim okudum mesajını evet.. eşim önümüzdeki günlerde halleicek inşallah.. tamam burcudan haber alınc banada haber verirsin.. biz yakınız zaten murat beni bırakır dönüşte de alır..
ay çok şahaneeeee

alışmışım olmamaya
ya ben de mi regl oluyorum acaba ağrım var ve kanama başladı

kızlar ben 17 aralık 09:55 de doğum yaptım kırkımız yarın çıkıyor demii

nazancım gunde 1 tane içiyorum ben neskafe süperr geliyor valla
Ben de içebiliirm ozman aradasositososito

alışmışım olmamaya
40ından sonra kaç gün geçti canım?40 boyunca kanaman olmadı mı ara ara da olsa?Benm oldu hep tam bitti dedim geri başladı.Bugün yarın bitmesi lazım dr.42gün sürer demişti.
ya ben de mi regl oluyorum acaba ağrım var ve kanama başladı
Canım sen zaten 40ını dolduruyorsun yeni kanaman olması normal gibi geliyor bana.

Ben de 16sında yaptım anneme göre dün çıktı doğduğu günü de saydı o öyle olur dedi.Bana bugün gibi geliyor ama.Annemin hesabına göre sizin de bugün çıkıyor kırkınızbilmiyorumkismile

selam kızlar nasılsınız ben herzamanki gibi yine pek giremiyorum nete ben girdiğimdede siz olmuyırsunuz .size bir şey soracağım rota virüsü aşısı varmış 2 ayda yapılıyormuş devlet krşılamıyormuş ölümcül ısale karşı etkiliymiş.Bununla ilgili bilgisi olan varmı birde yaptıracakmısınız.özelden yazarsınız sevinirimmm

Benim belim yine tutuldu kızlar ya bebeği nasıl emzircem kendim zor kımıldıyorum allahım bana yardım ett:sinifsinif:

selam kızlar nasılsınız ben herzamanki gibi yine pek giremiyorum nete ben girdiğimdede siz olmuyırsunuz .size bir şey soracağım rota virüsü aşısı varmış 2 ayda yapılıyormuş devlet krşılamıyormuş ölümcül ısale karşı etkiliymiş.Bununla ilgili bilgisi olan varmı birde yaptıracakmısınız.özelden yazarsınız sevinirimmm

Yaptırcam canım gittiğimiz dr.özelde burda yaparız dedi fiyatı 160larda sanırım.3.ay aşısı bildiğim kadarıyla ama dr.2.ayda da olur o virüsle karşılaşmadan biran önce yapalım dedi bize 2.ayda yani

Birisi mesajımı yöneticilere bildirmiş diye mail geldi neden nolmuş anlamadım ben

arzu nbr cnm
ooo kızlara bak buluşma organize etmişler haberimiz yok buralara gelemiyoruz diye unutulduk sanırsam:KK43:((

arzucum bizim bugün çıktı kırkımız yarın da burcuyla seninki çıkıyor kısmetse:))

biz yaptırıcaz fatmacım doktor geçen gittiğimizde söyledi yaptırmak isterseniz önümüzdeki ay yaparız dedi. fiyatı da 140 tl biz yaptırıcaz sanırım bende yaptırmanızı tavsiye ediyorum dedi doktorumuz..
Benim belim yine tutuldu kızlar ya bebeği nasıl emzircem kendim zor kımıldıyorum allahım bana yardım ett:sinifsinif:
canım şu emzirme yastığı süper bişey şiddeetle tavsiye ediyorum benim sırt ağrım çok vardı geçti çokta rahat oluyor emzirmek

bu arada 40.günün kerametimidir bilmem ama zeynep 2 gündü acaip sakin beşiğini yatırıyorum bi yarım saat filan oyuncaklarını izliyo buu bile inanılma bişey benim için:))) aman nazar değdirmeyeyim kızıma maşallah maşallah:nazar:

öncelikle selamlar herkes inş herkes iyidir.ne zamandır giremiyodum pc çökmüştü.
arzucum aynı gün doğum yaptık seninle bizim kırk günümüz yarın doluyo cnm.bebekler nasıl kızlar benimki çok huy değiştirdi ya her geçen gün daha farklı oluyo cimcime tilki uykusuna yatıp yatıp kalkıyo.pelincim sen nasılsın mina ablamız nasıl oldu en son tahlil sonucu bekliyodunuz.inş iyi haberler almışsınızdır

Son düzenleme:
merhaba kızlaar sık sık giremiyorum

sıla çok huysuz hep onunla uğraşıyorum.bişey sorucam benim ara ara hala kanamam oluyo nerdeyse 2 aylık olucaz varmı aranızda böyle

X