2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam arkadaslar bende 7 haftalık bır anne adayıyım portalda yenıyım .bebegımı ogrendıkten sonra sıksık ınternette arastırmalarım oldu sızlerle de yenı bırseyler paylasabılecegımı dusundum .allah sımdıden hayırlı ugurlu etsın bebişlerinizi hepınızı tebrık ederım

hoşgeldiiiiinhihoyyyt

herkese merhaba,
yeni gelenlere hoşgeldiniz,doktordan iyi haberlerle dönenlere de maaşallah diyorum.ben de bugün iyi sayılırım,bulantım az,başdönmem yok.ama hiç keyfim de yok,sadece yatmak istiyorum...

kayra sagol canım çok iyiydim az once gelen biraz lekelenme ile demoralize oldumm simdi bitti alalah sukur insalah bir daha gelmezz.

evris geçmis olsun bas agrısı nası kornuçdurr çok iyi bilirim geçen hafta banada olmustu ilac içmesem aynı senin gib gunlerce cekerdim a ma o da kotu birilac içmn kesecekse iç diycem ama sanırım içmissin her gun içememki diyorsun
allah yardımcın olsun valal

canım geçmiş olsun.senin bebişde demek varlığını bu şekilde hissettiriyor.nazlı olacak demek kuzucuğun.rabbim yavrularımızı korusun arkadaşım.hergün dua ediyorum ama sanırım topiğimize azıcık torpil geçip özellikle dua ediyorum:eek:bende iyice tuhaflaştım bulantım olsa bir dert olmasa başka bir dert.cuma gelse hayırlısıylada bir gidip görsem fındık kurdumu....sağlıklı olduğunu bilsem...:Saruboceq:minicik şeyler nasıl hop oturtup hop kaldırıyor bizi valla helal olsun ne diyeyim...çok seviyoruz ya mucizelerimizi çok istiyor özlüyor hasretle bekliyoruz ya şımarıklık yapıyorlar.güzel olacak arkadaşım herşey çok güzel olacak.daha testler derken cinsiyetler derken tekmeler doğum ve sonrası.çok şey paylaşacağız rabbimin izniyle.hevesimiz daim olur inşallah.:Saruboceq:

aman aman aman sen bana küstünmü taze fasülyem dil çıkarmış bak çok ayıp tek ayak üzerinde bekletirim hiç acımam.ama yiğenim var karnında kıyamam.ben yazdım bişeyler sağolsunlar sadece ikisi cevap vermiş arkadaşlarımın bende onlara ithafen yazdım oh olsun lülülülülülü al buda sana.bende dil çıkartırım iştekaydirigubbakcemile3

ben de 9. haftaya girdim benim de bu haftasonundan beri midem çok az rahatsız ediyor. kokulardan iğreniyorum bazen.normaldir bence.herkesin 3 ay bulanacak diye bir kaide yoktur.rahat olalım di mi?

aman ne bileyim güzelim ya dedim ya bulansa bir dert bulanmasa başka bir dert.rabbim özürsüz sağlıklı zamanında kucaklarımıza versin hayırlısıyla inşallah.evet 9.haftada geçen çok kişi varmış.stres yaptım bir an.ama gün boyu olmasada arada bir ben buradayım diyor eksik olmasın.

arkadaşlar bende hamileyim 5.hafta içindeyim.yarın keseleri görmeye gidiyorum.çoğul olma ihtimali var
ağustos sonu normalde

sevgili minik kelebek arkadaşım nassın iyisin?iyisin iyisin dipçik gibisin maşallah.canım ya şu listemizi azıcık yenilede kaç kişi olmuşuz bir bakalım bacım zahmet olmazsa....

birde çin takvimi listemiz vardı oda gelsin bu yanlara.yine zahmet olmazsa....

