2009 Aralık Anneleri

merhaba hanımlar
oğluşum uyuyor bir bakayım dedim ama uyanmak üzere eli kulağında yani zaten gündüz uykularımız çok kısa yarım saat falan sizin nasıl?gece allaha şükür iyi uyuyor gaz durumunu da metsille hallediyoruz günde 1kaşık işimizi görüyor pişik konusuna gelincede arasıra oluyor geçiyor sebamed kullandım işe yaramadı nivea baby pişik onarıcı kremi daha iyi geldi bize zaten ıslak mendil kullanmıyorum pamukla siliyorum birde altını her açışımda oğluşumun üstüme işemesi olmasa tam süper olacağız :)

OĞLUMU uyutttum bakalım ne kadr uyucak. buara çok gazı var gaz için sap kullanıyorum..

bide.. nurse...
sizler neler kallanıyosunuz metsil aldırsammı bende bazen çok kıvranıyo oğlum...

ben hamileik günlerimi hiç aramıyorum çok berbat ve sancılı bir dönemdi..akannehir

slm kızlar
minanın ıdrar tahlılı temız çıktı çok şukur tesekkurler dualarınız için aksamustu kan tahlılı sonucunuda alacagız inşallah o da iyidir ama çok şukur antıbıyotık işe yaramış idrar temız böbrek ultrasonu temız

pelin bitanem çok sevindim allaha bin şükür ya... ALlah birdaha ağrı sızı vermesin sağğlık versin inşallah.. hepimizin yavruları sağlıklı büyüyüp sağlıklı yaşlansınlar inşallah.. allahım sen verdin sana emanet yavrularımız..

tamam haber ver mutlaka bende gelecem bana ne bana ne... kendi kendimi davet ettim ama olsun bana ne.. biz çok yakınız hemide sık sık görüşebiliriz.. çok eğlenicez eminim..

bana da bir cetvel yaparmısınız ?
bebişlerinizin kiloları nasıl benimki 6 kilo
24kasım

slm kızlar
minanın ıdrar tahlılı temız çıktı çok şukur tesekkurler dualarınız için aksamustu kan tahlılı sonucunuda alacagız inşallah o da iyidir ama çok şukur antıbıyotık işe yaramış idrar temız böbrek ultrasonu temız
Pelinciğim gözün aydın. Çok sevindim. Kan tahlilide temiz çıkar inşallah.

pelincim çok sevndim cnm minanın tahlilleri temiz çıkmış bizde yarın gidicez doktora kızım hiç durmuyor ağlıyor kulağı akmış sancı yapıyo

slm kızlar

Çok geçmiş olsun canım inş.kan tahlili de temiz çıkare inş.hadi gözümüz aydın çok sevindim

Oğlumu yanıma aldım yarım saat falan uyuduk beraber:)sonra uyandı emmek istedi ama kaka yapmış bezi değiştireyim önce dedim ay yıktı ortalığı alırken nasıl da içli ağlıyor sanki saatlerdir emmemiş:S koştur koştur aldım memeye koştuk allam yalnız olunca elim ayağıma dolanıyorakannehir

kızlar çok acil birşey soracağım..kızımın dün geceden beri sancısı var.daha önce dr sancı icin metsil ve paranox fitil verdi.metsili gazı olsun olmasın her gün kullanıyor musunuz yoksa yalnızca gazı oluncamı..birde fitil kullanan var mı aranızda..siz neler kullanıyorsunuz sancısı varken veya neler yapıyorsunuz.sürekli ağlıyor yavrum.

kızlar çok acil birşey soracağım..kızımın dün geceden beri sancısı var.daha önce dr sancı icin metsil ve paranox fitil verdi.metsili gazı olsun olmasın her gün kullanıyor musunuz yoksa yalnızca gazı oluncamı..birde fitil kullanan var mı aranızda..siz neler kullanıyorsunuz sancısı varken veya neler yapıyorsunuz.sürekli ağlıyor yavrum.

canım metsili ya da herhangi bir gaz ilacını gazı olunca veriyorum ben...paranox fitili oğlumda kullanmadım ama kızımda çok sık kullandım...çok çok gazlı bir bebekti.bence metsil yerine fitil koy rahatlatır ve uyutur...sanırım yarım fitil demiştir doktorunuz???

Oğlumu yanıma aldım yarım saat falan uyuduk beraber:)sonra uyandı emmek istedi ama kaka yapmış bezi değiştireyim önce dedim ay yıktı ortalığı alırken nasıl da içli ağlıyor sanki saatlerdir emmemiş:S koştur koştur aldım memeye koştuk allam yalnız olunca elim ayağıma dolanıyorakannehir

ahh kıyamam benimkide öle yapıyo :)) bi de bugün kendi suratımı ağlak bir hale getirip yokkk yokkk yokkk annecim diorum dudağını büzerek ve titreterek ağlıyo :))) ben de kötümüyüm neyim ama surat süper oluyo öle ağlarken :)))

nazancım yanlız olmasan ne fayda benim annem yanımda oluyo gündüzleri sütü olmadığı sürece boş :))

Ya kizlar bisey sorcam .Gecen haftalarda malum Eylül bi tehlike atlatmisti . Bugunde oldu ayni sey . Allahtan bu sefer yapmam gerekenleri biliyodum hemen ayaklarindan tutup asagi sallandirdim ve sirtina cok sert sekilde vurdum . 2-3 dakika icinde topladi . Ya neden boyle kusuyor . Sabah 8 de emzirmistim 11 de oldu bu olay . Hazimsizlik nedeni . Agzindan ne kadar ugrassamda gaz cikmiyor . Boyle sorunla karsilasiyorum . Sizlerde var mi boyle bisey?

Ya kizlar bisey sorcam .Gecen haftalarda malum Eylül bi tehlike atlatmisti . Bugunde oldu ayni sey . Allahtan bu sefer yapmam gerekenleri biliyodum hemen ayaklarindan tutup asagi sallandirdim ve sirtina cok sert sekilde vurdum . 2-3 dakika icinde topladi . Ya neden boyle kusuyor . Sabah 8 de emzirmistim 11 de oldu bu olay . Hazimsizlik nedeni . Agzindan ne kadar ugrassamda gaz cikmiyor . Boyle sorunla karsilasiyorum . Sizlerde var mi boyle bisey?

merhaba arkadaşım benim oğlumda kusuyo ama çok şüüküür böle bişile karşılaşmadım bide emzirdikten hemen sonra çıkarıyo sanırım fazlasını atıyo.çok zor bi durum allah kolaylık versin inbsan korkuyor bi daha olmaz inşll

ben çok sık giremiyorum .şöle bi geçmişe baktım herkesde hemen hemen aynı sorunlar.ben tıpkı hamileliğimdeki gibi sonrası da baya rahatım çok şükür oğlum beni pek zorlamıyongünden günede de daha düzene giriyo.uykularımız fena değil ufak defek gaz sancısı olduğunda da metsil kullanıyorum.iyi geliyor emmeside iyi 4.400dü 1 aylıkken.oğlumunda yüzünde bahsedilien sivilcelerden çıktı.pul
pul döküldü doktor momecon verdi 2 sürmede geçti

burcu, geçmiş olsun tekrar :KK43: yatağına biraz açı versen 45 derece kadar belki işe yarayabilir böyle tehlike olmaz en azından....bir de emzik emiyormu eylül?? emzikte bayaa hazmettiriyor... bebek reflüsüyle ilgili birşey söyledimi doktorunuz??

X