2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

offf canım esrako üzme moralini bak benimde aynı şekilde artık 15 gün oldu ya az değil yani sanırım birşey olacak olsaydı şimdiye kadar allah korusun olurdu diyorum....çünkü dr. habire rahatsız ediyorum yani önemli birşey olsa gel bir göreyim muayene edeyim der ama gerek görmüyor haplara devam ediyorum yapacak başka birşey yok allaha dua etmekten başka.....allaha emanet artık lekelere alıştım diyebilirim ama dediğin gibi her lavaboya gittiğinde o endişeyi yaşamak çok kötü insanın tedirgin oludğu konu acaba kana döndümü diye habire kontrol etme isteği....hayırlısı olsun arkadaşım bakalım benim cumartesi sabah randevum var inşallah hayırlı haberlerle dönerim....kendine iyi bak...

sibelcim saol ya. senin hala devam ediyormu ? her gun varmı yani ? benim dr da oyle pembe kahve olabilir dedi gel bakayım da demedi ben içim rahat etse deyince oz aman gel dedi yani ama panik olup gelme için rahatetsin diye gel diyorum dedi falan. simdi boyle diyen adamı aynı konu için dun tekrar aramadım ama bitmedi dunden beri.aksam yattım sabah uyandım nası korkuyal bakmaya gittim sabah ama yoktu kalkınca ayga iste biraz daha devam etti . umarım geçer gider. yani hos geçse bile ben tekrar dr da bebgin saglıklı oldgunu gorene kadar rahat edemiycem. tamda geçen 0hafta gormustum içim rahat uçhafta rahat beklerim diyordum.

esrako, benim de ilk hamileliğimde lekelenmelerim olmuştu. ilk leke geldiğinde bırak doktoru aramayı koşa koşa hastaneye gitmiştim. aklım çıkmıştı lavaboda kanı görünce. öyle de küçük bir lekeydi ki... o yüzden bilirim arkadaşım korka korka iç çamaşıra bakmanın ne demek olduğunu. hatta ikinci hamileliğimde bende wc fobisi olmuştu. yine çamaşırımda leke görürsem diye heyecandan stresten ölüyordum. ikincisinde hiç kanamam olmamıştı diye kendimi kaptırmıştım heveslenmiştim ama o da uzun sürmedi. o yüzden ; herşey olacağına varır, eğer yaşamayacaksa bebeklerimiz en hayırlısı ilk üç ayda bize veda etmeleridir. ben kanamam olmasına rağmen hergün bu duamı tekrarlıyorum tanrıya. alacaksan daha fazla alıştırmadan al diye dua ediyorum. ama hepbirlikte o kadar güzel dua ediyoruz ki her iki cümleden biri bebeklerimizin sağlığı için dua etmek oluyor. o yüzden ben inanıyorum hepimiz için hayırlısı neyse o olacak. içimiz ferah tutalım.
aftabru senin ilkinde lekelenmeli ikincisinde lekelenme olmadan dusuk olmus anladıgım kadarıyla.. hangi haftalarda olmustu dusuklerin ? vallahi çok buyuk stres ama duana katılıyorum allah alacaksa sayet ilk uç ay içinde alsın saglıklızsa tabi...
sonrası eminim çok daha zor olur.

AYY KISLAR YA BAŞKA Bİ TOPİCTE OKUDUM Bİ ARKADAŞ Vardı benle birlikte hamile kalan bebişini düşürmüş nasıl üzüldüm off yaaa

mavis ya kimin bebegi dusmus adı ne ki ??

Folbiol kullanan varmı ????

ben kullanıyorum gunde bir tane
...........................................

april bos gelmis mesajın..

mavişcim dualarım seninle:Saruboceq::Saruboceq:,inşallah bu akşam bebikini görürsün,.darısı başıma

esrako içini ferah tut canım ben hamile kalmadan başladı kahve pembe lekeler hamile olduğumu öğrendim keseyi gördüm yine devam etti lekelerle beraber kıpkırmızı kan geldi bir peçete dolusu sonra kahve olarak devam etti 2 gün sonra yine kıpkırmızı kan geldi bir ped kadar bayram tatiliydi doktora gidemedim de sadece yattım ve prognexy kullandım korka korka doktora gittim kese kanla gitmiş olabilir diye doktor vajinal baktı ve kalp atışını bile gördü krahimde eski kan var hala ama yeni kanama yok dedi sonra eski kan gelebilir dedi kahve akıntılarım günlerce devam etti 8+0 iken gittim hala rahimde pıhtı eski kan vardı yeni kanama yoktu 2 gün daha kahve geldi 10 gündür leke yok rahatım yani korkma canım doktorum çok rahattı beni de rahatlattı

