2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kızlar bugün nasılsınız:)))bende göğüs ağrısı fena oluyo gecleri bide günde 3 4 kes regl ağrısı gibi gelip giden ağrı oluyo okadar....bide iştahsızlık var...of korkuyorum bişi olur diye yemeye çalışıyorum ama yedikten sonrada midemde taş varmış gibi geliyo ama fazlada yemiyoru...ama fazla geliyo..........

arkadaşlar merhaba,
haftasonu baya bi kaynatmışsınız.sabahtan beri yazdıklarınızı okuyorum.herkeste mutlu, bazen de kaygılı bi bekleyiş var.bende de bikaç gündür acayip bi hüzün var sebebini bilemediğim,dokunsan ağlayacak gibiyim.sanırım miniğimin etkisi.bir de miniğim sayesinde geceleri pek uyuyamıyorum.acayip bi göğüs ağrısı bir de arada kasık ağrısı.ilk defa bi kaç gündür yemeklerden tiksindim.süt ve süt ürünlerini gözüm görmesin.ama limon greyfurt mandalina portakala bayılıyorum.dün akşam bir tabak dolusu havuç doğradım limon suyuna batıra batıra yedim.acayip güzel geldi.bol limonlu salata yemek istiyorum.kızım mı olcak nedir ye ekşiyi doğur ayşeyi demişler.
herkese mutlu günler ::)

benimde son zamanlarda acayip canım tatlı istiyo,.hayırdır acep..pek aram iyi değildirdecokacimcoookcokacimcoook

selaam kızlar bugün kontrole gittim.sata göre 5+5 im ama ultrasonda görünmedi hiçbişey çok teleşlandım sonra doktor vajinal ult.baktı o zman gördüm keseyi.sizce bi gariplik var mı?nolur bi cevap verin 5+5 ken ultrasonla görünmez mi kese yaa???

ya kızlar bende karın ve kasık ağrıları oluyo bu normalmi sizce ilk zamanlar sizdede oldumu
canı karın agrım yok ama kasık agrım daha hamıle oldugumu ögrenmeden basladı ve devam ettı.hala ara ara agrıyo ama agrının daha ortalara kaydıgını düşünüyorum .sanırım rahım genıslıyo ve bebek yerlesıyo.ondan agrılarımız.canını sıkma doktora sordum kanaman olursa ve agrısına katlanamıycak olursan gel yoksa normal dedı.

Yaa, bir de kızlar benim canım oynaşmak istiyo yaa, :eek: yani tabii ki bişi yapmıcam da, özledim kocamı. 3 hafta oldu en son seferden beri. azcık yanaşsam tedirgin oluyo o da, olmaz diye. Sadece ilişki değil, orgazm da yasak. Rahibe hayatı Şu mercimeğim sağlıklıbir şekilde büyüsün de, katlanıcaz artık napalım..
hey Allah senın iyiliğini versın emı :roflol: valla bız 10 gunde bır ilişkiye giriyoruz doktorum yasak getırmedı... anacım riskli dönemin geçsın sonra acısını cıkarırsın artık afiyetle yersın kocanı cokacimcoook kaydirigubbakcemile Şeniz

valla buarada ben koçişimin ilgisinden hiçde şikayetcı degılım cok memnunum şahsensırnaşık şey gerci öncedende böyleydı ama şimdi 2ye katlandı enazından bebegımız doğduktan sonrada bana yardım edecegını bılmek hoşuma gıdıyohihoyyyt
bugun nasılsınız bu sabah bulantım daha az oldu umarım bu sekilde devam eder. benim tek derdi gece wcsi. bu gece 2 kere kalktım wc ye. bide uyku sorunu uyuyorum ama 10 kez donuyorum bide abuk subuk ruyalar. ne olcak bu ruyalarla isimiz okumadıgım dua kalmadı ya cok moralim bozuluyo lutfen yardım
canım abuk sabuk rüyalr derken,korkuyonmu gördügün rüyadan yoksa sacma sapan seylermı görüyon.tam anlayamadım ben olayı fisfisfis
Var canım, hamileliğimi öğrenmeden önce başlamıştı, hala ara ara devam ediyor. Benim bir arkadaşım 9 ay boyunca ağrı çekmiş, her an sanki şakır şakır kanayacakmışım gibi geliyordu ama hiç kanamadı dedi. 2,5 yaşında ikizleri var şimdiBu ağrılar rahim genişlediği için olurmuş ve gayet normalmiş.Merak etme. milkshake'in dediği gibi biz ne yaparsak yapalım herşey olacağına varıyor. Geçen hamileliğimde iyi beslenme adına ne gerekiyorsa yaptım. Lekelenmelerim olunca aksatmadan progestan kullandım. Habire yattım ama yine de düştü bebeğim. Böylesi hayırlıymış demek ki. Bu hamileliğimde de aynı şeylerin olmaması için dua etmekten fazla birşey yapamıyorum. Ama içim hep ferah. İnancım daha yüksek bu sefer