Selam kızlaaarra.s.
Yeni gelen herkesi tebrik ediyorum. Allah sağ salim kavuşmak nasip etsin hepimize. Ben bu ara paranoyaklık dönemine girdim sanırım. Sarı lekeleri kırmızı görüyorum, midem bulanmayınca moralimi bozuyorum, sürekli kendimi dinleyip neden belirtilerim artmıyor diye takıyorum; boş gebelik dış gebelik araştırıyorum
Ayyyyyy! Deli miyim neyim:eek:klava:

listede benide unutmayın kızlarrrr ay hala doktora gitmedim içimde hep bi tedirginlik var bende bi görsem bebişimi rahatlıcam sanırım

Selam kızlaaarra.s.
Yeni gelen herkesi tebrik ediyorum. Allah sağ salim kavuşmak nasip etsin hepimize. Ben bu ara paranoyaklık dönemine girdim sanırım. Sarı lekeleri kırmızı görüyorum, midem bulanmayınca moralimi bozuyorum, sürekli kendimi dinleyip neden belirtilerim artmıyor diye takıyorum; boş gebelik dış gebelik araştırıyorum
Ayyyyyy! Deli miyim neyim:eek:klava:

İlahi burko, ço güldüm yaa :sırnaşık şey

adszfo0.jpg

hepinize sevdiklerinizle, özellikle de minik bebişlerinizle geçireceğiniz sağlıklı mutlu bir 2009 diliyorum

Son düzenleme:
Yav nedir bu dizilerden çektiğimizbenneyaptımkiBu saatte in cin top oynuyor sitede:icecream:

sevgili minik kelebek arkadaşım nassın iyisin?iyisin iyisin dipçik gibisin maşallah.canım ya şu listemizi azıcık yenilede kaç kişi olmuşuz bir bakalım bacım zahmet olmazsa....

canım tabı yenılerım ne zahmetı,baya arttık aslında ama yenılerın hıcbırının dogum tarıhlerını bılmıyorum.bı güncellıyımde ozaman yazarlar belkı :1rolleyes:

:nazar: GÜZEL ANNE ADAYLARIMIZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye…………………………........2 ağustos
4.Caninuss.......................................2 ağustos
5sakaleynmaster..............................2 agustos
6.Arda..............................................3 ağustos
7.Kayra............................................4ağustos
8.Badibade.......................................4 ağustos
9.helin hivda......................................4 agustos
10.defnedamla....................................5 agustos
11.essraa.........................................5 agustos
12.Aftabru.........................................7 ağustos
13.gamze_hlm..................................7 agustos
14.dlkltn...........................................8 agustos
15.minik_kelebek..............................8 agustos
16.baybmon.....................................8 agustos
17.dide.............................................8 agustos
18.güzel edirnem..............................9 agustos
19.angeleyes_3.................................10 agustos
20CEMRESİ……………………...……10 ağustos
21.Evriş.......................................... .11 ağustos
22.Milk shake..................................11 ağustos
23.nazlı_03......................................13 agustos
24.mercimekim................................13 agustos
25.gelgit…………………………...……14 ağustos
26.başak35……………………......…..14 ağustos
27.esrako.......................................16 ağustos
28.fasulyeko...................................17 agustos
29.salman......................................17 agustos
30.comely 08..................................17 agustos
31.keops35.……………......…..........18 ağustos
32.tazefasulye................................18 agustos
33.masmavi....................................18 agustos
34.nora...........................................21 agustos
35.ebrar06......................................23 agustos
36.petrik.........................................24agustos
37.emis..........................................25 augstos
38.tuana3434................................26 agustos
39.lalace........................................27 agustos
40.desdona....................................27 agustos
41.nilüfersahh.................................29 agustos
42.burko........................................30 agustos

43.Sabinev
44.bnc
45.Tealigt
46.masmavı
47.bayan-66

yenı gelen arkadaslarımız eger uhtemel dogum tarıhlerınıde yazarlarsa listemıze sizleride eklerım a.s.a.s.a.s.

X