2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

benimde dün acayip moralim bozuktu,sıfırın altında yani.karamsarlık hadsafhada,kendi kendime düşüncelere dalıyom,acaba bebeğimi mutlu edecekmiyim.her istediği olabilecekmi,babası ona bağırcakmı gibi,senağlamaçok komik şeyler ama napayım,.niye böyle oldum :bbo::bbo:

benimde dün acayip moralim bozuktu,sıfırın altında yani.karamsarlık hadsafhada,kendi kendime düşüncelere dalıyom,acaba bebeğimi mutlu edecekmiyim.her istediği olabilecekmi,babası ona bağırcakmı gibi,senağlamaçok komik şeyler ama napayım,.niye böyle oldum :bbo::bbo:

CANIM BIDE BENI DÜŞÜN DÜN KAnamam oldu sımdı ıyıyım ama cok korkuyorum ocağın 17 sına randevu verdı dr. ama nasıl beklerım bılmıyorum ya vakıt gecmıyor ya..Ayrıca aksam yemegı kesınlıkle yıyemıyorum :KK43: ama sanırım cok kılo aldımdelikafadulden:icecream: daha 2 ay oldu ama ben 2 kılo aldım bıle yawf

a.s. akdşlar bnde yeni hamleyim bugün gördüm bebişimi çok mutlu oldum:dance: bnm 2 ci bebegim ama ilki ölü dogmuştu işallah bunu hayırlısıyla kucagıma alırım.ALLAH herkese hayırlısıyla kucagına almak nasip etsinn:Saruboceq:

a.s. akdşlar bnde yeni hamleyim bugün gördüm bebişimi çok mutlu oldum:dance: bnm 2 ci bebegim ama ilki ölü dogmuştu işallah bunu hayırlısıyla kucagıma alırım.ALLAH herkese hayırlısıyla kucagına almak nasip etsinn:Saruboceq:

bitanem cok sevindim:teytey::ecrin_bebek: hayırlı olsun rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasıp eder inş.

ya aynen benimde oyle babymom yani keyifsizimm sanki aylarca bebek isteyen bu ugurda ameliyat bile olan ben değilim oyle sıradan mıs gibi geliyorki su an hamile olmam ilk ognedigim gunlerdeki çoskumu sevincimi ozledim. allahın gucune gidck diye odum kopuyor ama bu hisler tmamen hormonlardan olsa gerek çok çok mutlu olmalıydım simdi 16 ay sonra hamile kaldım bebegimi ve kalp atısını gordum yani ne bilimmm

ESRAKOCUM aynen bende 18 ay bekledim buanı sanki simdi o bekleyen ben deilmisim gibi cok sukur kalbinide duydum aklıma geldikce deli oluyodum o heycanımda gitti ya biz maymun istahlıyız yada minik kelebegin dedigi gibi icimizdeki fabrikadan kaynaklanıyor bunlar.allahım aklımıza muhayet olsun.

MINIK KELEBEGIM- yastıgımın altına seytanı kahreden duanın fotokopisini koydum cektigim tesbihler okudugum dualar tın yani. elbette cok etkisi vardır ki etkisi olmasa daha fena olurum herhalde. bide hamile oldugumu ogrendigimden beri seslikuran.com dan sesli meal dinliyorum bebegime ii gelsin duyuları gelissin die sizede tavsiye ederim canlarım

mavis tabi yaa hatırladım simdi dogumgunlerimiz aynı idii. o kadar çok arkadas varki tabi insan karıstırıyor ama kuçuk birhatırlatma ile hatırladım. senin degerin epey iyi imis iki gun sonra tekrar kan tahlili seklinde seri olcum istemedimi drn un en azından dis gebelik olup olmadıgını biraz olsun anlardınız artıs ın ikiye katlaması ile.
ama nerden çıkarıyorsun dis gebelik fikrini sen daha evel falan geçirdinmi ??

valla mavis bende adet ten once ogrendigim için hamile ol duumu aynen adet tarihine kadar kasık agırıs siddetli idi hatta içerde bir yara varmıs bir sizi seklinde idi. ve bel agrısı çok kotuydu beklenen adtet tarihi geçti ve agrılar azaldı kimi arkadasda hala daha devam ediyor bunlar seni sakın korkutmasın rahim genisliyor çok onormal

canım doktor tekrar kan testi istemedi dış gebelik felanda geçirmedim ama ne biliim işte internette gezerken okudum karın ağrısı olurmuş felan yazıyo bende işte tedirgin oldum bi anda.evet canım anlıyorum demekki rahim genişliyor yani ağrılar normal

kızlar selam kendimi kötü hissediyorum çünkü hiç bir şey yiyemiyorum öyle bir iştahsızlık tiksinti varki yiyecek maddesi olan hiç bir şey görmek istemiyorum zaten sürekli kilo kaybediyorum bazen kendimi zorluyorum zorla yemeye çalışıyorum o zamanda çok az yiyorum tavuk görmek balık görmek istemiyorum oysa bunlara bayılırdım
düşünüyorum ne yiyebilirim diye hiç bir şey istemiyor canım bide gün bulantılarım var
midem sanki bir lokmayı bile hazmetmiyor sadi mide rahatsızıydım yemek yemek kabus oldu bilmiyorum ne yapacağım