:nazar:Allah hepimizin bebişlerini korusun:nazar:

aynen canım nedense içim hep ferah bol bol dua edıyorum ve inancım benımde cok yüksek.zaten istersek pamuklara sarınalım olacagın önüne gecemeyız.... ben tadını cıkarmaya calısıyorum hamileliğimin,zaman zaman aklıma korku gelıyo ama oldugunca def edıyorum kafamdan

Allah a emanet bebeklerımız inşallah Rabbim hepimizin meleğini korusun saglık versin inşallah

selaam kızlar bugün kontrole gittim.sata göre 5+5 im ama ultrasonda görünmedi hiçbişey çok teleşlandım sonra doktor vajinal ult.baktı o zman gördüm keseyi.sizce bi gariplik var mı?nolur bi cevap verin 5+5 ken ultrasonla görünmez mi kese yaa???

canım bu cok normal yanı sonucda vajınal görmüşsünüz keseyı.eger o şekıldede göremeseydınz belkı bı sorun olurdu.benımde 5 haftalıkken vajınal baktıgımız halde coook zor gördük resmen toplu iğne ucu gıbıydı.ama 10 sonra gıttık karından bakmasına ragmen kesem cok güzel büyümüstü.ama sana bı tüyo verıyım bu 10 gun içinde 5 er tane badem cevız ve yarım avuc kuru üzüm tükettim.bebgın gelısımı için gercekten cok faydalıymıs ve tabıkı c vitamını

günaydın kızlar öğlen oldu ama
ne çok kaynattınız 2 saat oldu bitiremedim sayfaları :)
hafta sonra giremiyorum nete eşim evde çalışıyor bilgisayar başına oturmak kısmet olmuyor bana

tazefasulye hangi doktora gidiyorsun ? şu 2. gittin doktor hani öpmek istediğin :))
medicana bahçelievlere gidiyorum Uzm. Dr.Özlem Dülger doktorum
belki değiştiririm doktorumu kararsızım

kayınvalidem hacdan geldi bugün izin alıp onu görmeye gidicem özlemişim annemi :)
gideyimde yeni torununu sevsin :)

arkadaşlar merhaba,
haftasonu baya bi kaynatmışsınız.sabahtan beri yazdıklarınızı okuyorum.herkeste mutlu, bazen de kaygılı bi bekleyiş var.bende de bikaç gündür acayip bi hüzün var sebebini bilemediğim,dokunsan ağlayacak gibiyim.sanırım miniğimin etkisi.bir de miniğim sayesinde geceleri pek uyuyamıyorum.acayip bi göğüs ağrısı bir de arada kasık ağrısı.ilk defa bi kaç gündür yemeklerden tiksindim.süt ve süt ürünlerini gözüm görmesin.ama limon greyfurt mandalina portakala bayılıyorum.dün akşam bir tabak dolusu havuç doğradım limon suyuna batıra batıra yedim.acayip güzel geldi.bol limonlu salata yemek istiyorum.kızım mı olcak nedir ye ekşiyi doğur ayşeyi demişler.
herkese mutlu günler ::)
ayy canım al bendende okadar ,böyle bol limonlu salata yıyesım var,gecen yaptım ohh afiyetle suyunu içtim delikafadulden okadar çikolata ve tatlı sevmemem ragmen hıc canım istemıyor ara sıra belkı canım ister dıe atıyrum agzıma ama yok banamısın demıyor.sok oluyorum ben ve kocıs :1shok: bakalım ye ekşiyi cıkar ayşeyi ya tatlıyı cıkar hakkıyı dogrumu.bunları 2.5 ay sonra öğrenebılcez artık.sırnaşık şey
benimde son zamanlarda acayip canım tatlı istiyo,.hayırdır acep..pek aram iyi değildirdecokacimcoookcokacimcoook

valla benımde tatlıyla aramdan su sızmazdı ama nasıl olduysa canım istemıyor zoruna çikolata yiyorum arada arada okadar :sm_confused: bakalım sonuc ne olck :dance:

ben bugun cok kotuyun karadenizde gemilerim batmıs gibi icim sıkılıo sıkılıo sıkılıo patşıycam nerdeyse hicbirsey zevk ve keyif vermio. hayattan zevk almıorum hic hamis oldugumu ogrendigimden beri hormonlarım ters tepti

karından gormek zor canımcım vajinal gorulmus sukur gariplik yok.

minik kelebek korkulu deil sacma sapan yani aklımdan ne geciosa yada tvde ne izliosam sabaha kadar gereksiz ruyama girio ve yoruyo beni cok mutsuzum ruya gormek istemiyorum

minik kelebek korkulu deil sacma sapan yani aklımdan ne geciosa yada tvde ne izliosam sabaha kadar gereksiz ruyama girio ve yoruyo beni cok mutsuzum ruya gormek istemiyorum

evet cnm tv de kötü şeylerden uzak dur ben izlemiyorum rüyama girer diye ve yatmadan acıkrsan hafif şeyler ye tokşlukta kötü rüya görmene sebep olablir bide nas suresni oku yatmadan veya günde 21 kes çok işe yarıyo ..ama dedğim gibi kötü tv haberlerinden ve kmtü içerik korku filmlerden uzak dur:1hug:a.s.

