2009 Aralık Anneleri

slm kızlar
minanın ıdrar tahlılı temız çıktı çok şukur tesekkurler dualarınız için aksamustu kan tahlılı sonucunuda alacagız inşallah o da iyidir ama çok şukur antıbıyotık işe yaramış idrar temız böbrek ultrasonu temız

oh çok şükür canım yaaa!
çok sevindim, allah ağrı sızı dert vermesin evlatlarımıza :Saruboceq:

çıktımı acaba..

ogluşumun adını sormuşsun kaçırdım..

alperen canım

akannehirakannehirakannehir yohhhhh çıkmıdı çıkkkkkkk............olumunekankayizsmile

ben 1 aydır huggıes kullanıyorum primanın kokusu igrenç geldi bana
birde belden sızıyordu prımada prımadan sonra enıyı bez huggıes dıye duymuştum deneyeyım dedim çok memnunum beli yuksek ve genış sızdırma imkansız primadan bıraz ser ama mina alıştı tahriş falan yapmadı degiştirmem artık huggıesi
ben 3-6 kılo olanı kullanıyorum bu paket bıtınce 3 numaraya gececegız mınanın kılosu 5420 olmuş :nazar:dun tatıldı

bir bebeğe yarayan bez diğer bebeğe yaramayabilir, molfix te pişik sorunumuz oldu, prima sızdırıyo, huggıes çok kalın bacak arası. ewy baby kremli, çok güzel kokuyo, pişik yapmadı, yumuşacık hemde, sızdırmada yapmadı.
4kilo olduysa bebek 3 en ideali bence

3 numara aldım prima büyük geldi oğlu 4.400 grdı...

büyk bez sızdırıyo. ve kremini vucut yemiyo ve pişik yaptı oğlumda..
biz bu paket bitince 3 gereiz sanırım.
2 numara prima bulmak zor burda. her markette olmuyo...ohaoldumsmile

3 numara aldım prima büyük geldi oğlu 4.400 grdı...

büyk bez sızdırıyo. ve kremini vucut yemiyo ve pişik yaptı oğlumda..
biz bu paket bitince 3 gereiz sanırım.
2 numara prima bulmak zor burda. her markette olmuyo...ohaoldumsmile

benim oğlan 4,600 gr.
2numara sızdırdı bizdede, hem bacaklarını sıkıyo lastikleri, 3nmra karnına kadar kapatıyo akıtmıyo dışarı hemde rahat oğlanım kaydirigubbakcemile2 :emir_bebek:

slm kızlar
minanın ıdrar tahlılı temız çıktı çok şukur tesekkurler dualarınız için aksamustu kan tahlılı sonucunuda alacagız inşallah o da iyidir ama çok şukur antıbıyotık işe yaramış idrar temız böbrek ultrasonu temız

çok sevindim canım inşallah başka sorun yaşamazsınız çok çok geçmiş olsun boshayallersmile

bende 3 gecerim yakında..2 numara küçük gelcek sanırımm

pelıncım cok sevındım mınanın tahlıllerının temız cıkmasına
yenı haberım oldu gıremıyorum cok fazla sıteye tekrar gecmıs olsun cnm benım..

yasil haktanem sen yap.. mümkünse şu tickerimi bu siteninkine izin var..

nasılsın ?dogum oncesı sendromundan bu yana gorusemedık ısırdın mı zeynonun poposunu dogumhane de ? :emir_bebek:

yok ya cadı hemşire öp kızını giydirmeye götürelim dedi sadece öpebildim sen nasılsın valla 5 gün bekletti bazen o günleri arıyorum akannehir

X