2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ocak şu mart nis may haz tem ağu eyl ekim kas aralık
18 K E K E E E E E E E E E
19 E K E K K E E K E E K K
20 K E K E E E E E E K E E
21 E K K K K K K K K K K K
22 K E E K E K K E K K K K
23 E E E K E E K K K E E K
24 E K K E E K E K E E K E
25 K E K E K E K E K E E E
26 E E E E E K E K K E K K
27 K K E E K E K K E K E E
28 E E E K K E K E K K E K
29 K E K K E K K E K E K K
30 E E K E K E E E E E E E
31 E E E E K K E K E K K K
32 E K K E K E E K E E K E
33 K E E K K E K E K E E K
34 E E K K E K E E K E K K
35 E K E K E K E K E E K E
36 E K E E E K E E K K K K
37 K K E K K K E K K E E E
38 E E K K E K K E K K E K
39 K K E K K K E K E E K E
40 E E E K E K E K E K K E
41 K K E K E E K K E K E K
42 E K K E E E E E K E K E
43 K E K K E E E K K K E E
44 E K K K E K E E K E K E
45 K E K E K K E K E K E K

çin takvimi
hamile kaldığınız ayla yaşınızı eşleştirin cinsiyeti bulun %90 doğru çıkıyomuş :) alla alla

bakalım buna bakılırsa bnm kız oluyo ama bnce takvim falan hikayee verecek olan bilir ne vereceginii

arkadaşlar ben ticker ımı güncelledim. artık 9+1 im. şimdi netten bi bakayım bu hafta bebekler neler gelişiyormuş...

saol canım cok streslı bır doneme denk geldı iş okul karmakarısık bı durum allah hepımızın yardımcısı olsun

merhaba arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim doğum ağustosta olacak inşallah sağlıklı bir şekilde alırız kucağımıza bebişlerimizi

ya herkez cevrım içi ama bana kımse bı sey yazmıyo ya bende konusmak ıstıyorum of ya sıkıldım ofıstede kıtlı kaldım zaten 1,30 saat sonra cıkabılırmısım zaten acıktım lavoboya gıtmem gerek ama kımse yok mıdemde acıyo zaten of of of

comely burdayız da ne konusalım sen birsey soracaksin ki yanıtı online olan kisilerde var ise sana yazacak. konusalım deyip ortaya konu atmassan kim ne yazsin ki dimi ama

merhaba arkadaşlar bende 7 haftalık hamileyim doğum ağustosta olacak inşallah sağlıklı bir şekilde alırız kucağımıza bebişlerimizi

hosgeldin kardelen ve yeni gelen diger arkadaslar
sayet son adet tarihlerinizi netteki hesaplayıcılara girip muhtemel doum tarihinizi hesaplayıp yazarsanız arkadaslar dogum yapacagımız gunlerden olusan bir liste hazırlıyorlar oraya sizide eklerler.
hayırlı olsun

ya nasıl gıdeyımkı kaldım ya ıkı tane cıkış kapısı var buranın ıkısıde kıtlı ve karnımızda acıktı açlıktan mıdem bulanmaya başladı acyıp sıkıştım kasıklarıma ağrıda gırdı of ya ağlamak üzereyım benım kapımın anahtarı patron almıs yan taraftakılerde benım anahtarım var sanıp kapıyı kıtleyıp vergı dairesine gitmişlerrrrrr :KK43: :KK43:

buarada yazdıklarınızı okudum fırsat buldukça, çok sevindim herkes iyi gidiyor. kanaması olanlardan da iyi haberler gelmiş. dikkatimi çekti çok kişinin lekelenmesi var ama maaşallah herşey yolunda. demek ki lekelenme var diye panik yapmak yok. doktora haber verelim tabi, c,dd,ye almamak da olmaz ama...

hosgeldin kardelen ve yeni gelen diger arkadaslar
sayet son adet tarihlerinizi netteki hesaplayıcılara girip muhtemel doum tarihinizi hesaplayıp yazarsanız arkadaslar dogum yapacagımız gunlerden olusan bir liste hazırlıyorlar oraya sizide eklerler.
hayırlı olsun[/QUOT 27 agustos gibii. şimdiden teşekkürler hepinize:ecrin_bebek:

ya nasıl gıdeyımkı kaldım ya ıkı tane cıkış kapısı var buranın ıkısıde kıtlı ve karnımızda acıktı açlıktan mıdem bulanmaya başladı acyıp sıkıştım kasıklarıma ağrıda gırdı of ya ağlamak üzereyım benım kapımın anahtarı patron almıs yan taraftakılerde benım anahtarım var sanıp kapıyı kıtleyıp vergı dairesine gitmişlerrrrrr :KK43: :KK43:

