2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kayracım günümün yarısını yatarak geçiriyorum. Benim de bir kaybım var. Allah'tan ki; çok kolay hamile kalıyorum. Ama bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum. Dediğin gibi ; Allahım bizim koruyamadığımızı korusun. Bize ve kimseye bir daha evlat acısı yaşatmasın.. Çok zor..

selam arkadaslar bende 7 haftalık bır anne adayıyım portalda yenıyım .bebegımı ogrendıkten sonra sıksık ınternette arastırmalarım oldu sızlerle de yenı bırseyler paylasabılecegımı dusundum .allah sımdıden hayırlı ugurlu etsın bebişlerinizi hepınızı tebrık ederım

kizlar bulanti icin surup falan kullanan varmi?memnun musunuz, ise yariyormu??yarin yazdiricam olmazsa, dayanamiyorum artik, buzdolabini bimle acamiyorum...

selam arkadaslar bende 7 haftalık bır anne adayıyım portalda yenıyım .bebegımı ogrendıkten sonra sıksık ınternette arastırmalarım oldu sızlerle de yenı bırseyler paylasabılecegımı dusundum .allah sımdıden hayırlı ugurlu etsın bebişlerinizi hepınızı tebrık ederım

hoşgeldin canım.hayırlı uğurlu olsun...

Kayracım günümün yarısını yatarak geçiriyorum. Benim de bir kaybım var. Allah'tan ki; çok kolay hamile kalıyorum. Ama bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum. Dediğin gibi ; Allahım bizim koruyamadığımızı korusun. Bize ve kimseye bir daha evlat acısı yaşatmasın.. Çok zor..

canım kendi kendine nazar değdireceksin.deme öyle kolay hamile kalıyorum falan.allah nazardan saklasın.

prenses84 kullanıcısından alıntı

hoşgeldın canım hayırlı uğurlu olsun,Allah saglıkla dogurmak nasip etsın hepimize inşallahh

Ben gene lekelendim. Her seferinde de doktora gidip, kadını bezdirmek istemiyorum ama, içim içimi yiyo.. Yarın bir arayayım bakalım, ne diyecek? Cumadan beri de progesteron içiyorum. Sanrım ben progesteron aldığım günlerde de kanıyorum. Haydi hayırlısı..

59 umu kafanıza takıyosu uz ben 74 kıloyla hamiş kaldım öliyimmi ben şimdi yani gerçi boyum kısa değilde oradan yırtıyorum sanırım

bende comely valla aynen bende boydan kurtarıyorum boyum 170 ve 74 kilo ile hamile kaldım allahtan henuz kilo almadım aynı kilodayım. ozenli besleniyorum. ben yumurta takibi catlatma igneleri vs ile 68 den bu kiloya vardım.

bence yapabilirsin zararı olmaz bilakis ii gelir. bende dusundum keske evde kond aletı olsaydısa dısarda yapamadıgımyuruyusu evde yapardım dedim. 57 idim bayramda drda 58 cıktım yani kilo almaya basladım demekki ortalama aynı kilolardayız. yılbası ıcın heycanlanıomusunuz bende hic tın valla sankı heycan cipim yanmıs
aynen ya heyecan chip imiz cıkarılmıs sanki bende heyecanlanmıyorum yılbasına.

kiloları kafaya takmayalım demiycem arkadaşlar. kendine bakamayan anne çocuğuna nasıl bakacak. hızlı kilo almak için dış bir etken yoksa (ilaç kadar zorlanacağımızı ve asıl o zaman nasıl depresyona gireceğimizi düşünelim. ben de sürekli hamurişi yemek istiyorum mesela ama kendimi dizginliyorum. ipin ucu kaçmasın arkadaşlar. vücutlarımızı sevelim.

kesinlikle katılıyoum aftabru. ben ilk hamileligimde 26 kilo alıp 8 aylık dogum yapan biri olarak ki tam miyadında dogumyapsam toplam kac kilo almıs olurdum bilemiyorum:))) bu sefer çok dikkatli temkinli ve aklı basında hareket ediyorum. ama geçen seferhamileyim diye duyup allahhh nutellalarla hamilelik gecirmistim hayatımda en ozel donem ya hani keyfimi yapcam:)))) sonra diyetisyenlerde geçirdim 3-4 ayımı ve 62 ye indim 94 ile dogma gitmistim :)) ama tabi catlaklar esneyen bir vucut geriye kalanlar.

kızlar merhaba.bugün 9 haftalık olduk.takvimimiz 2 gün geriden bulantısı azalan varmı?6,7,8 haftalarda bulantı ve mide ağrısı beni mahvetmişti ama şimdi çok az.acaba progestanı bıraktığım için olabilirmi?yoksa bu haftalarda normalmi?

kayra benimde çok enteresan geçen haftalarda yaklasık 1 hatfa çok bulantım oldu allah dedim basladı bu sefer çook zor olacak hamilelilk ilkinde hiç bulanmamıstı m id em ama su an geçti yine yok oldu. yani kokulara hassasım iste ne bilim ac kalınca uzun sure daha beter midem kotu oluyor hamilelik kendini burdayım dedirtiyor ama oyle aman aman bir bulanma yok geçti.
vucut alıstı belkide bu hormonun yuksekligine

Ben gene lekelendim. Her seferinde de doktora gidip, kadını bezdirmek istemiyorum ama, içim içimi yiyo.. Yarın bir arayayım bakalım, ne diyecek? Cumadan beri de progesteron içiyorum. Sanrım ben progesteron aldığım günlerde de kanıyorum. Haydi hayırlısı..

