2009 Aralık Anneleri

bebek telsizi kullannan arkadaşlarımdan tavsiye bekliyorum.. telsiz alacağım hangisini almalıyım.. link te veren olursa sevinirim.. kırkımız çıkınca bebişimi odasına koymak istyorum onun için böylesi çok daha sağlıklı olacak diye düşünüyorum.. fikirlerinizi bekliyorum

bende chıccco nun var, cok memnunum. cızırtı falan yapmıyo. gayet guzel duyuyorum kızımn sesını. yalnız yenı almadım, teyzem verdi, o da oglu ıcın almıstı. fıyatını bılemıyorum o yuzden.

Bugün oğlumun kırkı çıkıyor gece de çok kar yağmış hala da yağıyor 15 cm vardır en az.kırkımızı uçuramayacağız da ancak odadan odaya gideriz bu havadaakannehir
Birrde yarın mevlüt okutacaktım herkese de haber verdim nasıl olacak nasıl gelecekler bu havada bilemedim araba bile yerinden çıkmaz sipariş ettiğimiz şeyler vardı:gitme:

bu arada ben ankaradayım ohh beeee :)) nazancım istediğin bişi olursa söle mutlaka :)

Burcuu seni rüyamda gördüm aslında tam görmedimkaydirigubbakcemile3 ankaradayım dedin ya ben de otobüsle ankaraya gidiyormuşum bir yandan otobüste kk yı okuyorum sen şuraya buraya gittim diye yazmışsın rüyamda ben de otobüsle oraların önünden geçiyorum aa buraya gelmiş diyorumkaydirigubbakcemile3 sonra indik otobüsten sen de otobüsteymişsin meğer seni arıyorum otobüste falannaniknanik Amann kısa kısa uyuyınca insan tuhaf rüyalar görüyor zaten şuaralar yarım saat de uyusam rüya görmeye başladım hamilelikteki gibi nedense

Herkese selamlar . .bebişlerle ugrasıyoruz benimkide şimdi teyzesiyle parka gitti (bu havada ne parkı daha küçücük bebeyle demeyin . . odanın ortasında orta sehpa var onun etrafı bizim afacanın parkı agladımı tek sustugu yer sehpanın etrafını tavaf etmek . .yoksa mumkun degil susmuyor :)) o yüzden teyzeside oranın adını park koydu :)) . .
Allah herkese kolaylık versin gece uykuları artık tam degil hiçbirimizin malum ama onlara feda olsun bizim uykularımız onların olsun . .bütün bebeklerimize saglıklı huzurlu buyumeler ve uykularrr . .

amiiiinnnn!!!!

kizlar hep persembe doguruyoo benimde persembe randevum var belki bende dogurrummm kaydirigubbakcemile3

evet benimde kızım perşembe 11.45 de tam ezan allahu ekber dedi ve doğdu.:ecrin_bebek:
böylr bir tesadüf oluyormuş demekki inşallah hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat olur.
tabiki hepimizin bebişleri...:Saruboceq:

Evet kızlar sonunda oldu çatı dedik dedik bugün o kontrole girdim ilk defa . .Cok zoe degildi ama manevi anlamda pek hoş bişiy değil bide doktor erkek olunca yıkım yanı. .
Tabi ben catala bi cıktım doktor dogru durust bakamadı cok acıdı eee ne yapıyım kolaymı oyle acıp oturmak Allah Allah . .sonra doktor dedi sen normal doğum istiyosun ıyı guzel de daha buna dayanamıyosun felan trip yaptı ..ee canım 33 senedir kolaymı yanı gızlı saklı bısayı acıp rahat rahat durabılmak . .psikolojik yonu bıle agor . . doktor dıyo bıdahakı hafta yone bakıcam yine boyle hareket edersen sezere alırım dedi ..buda dunyada ılk benım doktorum hiç bi anormallık yokken bahane arıyo sezer yapmak için ..zaten en baştan beri hep sezer yapmamı ıstıyodu . .bi bahane buldu kendıne inadına normal dogurcam bend e. ..Sizcede gosterdiği sebep cok anlamsız değilmi . .

bencede anormal.her kadın rahatsız olur çatı muayenesinden.ayrıca acıyor elbette o kocaman eliyle kontrol ediyo.zaten her dr sezeryana alıp 15 dk da kurtulmak isteyip işin kolayına kaçıyor.ben normal doğum yaptım bürsürü kadın feryat figan,çığlıklar felan.nie o kadar kadının sancısını saatlerce çeksinlerki.işlerine gelio sezeryan yapmak.benim bile normal doğuracağım bebeğimi sezeryana almak istediler.ben o kadar sancımın arasında i,stemiyorum deyince kağıt imzalattırdılar.12 saat sancı çekmişim nasıl kabul ederdim yaaaaaaaaaa.ama hayati tehlike felan olursa bişey diyemem.