:nazar: GÜZEL ANNE ADAYLARIMIZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye…………………………........2 ağustos
4.Caninuss.......................................2 ağustos
5sakaleynmaster..............................2 agustos
6.Arda..............................................3 ağustos
7.Kayra............................................4ağustos
8.Badibade.......................................4 ağustos
9.helin hivda......................................4 agustos
10.defnedamla....................................5 agustos
11.essraa.........................................5 agustos
12.Aftabru.........................................7 ağustos
13.gamze_hlm..................................7 agustos
14.dlkltn...........................................8 agustos
15.minik_kelebek..............................8 agustos
16.baybmon.....................................8 agustos
17.dide.............................................8 agustos
18.güzel edirnem..............................9 agustos
19.angeleyes_3.................................10 agustos
20CEMRESİ……………………...……10 ağustos
21.Evriş.......................................... .11 ağustos
22.Milk shake..................................11 ağustos
23.nazlı_03......................................13 agustos
24.mercimekim................................13 agustos
25.gelgit…………………………...……14 ağustos
26.başak35……………………......…..14 ağustos
27.esrako.......................................16 ağustos
28.fasulyeko...................................17 agustos
29.salman......................................17 agustos
30.comely 08..................................17 agustos
31.keops35.……………......…..........18 ağustos
32.tazefasulye................................18 agustos
33.masmavi....................................18 agustos
34.nora...........................................21 agustos
35.ebrar06......................................23 agustos
36.petrik.........................................24agustos
37.emis..........................................25 augstos
38.tuana3434................................26 agustos
39.lalace........................................27 agustos
40.desdona....................................27 agustos
41.nilüfersahh.................................29 agustos
42.burko........................................30 agustos

43.Sabinev
44.bnc
45.Tealigt
46.masmavı
47.bayan-66

yenı gelen arkadaslarımız eger uhtemel dogum tarıhlerınıde yazarlarsa listemıze sizleride eklerım a.s.a.s.a.s.

arkdaşlar benide eklermisiniz 29 agustos bizimdea.s.

merhaba kızlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutlar ve 2009 un sağlık ve mutluluk getirmesini ve tabiki bebişleri kucağınıza sağlıkla almanızı diliyorum(kendim içinde diliyorum)bende 5 haftalık hamileyim ve kahverengi lekelerim oluyor 2 tane düşüğüm oldu ve çok endişeliyim.benim gibi olan arkadalara ve kendime sağlıklı bir gebelik ve son diliyorumm

esrako içini ferah tut canım ben hamile kalmadan başladı kahve pembe lekeler hamile olduğumu öğrendim keseyi gördüm yine devam etti lekelerle beraber kıpkırmızı kan geldi bir peçete dolusu sonra kahve olarak devam etti 2 gün sonra yine kıpkırmızı kan geldi bir ped kadar bayram tatiliydi doktora gidemedim de sadece yattım ve prognexy kullandım korka korka doktora gittim kese kanla gitmiş olabilir diye doktor vajinal baktı ve kalp atışını bile gördü krahimde eski kan var hala ama yeni kanama yok dedi sonra eski kan gelebilir dedi kahve akıntılarım günlerce devam etti 8+0 iken gittim hala rahimde pıhtı eski kan vardı yeni kanama yoktu 2 gün daha kahve geldi 10 gündür leke yok rahatım yani korkma canım doktorum çok rahattı beni de rahatlattı

helin çok sagol yazdıkların içime biraz olsun su serpti. oglen tatilinde dr umu arayacagım eminim od a rahat konusacak benimle ama korkmamak elde değil.

merhaba kızlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutlar ve 2009 un sağlık ve mutluluk getirmesini ve tabiki bebişleri kucağınıza sağlıkla almanızı diliyorum(kendim içinde diliyorum)bende 5 haftalık hamileyim ve kahverengi lekelerim oluyor 2 tane düşüğüm oldu ve çok endişeliyim.benim gibi olan arkadalara ve kendime sağlıklı bir gebelik ve son diliyorumm

reva hayırlı olsnu bebegin insallah saglıkla dogar.
sende kahverengi lekelenme magdurlarındansın yni dilerim en kısa zamanda biter.
peki diger dusuklernideded boye lekelenmeler olmusmuydu ??

aftabru senin ilkinde lekelenmeli ikincisinde lekelenme olmadan dusuk olmus anladıgım kadarıyla.. hangi haftalarda olmustu dusuklerin ? vallahi çok buyuk stres ama duana katılıyorum allah alacaksa sayet ilk uç ay içinde alsın saglıklızsa tabi...
sonrası eminim çok daha zor olur.
.