aynı dertten muzdaribiz benimde progestan kullandığım halde geliyor lekeler benimkinin enteresan olan yanı benimde 2 gün geliyor lekeler 2 gün gelmiyor tam geliyor diye üzülüyorum gidiyor sonra tam gitti diye seviniyorum sanırım artık gelmeyecek diyorum geliyor benim dr. rahat yani kaç kere aradım yapacak birşey yok diyor sanırım önemli birşey olsa gel bir muayene edeyim der....allaha emanetler canım yapacak birşey yok inşallah artık gelmezler ama çoğu kadında olabiliyormuş şükür edelim en azından bizimkiler kahverengi geliyor kırmızı gelse daha kötü ya...

kızlar merhaba.bugün 9 haftalık olduk.takvimimiz 2 gün geriden geliyor.cuma randevum var tekrar.bizim doktor 15 güne bir çağırıyor.testlerimide itirdik.ikili teste kadar test yok inşallah.kızlar progestanı bıraktık artık.ama bişey soracağım size benim mide bulantılarım iki gündür azaldı.sadece sabahları ve bu saatlerde oluyor.artık çok fazla acıkmıyorum tiksintim falanda yok.bir tek kokular sallıyor o kadar.
bulantısı azalan varmı?6,7,8 haftalarda bulantı ve mide ağrısı beni mahvetmişti ama şimdi çok az.acaba progestanı bıraktığım için olabilirmi?yoksa bu haftalarda normalmi?

canım sanırım 9+2 haftalıksın yani 10.haftadasın
internette 10.haftadan itibaren mide bulantıları azalmaya başlar diyor ama her kadında değil
bende 9+3 haftalığım benimde 2 gün önde ama mide bulantılarım devam ediyor ama bazı günler az bazı günler çok
mide ağrısı bende de bu hafta azaldı yoksa çok zorlanıyordum
herşey tolundadır korkma sen rahat ol

kızlar takvimim bugün neden güncellenmedi
9+1 olması lazım ama dünden beri 9 da
bilen var mı

canım bende cetvel istiyorum bana yardımcı olurmusun en son regly tarıhım 9 kasım dı ya bende istiyorummmmm:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Son düzenleme:
kızlar takvimim bugün neden güncellenmedi
9+1 olması lazım ama dünden beri 9 da
bilen var mı

canım bende cetvel istiyorum bana yardımcı olurmusun en son regly tarıhım 9 kasım dı ya bende istiyorummmmm:ecrin_bebek::ecrin_bebek::asigim:yardım edermısın

canım bende cetvel istiyorum bana yardımcı olurmusun en son regly tarıhım 9 kasım dı ya bende istiyorummmmm:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bu konularda ii olmadığım için benimkini eşim yaptı yoksa yardım ederdim ama anlayan arkadaşlar var sanırım yardım ederler sana

bu konularda ii olmadığım için benimkini eşim yaptı yoksa yardım ederdim ama anlayan arkadaşlar var sanırım yardım ederler sana

tmm yınede tesekkür ederım ya ne dıcem dr. benı ocak 17 de gel dedı test vaktı gelmıs oluyormu o zamana benım meleğimin bu konuda bı bılgın varmı canım:eek:

çok değişik bi rüya gördüm,.gökyüzünde ay hareket ediyodu,oynar bi biçimdeydi.HAYIRDIR İNŞ.birde gelinlik gördüm,.vefat eden bi akrabamız masayı topluyodu.hamilelikten itibaren ilginç rüyalar hep benimle..kafamçokkarıştıkafamçokkarıştımirmirmirmir:CüvCüv:

aynı dertten muzdaribiz benimde progestan kullandığım halde geliyor lekeler benimkinin enteresan olan yanı benimde 2 gün geliyor lekeler 2 gün gelmiyor tam geliyor diye üzülüyorum gidiyor sonra tam gitti diye seviniyorum sanırım artık gelmeyecek diyorum geliyor benim dr. rahat yani kaç kere aradım yapacak birşey yok diyor sanırım önemli birşey olsa gel bir muayene edeyim der....allaha emanetler canım yapacak birşey yok inşallah artık gelmezler ama çoğu kadında olabiliyormuş şükür edelim en azından bizimkiler kahverengi geliyor kırmızı gelse daha kötü ya...

Ben gittim valla Sibel.. (Sibel'di değil mi?) (Ben Burcu :) berbat bir gece geçirdim. Sabah 5'te bir uyandım, nasıl kötüyüm (psikolojik olarak), progestan kullandığım halde ne kanaması bu? diyorum. 8 de bir daha uyandım. Aradım kadını, gel dedi, koştum gittim, 1 cm olmuş boyu, kalbi pıtır pıtır :) Hem de vajinal değil, abdominal usg ile baktı. :)) O kadar büyüdük yani, kocaman olduk :)) :nazar::nazar:

Kadına dedim, biliyorum sizi çok sıkıyorum, ama neden oluyor, dedim. stres yapma, stres yaparsan olur dedi. gerçi rahat olmaya çalışıyorum ama? Biz sanırm 9 ay boyunca kanayıp, doğuranlardan olacağız..Saldım ben de gidip kışlık hamile pantolonu :CüvCüv: bile alcam anasnı satayım. Bu ne be, bekle bekle hayat mı geçer :) Bebeğim olacak moduna giremedim bir türlü şu lekelerden. Sanki kendimi böyle kasarsam ve Allah korusun kaybedersem daha mı az üzülücem?

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar,
bugün bulantım biraz daha hafif. keyfini çıkarayım bari bu anın.
herkesin keyfi yerinde mi?

X