bebek telsizi kullannan arkadaşlarımdan tavsiye bekliyorum.. telsiz alacağım hangisini almalıyım.. link te veren olursa sevinirim.. kırkımız çıkınca bebişimi odasına koymak istyorum onun için böylesi çok daha sağlıklı olacak diye düşünüyorum.. fikirlerinizi bekliyorum

arzucum bende bu var güzel fena deil...cızırtı falan hiç yok pilide iyi gidiyo....

Weewell Bebek Telsizi 800m LCD Ekran 2 Kanal x 16 - E-Bebek.com Bebeğiniz ve Sizin için Herşey!

ben bunuda duruda kullanmıştım çok memnundum...dierini boyutları küçük die tercih ettim...

Philips Avent Avent Bebek Dinleme Telsizi - E-Bebek.com Bebeğiniz ve Sizin için Herşey!

Burcuu seni rüyamda gördüm aslında tam görmedimkaydirigubbakcemile3 ankaradayım dedin ya ben de otobüsle ankaraya gidiyormuşum bir yandan otobüste kk yı okuyorum sen şuraya buraya gittim diye yazmışsın rüyamda ben de otobüsle oraların önünden geçiyorum aa buraya gelmiş diyorumkaydirigubbakcemile3 sonra indik otobüsten sen de otobüsteymişsin meğer seni arıyorum otobüste falannaniknanik Amann kısa kısa uyuyınca insan tuhaf rüyalar görüyor zaten şuaralar yarım saat de uyusam rüya görmeye başladım hamilelikteki gibi nedense

canım hayır olsun :)) bende ne rüyalar görüyorum offff ...:)) nazancım ereğli ağladı arkamdan haaa :)) iyi kurtarmışız biz demekki...yollar süperdi gelirken...ama mevlüt için aksilik olmuş ya önümüzdeki hafta içine alsan olmazmı acaba??

kızlar benim kız bütün gece konuşuyor 50 kere kalkıyorum uyandı diye bakıyorum uyuyor ama sürekli sesler çıkarıyor mırıldanıyor sizin kide yapıyor mu ne acayip huyları var bunların yaa

ayyyyyyyyyyyyy yaaaaaaaaaaaa ne saçma reklam kotex kullanan 10 jinekologtan 9 u kotexi öneriyor o diğer jinekolog neden kullanıyor o zaman ayy ne saçma insanım neye takıldım

canım hayır olsun :)) bende ne rüyalar görüyorum offff ...:)) nazancım ereğli ağladı arkamdan haaa :)) iyi kurtarmışız biz demekki...yollar süperdi gelirken...ama mevlüt için aksilik olmuş ya önümüzdeki hafta içine alsan olmazmı acaba??

Hayır olsun canım
Ağlamaz mı yoollar kapandı yarın akşama kadar da ağlayacakmış:)
Erteledim mevlüdü de mecburen lojman yolları kötü bizim ev iç tarafta kalıyor zaten önüne kadar araba otobüs falan gelmez artık haftaya bir gün yapacaz herşeyi de ayarlamıştım:sinifsinif:

Biz bir bebekle uğraşırken bu kadar yoruluyoruz vaktimizi alıyor kendimize birşey yapamaz hale geliyoruz ikiz üçüz bebekleri olanlar ne yapıyor acaba çok merak ettimakannehir

kafein sütü azaltıyor ama o kadardan bişey olmaz heralde istersen yarım yap :kahve:

Yok canm vazgeçtim içmiycem canımın istemesi de geçti zaten:sinifsinif:
Ben sabah akşam açık çay içiyorum o da mı süt azaltır yoksa boşuna mı uğraşıp duruyorum sonra artsın diye

Arkadaşlar benim kızımın daha derileri yüzülüyo özllikle ayaklarında sizdede hala varmı yoksa bizdemi bi sorun var..

Arkadaşlar benim kızımın daha derileri yüzülüyo özllikle ayaklarında sizdede hala varmı yoksa bizdemi bi sorun var..

benimkinin de çok soyuldu yıkadıktan sonra geçti hemşire anne karnında fazla kalan bebekte soyulma çok olur demişti benimki gününü 5 gün geçirmişti

X