ilkinde 6.haftada lekelenme başladı, 2 3 hafta kadar lekelenmem devam etti 9.haftaya girdiğimizde almak zorunda kaldı doktor çünkü kalbi durmuştu. ama benim kesem zaten normal değildi. yani benimkinin sağlıksız olduğu ve büyük ihtimalle devam etmeyeceği belliydi. ümitsizce progestan kullandım 2 hafta. bende bebek büyüyordu ama kese bebekle aynı hızda büyümüyordu. sonra birgün bebekle kese aynı büyüklüğe ulaştığında bebeğimin kalbi durdu. ne kadar üzücü olduğunu anlatamam. ama şimdi iyi ki o dönem ayrılmış benden diyorum. yoksa sağlıksız bir bebek olacaktı. kesenin bebekten yavaş gelişmesi normal bişey değil. eğer senin bebek ve kese normalse korkacak bişeyin yok. güzel haberlerle dön inşallah doktordan.

tüm herkese 2009 mutluluk sağlık huzur getirir inşallah
2009 da hepimiz bebişlerimizi kucaklarımıza almak dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun

Folbiol kullanan varmı ????

Evet, günde 1 tane, tok karnına..

helin beni çok rahatlattın canım yaa, sağol. İnşallah bizimki de sonlanır, bir daha görmeyiz. Ya da, görsek de, bebişlerimize bir şey olmasın..

Lekelenenler kulübü diye yeni bir kulüp mi açsak? :) tövbe tövbeee...
revacım hoşgeldin! ben, esrako ve milkshake sürekli lekelenip duruyoruz da.. Bizim de düşüklerimiz oldu. İnşallah bu sefer bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alacağız canım..

Bu arada kızlar, dün gece aklıma ne geldi! Biraz özel ama, paylaşmakta sakınca görmüyorum. Bundan 2 ay kadar önce eşim beni arka arkaya 1-2 kere reddetmişti. Ben de "sağlıklıyken beni reddediyorsun, inşallah hamile kalınca doktor ilişkiyi yasaklar da, görürsün gününü" kaydirigubbakcemile demiştim :1shok:. ama gününü gören gene ben oldum. Kız benim lekeler sakın bu bedduadan olmasın??

Hayır, tabii ki ama insan büyük konuşmamalıymış fisfisfis

Son düzenleme:
mutlu sağlıklı bir yıl diliyorum herkese....bugün bende bebişimi görmeye gitcem kontrolum var ama çok soğuk dışarısı ne yapcam yavvvv

ilkinde 6.haftada lekelenme başladı, 2 3 hafta kadar lekelenmem devam etti 9.haftaya girdiğimizde almak zorunda kaldı doktor çünkü kalbi durmuştu. ama benim kesem zaten normal değildi. yani benimkinin sağlıksız olduğu ve büyük ihtimalle devam etmeyeceği belliydi. ümitsizce progestan kullandım 2 hafta. bende bebek büyüyordu ama kese bebekle aynı hızda büyümüyordu. sonra birgün bebekle kese aynı büyüklüğe ulaştığında bebeğimin kalbi durdu. ne kadar üzücü olduğunu anlatamam. ama şimdi iyi ki o dönem ayrılmış benden diyorum. yoksa sağlıksız bir bebek olacaktı. kesenin bebekten yavaş gelişmesi normal bişey değil. eğer senin bebek ve kese normalse korkacak bişeyin yok. güzel haberlerle dön inşallah doktordan.

İnşallah bu sefer bebeklerimiz bizimle birlikte! Verdiğin bilgiler için de çok teşekkürler. Çünkü benim kesem gayet düzgünmüş, her şey yolundaymış :nazar: :nazar: daha da bir rahatladım. a.s.

esrako evet canım diğer 2 düşüğümdede lekelerim oldu ama busefer içimde güzel hisler var galiba beni bırakmayacak.sendedemi var k.leke

Kızlar yaa, kese sağda olunca cinsiyet ne oluyodu? Dün doktor karından bakınca farkettim. Beni bebişim sağda :) Ben de sağ tarafımda kasılma, çekilme oluyor, diyordum :))

Kızlar yaa, kese sağda olunca cinsiyet ne oluyodu? Dün doktor karından bakınca farkettim. Beni bebişim sağda :) Ben de sağ tarafımda kasılma, çekilme oluyor, diyordum :))

ben de erkek oluyo diye biliyorum.çevremdeki insanların sol kasığı ağrıyanlarda hep kız oldu.ama bunlara pek inanmamak lazım.:CüvCüv:

arkadaşlar 2009 hepimize sağlıkla mutlulukla bebişlerimizi getirsin!!!
mide bulantılarımız geçsin!!! lekelenmelerimiz bitsin!!! yeni yıl güzelliklerle gelsin!!!
herkese selamlar sevgiler

herkese selam arkadşlar...bende kısmetse haziran annesi olucağım. hepinizin yeni yılkını en içten dileklerimle kutluyorum. mutlu sağlıklı bol huzurlu paralı neşeli bir yıl diliyorum.. minişlerinizle tabi:))

X