canım yaa telfon falan yok mu öle durcan mı sen yaa:çok üzgünüm: vallaa

canım yaa telfon falan yok mu öle durcan mı sen yaa:çok üzgünüm: vallaa

ya sorma telefon edıyorum geldık gelıcez kaldım takatımde kalmadı tutmak zaten ii değil diyolar dunde lekelerım olmuştu sımdı dunku gıbı ağrılarım başladı korkuyorum herhalde lavobaya cıkamadım tutmaktandır dıye kendımı avutuyorum sımdılık malesef :eek:klava:bide cokacimcoook

ya sorma telefon edıyorum geldık gelıcez kaldım takatımde kalmadı tutmak zaten ii değil diyolar dunde lekelerım olmuştu sımdı dunku gıbı ağrılarım başladı korkuyorum herhalde lavobaya cıkamadım tutmaktandır dıye kendımı avutuyorum sımdılık malesef :eek:klava:bide cokacimcoook

canım sana:Saruboceq: edicem tez zaman da gelirlerde kendini sende rahatlat stres yapma sakın işallah çabuk gelirler

Selam kizlarr, yeni annisler hosgelmissa.s.
Ya bu bulantilar beni bezdirdi hayattan, buarada bende depresyona mi giriyorum ne ayni dusunceler bende de var, bebekle ilgili kaygilar,acaba iyi bir anne olabilirmiyimler???uff bu hormonlarin bi ayari yok mu duzeltsek:çok üzgünüm:
bugun hicbsey yapasim yok, allahtan noel haftsi burda hastayim diyip isede gitmedim, yataktan kalkamiyorum, sabah zorla bi tost yedim, kokusu bile tuhaf geliyor herseyin..
Buara kiloyada takmaya basladim, keske hamile kalmadan bikac kilo verseydim diyorum hep..59dum 1 ay once simdi 61 olmusum, doguma kadar dana gibi sisicem, heryerim selulit oucak ve catlak, ufff bugun moralim cok bozukkk:çok üzgünüm:

Ya bu bulantilar beni bezdirdi hayattan, buarada bende depresyona mi giriyorum ne ayni dusunceler bende de var, bebekle ilgili kaygilar,acaba iyi bir anne olabilirmiyimler???uff bu hormonlarin bi ayari yok mu duzeltsek:çok üzgünüm:
bugun hicbsey yapasim yok, allahtan noel haftsi burda hastayim diyip isede gitmedim, yataktan kalkamiyorum, sabah zorla bi tost yedim, kokusu bile tuhaf geliyor herseyin..
Buara kiloyada takmaya basladim, keske hamile kalmadan bikac kilo verseydim diyorum hep..59dum 1 ay once simdi 61 olmusum, doguma kadar dana gibi sisicem, heryerim selulit oucak ve catlak, ufff bugun moralim cok bozukkk:çok üzgünüm:

morelini yüksek tutmalısın olumsuz düşünmemelisin bulantıların inşallah en kısa zamanda biter kontrollü hareket edersen fazla almazsın üzülme bebişini düşün onunla neler yapıcagını o zaman seni heyecan sarar yeterki pozitif ol a.s.

:dance:boşverrrr teksen deilsin kii ölee olan yetrki hayırlısıyla bebişleri kucamıza alalım dimi. bnde aynıyım şuan 59 kiloyum bakalım .ama hiç kafama takmıyorum sonuçta hamileyiz dimii nerem şişerse şişsin valla umrumda deil hihoyyyt sende takmaa boş verrrrrrr

bu arada yeni gelen hamile arkadaşlarıda tebrik ediyorum saglıklı sorunsuz bir hamilelik diliyorum sorunsuz bir şekilde bebeklerimizi kucagımıza alırız inşallah

Ya bisi sorcam kizlar, yuruyus yapmak icin havalar cok soguk, benim evde kondisyon bisikleti var, kendimi zorlamadan onu yapsam bebise bizarari olurmu acaba?? En azindan kalori yakarim biraz, bide ne bilim belki seratonin falan artar moral bulurum???Bikac yerde okudum bi zarari olmaz zorlamadikca diyo ama, emin olamadim, zaten sanirim hamile kaldigimi ogrendigimden beri yapmiyordum, belki bu sisliklerin sebebi odur???

X