2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

:dancehhh bee en sonunda takvimi yapabildim büyük ugraşlar sonunda çok kolaymışş yaaa kaydirigubbakcemile3 amaa bugünden beride ugraştım yaw:roflol:

canım aramızda sadece bıkac kısı yalnıs bılıyor ama cogumuzun doktoru vajınal tercıh edıyor.benım doktorumda aynen şöyle demıstı "eger içerde bı kanama varsa yada bebegın kesesıne zarar verebılecek bırsey varsa bunu enguzel vajınal ultrasonla görebılırız" demıstı .sana katışlıyorum yalnıs bı inanaış var bu konuda
herkese yeniyılda bebişleri ve sevdikleriyle beraber mutlu sağlıklı ve bereketli yıllar diliyorum .MUTLU YILLAR bugün benim doğum günüm aynı zamanda

dogum günün kutlu olsun canım a.s.

Kizlar kendi dogum tarihimi duzeltirken tarihlerin yanina onceden hesaplanan cin takvimi sonuclarinida yazdim, eksik olan arkadaslar ilave etsinler, sevgilerrr...a.s.

canım bence çin takvımını eklemeyelım agustos annlerı listemize.o çin takvimi listesi olarak kalsın.bebeklerımızın gercek cinsiyetlerını öğrendıgımızde not düşeriz listemıze.ama çin takvimi sadece bı varsayım,oyüzden cin takvimi listesı olarak kalması daha dogru die düşünüyorum a.s.a.s.a.s.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende ikinci bebegime hamileyim altıncı haftayı geride bırakıyorum inşallah.
hepimiz inşallah saglıkla bebeklerimizi kucağımaza alırız.
ALLAHIM herkeze nasip etsin.
sevgilera.s.

GÜZEL ANNE ADAYLARIMIZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos
2.Esin123…………………………….....2 ağustos
3.ASLI……………………………..........2 ağustos
4.entelliye…………………………........2 ağustos
5.Caninuss.......................................2 ağustos
6.sakaleynmaster..............................2 agustos
7.Arda..............................................3 ağustos
8.Kayra............................................4ağustos
9.Badibade.......................................4 ağustos
10.helin hivda......................................4 agustos
11.defnedamla....................................5 agustos
12.essraa.........................................5 agustos
13.gamze_hlm..................................7 agustos
14.dlkltn...........................................8 agustos
15.minik_kelebek..............................8 agustos
16.baybmon.....................................8 agustos
17.dide.............................................8 agustos
18.güzel edirnem..............................9 agustos
19.angeleyes_3.................................10 agustos
20CEMRESİ……………………...……10 ağustos
21.3karanlık1mucize.........................10 agustos
22.Evriş.......................................... .11 ağustos
23.Milk shake..................................11 ağustos
24.nazlı_03......................................13 agustos
25.mercimekim................................13 agustos
26.gelgit…………………………...……14 ağustos
27.başak35……………………......…..14 ağustos
28.nora............................................15 agustos
29.esrako.......................................16 ağustos
30.fasulyeko...................................17 agustos
31.salman......................................17 agustos
32.comely 08..................................17 agustos
33.keops35.……………......…..........18 ağustos
34.tazefasulye................................18 agustos
35.masmavi....................................18 agustos
36.prenses.....................................19agustos
37.sampuan....................................21 agustos
38.ebrar06......................................23 agustos
39.petrik.........................................24agustos
40.emis..........................................25 augstos
41.tuana3434................................26 agustos
42.siney.........................................26 agustos
43.lalace........................................27 agustos
44.desdona....................................27 agustos
45.nilüfersahh.................................29 agustos
46.ukalam......................................29 agustos
47.ma_ci_de...................................29 agustos
48.burko........................................30 agustos

49.bnc
50.Tealigt
51.masmavı
52.bayan-66
53.Sabinev

yenı gelen arkadaslarımızı bu güzel listemize ekledım.aramızdan hiçkimse eksılmeden sonuna kadar gıtmek,saglıkla bebeklerımızı kucagımıza almak nasip olsun inşalllah a.s.a.s.a.s.

Son düzenleme:
2009 yılının hepimize saglık mutluluk huzur getirmesini diliyorum........

hergünümüz bı öncekınden güzel gecsın inşallah.........