ben bugun cok kotuyun karadenizde gemilerim batmıs gibi icim sıkılıo sıkılıo sıkılıo patşıycam nerdeyse hicbirsey zevk ve keyif vermio. hayattan zevk almıorum hic hamis oldugumu ogrendigimden beri hormonlarım ters tepti
ayy canım deme öyleeee,ya bunu cok yerde okumustum ilk 3 ay hamılelıgım kabul edemezmıs anne adayı.tuhaf duygular sararmıs ama bu cok normalmıs bozma moralını gecer bı kac aya kadar.bazen banada oluyo hayattna zevk alamamak degılde böyle hiçbişe yapasım gelmıyo,kolum kanadım kalkmıyo sonra neasıl ertesı gun ouyo şaşıyorum.

ayy canım ya bu hamişlik senı fena vurmus.bak dedı dersın 1 kac aya kadar düzelırsın.anlıyorum o abuk sabuk rüyalr insanı cok yorar hatta bırı bıter hemen öbürü baslar.valla bende bıtane dua kıtabı var eger sana göre bişe bulursam hemenm yazarım atarım özelden sana msj :1hug: üzülma tamammı tadını cıkar bebişinle olmanın.kızzz içimizde bı fabrıka calısıyo hergun bı damarı bıyerı olusuyo.bunları düşün daha ıyı gelcektır emınım

slm arkadaşlar bizimde bebeişimiz 6 hafta 5 günlük.bu haft kalp atışını duyduk.dünyanın en güzel mucizesi herhalde bu! :dance::emir_bebek:

evet canım kolomen sayfasından tanışıyoruz doğum tarihlerimiz bile aynı. saol canım hepimiz inş.sağlıkla kucaklarımıza alırız ben 2,5 haftalıkken öğrendim 87,48di değerim. ne bileyim çok tedirginim bir görsem keseyi bi duysam kalp atışını allahım sen büyüksün bebişimi benden ayırma.:Saruboceq:

mavis tabi yaa hatırladım simdi dogumgunlerimiz aynı idii. o kadar çok arkadas varki tabi insan karıstırıyor ama kuçuk birhatırlatma ile hatırladım. senin degerin epey iyi imis iki gun sonra tekrar kan tahlili seklinde seri olcum istemedimi drn un en azından dis gebelik olup olmadıgını biraz olsun anlardınız artıs ın ikiye katlaması ile.
ama nerden çıkarıyorsun dis gebelik fikrini sen daha evel falan geçirdinmi ??

kızlar birde bende hala kasık ve karın ağrıları var sizdede böyle oluyormuydu
valla mavis bende adet ten once ogrendigim için hamile ol duumu aynen adet tarihine kadar kasık agırıs siddetli idi hatta içerde bir yara varmıs bir sizi seklinde idi. ve bel agrısı çok kotuydu beklenen adtet tarihi geçti ve agrılar azaldı kimi arkadasda hala daha devam ediyor bunlar seni sakın korkutmasın rahim genisliyor çok onormal

desdona karından ultrasonda gorunmedi diye dert etmen anlamsız. vajinal gormussunuz ya daha ne istiyorsun. bol su içindce karından daha net gorunuoyr mesela. yani endise etme ustten gorunmus iste demek kuçuk daha ustetn gorunemedi. birde kisilerin yag dokusu ile de alakalı karından goruntu.

Ciddi bir tiksinti var.. herşeyden tiksinir oldum, canım durup durup en abuk şeyleri istiyor.. Bi garibim.. ne yapacağımı şaşırır oldum, kış günü gece yatarken üstümden yorganı atıyorum bir de.. Bir muzu rahat yiyebiliyorum her an.. düşünsenize günde 2-3 muz yediğimi, bacadan kapıdan çıkaramazlar artık beni.. acayip bir süreç bu hamilelik..:bbo:

muzda potasyum varmış evrişçiğim.bir de iyi kas yapıyormuş güçlü kuvvetli bir anne olacaksın bu gidişle:jeyyar:

canım moralini bozma 5 hafta erken olduğu için karından ultrasonda görünmüyo.bizimde 5 hafta 2günlükken vajinal ultrasonda gözüktü.kalp atışını da öle duyduk 6. haftada.şimdi 6 hafta 5 günlük.karından 7. haftadan sonra duyuluyomuş kalp atışı.ilk 3 ay vajinal ultrasonla kontrol yapıyo benim doktorum.canını sıkma herşey normal.:teselli:

ya aynen benimde oyle babymom yani keyifsizimm sanki aylarca bebek isteyen bu ugurda ameliyat bile olan ben değilim oyle sıradan mıs gibi geliyorki su an hamile olmam ilk ognedigim gunlerdeki çoskumu sevincimi ozledim. allahın gucune gidck diye odum kopuyor ama bu hisler tmamen hormonlardan olsa gerek çok çok mutlu olmalıydım simdi 16 ay sonra hamile kaldım bebegimi ve kalp atısını gordum yani ne bilimmm

X