2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Aman mercimekim, zaten geyik yapıyoruz.. Bakmayın, geyiklere katılıyorum, ama zerre kadar inancım yoktur böyle şeye, nazara bile inanmam. Arkadaşlar beni hep uyardığı için, güzel bir şey yazınca yanına nazar boncuğu koyuyorum.

defne, iyi dileklerin için çok teşekkürler.. Çok güzel şeyler dilemişsin..

TEMMUZ ANNESİ OLARAK TÜM ANNELERİN YENİ YILI KUTLU OLSUN....YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZLE VE BEBEĞİNİZLE SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU BOL KAZANÇLI BİR YIL SİZLERİN OLSUN....SEVGİLER.....a.s.:1hug::asigim:

bu haftadan itibaren embriyoluğa veda edip fetüs oldu bebişimm

buarada düşündüm de ben 2008 yılında tam 3 kere hamile kalmışım. bir yıl için ne kadar çok değil mi? allahın hakkı üçtür derler ya, inşallah bu kez sonuna kadar gidebiliriz bebeğimle.

benim de 6 ay içinde 2. hamileliğim.2008 yılı ve ağustos ayı beni çok üzdükleri için sanırım kendilerini affettirmeye çalışıyorlar.2008 bitmeden önce müjdesini gönderdi,ağustos ayı da bebişimi gönderecek.

dünyanın en kutsal duygusu,en büyük mutluluğunu yaşayacağımız bu yıl hayatımızın her alanında mutluluklar,başarı ve sağlık getirsin.
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN...

benim önceleri sol kasığımda ağrı vardı iğne batıp çıkıyor gibi şimdi ise sağda hissediyorum sanrım rahmin genişlemesine bağlı olarak değişti ağrılarım

minik kelebek listeyi sen yapıyordun di mi? benim 7 ağustos görünüyordu ya onu 1 ağustos diye değiştirebilir misin? hoş hepimizinki değişecektir, kimsa o tarihlerde doğum yapmayacak herkesinki en az 2-3 gün erken olacak demedi demeyin... hele benim ki bir iki ay erken olacak büyük ihtimalle.

esrako evet canım diğer 2 düşüğümdede lekelerim oldu ama busefer içimde güzel hisler var galiba beni bırakmayacak.sendedemi var k.leke

evet reva sabah yazmıstım. gecen hafta da bir iki kez olmustu kahverengi lekelenmem. dun basladı bugun ekadar hal da suren ikinci bir lekelenme furyası basladı. dun ogleden sonardan bugun e kadar hala suruyor rengi acılıyor ama sanırım bej rengi gibi ye dondu.

daha onceden dusugum vs yok bir oglum var ayrıca 8,5 yasında. onda boyle seyler yasamadım bu beni çok korkutuyor oyuzden

esrako korkma sakın rengi açıldıysa eğer kahverengi olursa aürıyla birlikte mümkün olduğu kadar dinlen yorucu is yapma bana doktorum şimdi 1 hafta boyunca yat dedi pazartesi gitcem kalp atışlarını duycaz inş senin kaç haftalık bu arada

ben bugün metpamid diye bir hap içtim arkadaşlar. bu akşam midem bulansın istemedim. planımız var ve ben hasta gibi durmak istemiyorum. gebelikte bulantı için kullanılan zararsız bir ilaçmış. akşam da içeceğim bir tane. midesi çok bulananlara duyrulur...

reva ben bugun 7+3 haftalıgım.
bol bol yatacagım evet sayet devam ederse de rapor istiycem dr umdan.

Ağustos ayı anne adayları, hepinize merhaba,
ben de Ağustos ayı anne adayıyım, ilk hamileliğim, beklenen doğum tarihi 10 Ağustos olarak gözüküyor. Hepinize sağlıklı bir hamilelik dönemi diliyorum. :CüvCüv:

a.s. arkadaşlar yeni yılınız kutlu olsun şimdiden Allah bebeklrimizle birlikte saglıklı mutlu nice yıllar diliyorum .hihoyyyt.2008 bnm için iyi deildi ama senağlama işallah bu yıl bebigimi kolalarıma alırım :Saruboceq:İşallah sizde alırsınız saglıklı bi şekilde:nazar:

Image URLhttremeIImage URLmage URL mbranImage URL Image URLceticker.tickershack.com/tickers/vmgv0tgnyrqqs4l3.pngp://

herkese yeniyılda bebişleri ve sevdikleriyle beraber mutlu sağlıklı ve bereketli yıllar diliyorum .MUTLU YILLAR bugün benim doğum günüm aynı zamanda

--------------------------------------------------------------------------------

2008 mayıs annesi olarak tüm ağustos annelerinin yeni yılarını kutlar 2009 yılının hepinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler getirmesini dilerim...

X