2010 yılına bebeklerımız kucagımızda gırmek nasip kısmet olsun inşallah.........

hiç kimse üzülmesin hiçbirimizin gözünden mutluluktan baska yaş akmasın inşallah........

Allah hiçbirimizi acı sınavlarla sınamasın

bebek isteyen herkeze saglıklı hamılelık nasip etsın, :CüvCüv:

hamılelerede hamıle arkadaslarımızada ( ve bana) hayırlı dogumlar nasip etsın inaşşallahh RABBİM..............:CüvCüv: :ecrin_bebek:

a.s.a.s.a.s.

Son düzenleme:

amin canım amin İNŞALLAH

minik kelebege katılıyorum.
bundan birkaç ay sonra bebeklerimizin cinsiyetlerini ogrendigimizde ismimizin yanına yazarız. cin takvimine zaten inanmıyorum burda yazıncada gercek mis gibi olacak zamanla cinsiyetogrennen arkadasların bilgilerini ozaman nereye yazacagız dimi.
cin takvimi ayrı kalsın bencede yani:)

tekrar iyi seneler herkese

oyyyyyy yerim ben sizin bebişlerinizi. ne heyecan.....
sağlıkla alın inşallah kucaklarınıza

burko senin sarı lekelerin sıkca mı gelioyr ? onlar niye dr unla konustunmu hiç sarı leke duymamıstım hiç ??

QUOTE]

Yok canım 10 gün oldu hamileliğimi öğreneli, daha 2 kez geldi. O da en fazla nohut kadar. Önceden yaşadıklarımın yanında buna binlerce şükür:Saruboceq:

kızlar iyi akşamlar kimsecikler kalmamış ben bugün biraz geç girebildim herkesin yeni yılını kutlar huzurlu sağlıklı bereketli bir yıl geçirmesini dliyorum.tüm anne adaylarınında sağlıklı sorunsuz bir gebelik geçirmesini dilerim ..mutlu yıllar

hepinize mutlu yıllar kalbinizdeki güzelliklerin ve olmasını istediğiniz bütün dileklerinizin hepsi 2009 da yanınızda olsun inş.

kızlar herkese iyi akşamlar mutlu bir yıl diliyorum inş.bebişlerimizle sağlıklı huzurlu nice yıllar geçiririz
kızlar çok mutluyum doktordan geldim bebişimin kesesini gördük çok mutluyum allah kucağıma almayı ve almamızı nasip etsin

keopscum yeni yaşın hayırlı olsun.tüm dileklerin gerçek olsun.

2008 yılında verdin yüce mevlam minik mucizelerimizi.susuz topraklara yağan su misali ferahlattın.yılın son günü son duam bu yıla ait;sen hiçbir anneyi ve bizleri evlat acısıyla sınama.önce sana hayırlı sonra bize vatana ve millete zürriyetinden hayırlı evlatlar nasip et.önce karınlarımızda büyüsünler sonra günü gelince kollarımızda.evimizin neşesini bize çok görme.
Rabbim kuzucuklarımızı kuranınla caminle en hayırlı olanımızın yüzü suyu hürmetine koru.onları biz aciz kullarına bağışla.peygamber efendimizi aracı ederek senden diliyorum.ağustosta yavrularımız kucaklarımızda olsun.isteyen her kadına anneliği nasip et.yılın 12 ayında doğum bekleyen anneleride unutma. Aminnnnnnnnnnnnnn

Mutlu yıllar kızlar bebeklerimizle ilk yılımız.seneye kucaklarımızda 5 6 aylıkken gireriz inşallah.hoşçakalın sevgiyle ve inşallah hep bebeklerinizle kalın.listeden kimsenin eksilmemesi dileklerimle.....

reva ben bugun 7+3 haftalıgım.
bol bol yatacagım evet sayet devam ederse de rapor istiycem dr umdan.

eğer devam ederse diye bence şansa bırakma rapor alma imkanın varsa al ve evinde dinlen allah korusun olcak oldumu beklemiyor bunun için çok dikkatli olmak gerek melesef benim 2 tecrübem oldu ama şöylede birşey var allah o canların dünyaya gelmesini istiyorsa o minikler geliyor gelmeyecekse eğer bunlar sebepler oluyor işte bize düşende biraz daha itinalı davranmak allahım bizim gibi olan heyecanla bekleyen tüm anne adaylarını hayal kırklığına uğratmasın tek dileğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…