maviscim tabiki normal bunlar sakın kendini bos yere uzme kasık agrısı adet olcakmıs hissi hepsi normal.
baska bir olumsuzluk yoksa sakın negatifhislere kapılma tadını çıkar bak nekadar zaman sonra hamileyiz iste

selaam kızlar bugün kontrole gittim.sata göre 5+5 im ama ultrasonda görünmedi hiçbişey çok teleşlandım sonra doktor vajinal ult.baktı o zman gördüm keseyi.sizce bi gariplik var mı?nolur bi cevap verin 5+5 ken ultrasonla görünmez mi kese yaa???

desdona arkadaşım, hiç endişelenme. çoğu arkadaşımızın geç döllenmesi olmuş. yani sata göre 5+5 olabilirsin ama büyük ihtimalle geç döllenme olmuştur. belki de 4 haftalıksındır ki o zaman da görünmeyebilir tabi ki. bir daha ki sefere göreceğinizi düşünüyorum.

Günaydın kızlaar. Nasılmış bakalım güzel Ağustos annesi adayları?:CüvCüv:Benim içim kıpır kıpır bugün. Habire kendime yoktan yere iş uyduruyorum. Cuma günü ilk kez gideceğim doktora. Zaman nasıl geçecek bilmiyorum:sm_cool:

bende cuma gidicem burko çok heyacanlıyım işallah herşey normaldir bebişlerimizin kalp atışlarını duyabilirmiyiz acaba? kendinize çook ii bakııın :emir_bebek:

selam kızlar c.tesi dr gittim fasülyem kocaman olmuş pıt pıt pıt atıyo kalbi herşey yolunda dedi

kızlar bide olası regl tarıhlerımız yaklasıo ondanda bıtakım sıkıntılarımız olabılır regl oncesı yasadıklarımızı hamıskende yasayacakmısız yanı tarıhlerde haberınız olsun

ocak şu mart nis may haz tem ağu eyl ekim kas aralık
18 K E K E E E E E E E E E
19 E K E K K E E K E E K K
20 K E K E E E E E E K E E
21 E K K K K K K K K K K K
22 K E E K E K K E K K K K
23 E E E K E E K K K E E K
24 E K K E E K E K E E K E
25 K E K E K E K E K E E E
26 E E E E E K E K K E K K
27 K K E E K E K K E K E E
28 E E E K K E K E K K E K
29 K E K K E K K E K E K K
30 E E K E K E E E E E E E
31 E E E E K K E K E K K K
32 E K K E K E E K E E K E
33 K E E K K E K E K E E K
34 E E K K E K E E K E K K
35 E K E K E K E K E E K E
36 E K E E E K E E K K K K
37 K K E K K K E K K E E E
38 E E K K E K K E K K E K
39 K K E K K K E K E E K E
40 E E E K E K E K E K K E
41 K K E K E E K K E K E K
42 E K K E E E E E K E K E
43 K E K K E E E K K K E E
44 E K K K E K E E K E K E
45 K E K E K K E K E K E K

çin takvimi
hamile kaldığınız ayla yaşınızı eşleştirin cinsiyeti bulun %90 doğru çıkıyomuş :) alla alla

ya herkez cevrım içi ama bana kımse bı sey yazmıyo ya bende konusmak ıstıyorum of ya sıkıldım ofıstede kıtlı kaldım zaten 1,30 saat sonra cıkabılırmısım zaten acıktım lavoboya gıtmem gerek ama kımse yok mıdemde acıyo zaten of of of

merhaba bende az önce test yaptım hamıleyım garıp duygular ıcındeyım mutluluk korku stres allah nasıp ederse ılk cocugum olcak afallamış durumdayım resmen

ya herkez cevrım içi ama bana kımse bı sey yazmıyo ya bende konusmak ıstıyorum of ya sıkıldım ofıstede kıtlı kaldım zaten 1,30 saat sonra cıkabılırmısım zaten acıktım lavoboya gıtmem gerek ama kımse yok mıdemde acıyo zaten of of of

geçmiş olsun nasıl kaldın öyle senin için çok zor bir durum lavobo ihtiyacı kötü bir durum neden o kadar beklemen lazım :çok üzgünüm:

merhaba bende az önce test yaptım hamıleyım garıp duygular ıcındeyım mutluluk korku stres allah nasıp ederse ılk cocugum olcak afallamış durumdayım resmen

ne güzel bir haber böyle duygulara kapılmak çok normal ama zamanla alışırsın sadece strese hayatında çok yer verme bebege zarar veriyo hayırlı bir hamilelik geçirirsin inşallah :nazar::nazar:

X