2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

teşekkürler canım, sana da merhaba, seni bir ara bayağı merak etmiştim arkadaşlar bu topic'te olduğunu söylediler, iyi olmana sevindim canım a.s

valla güzelim bazı topiklerde kişiler sadece arkadaşlarıyla yazışıyor sen soru soruyorsun soruna tenezül edip cevap veren yok.laçka bir muhabbet.burası bizim topiğimiz.herkes çok şeker.herşeyi paylaşıyoruz ve ben iyi olduğum sürece buradayım.uğra konuşuruz canım

maalesef benımde bır kaybım oldu bende cok zor atlattım ama oda yıne eşimin sayesınde oldu.busefer bana eskıyı hatırlamamak için belkıde cok sıkmıyor.evet üzerime cok düşüyor cok ilgilenıyor ama süreklı yat dınlen kalkma gibi seyler derse tekrar eskısıni hatırlayacagımı düşünüyordur muhtemelen ve şimdilik biz ilk kaybımızı düşünmemeye özen gösterıyoruz çünkü insan unutmuyor ama hatırladıkcada fena oluyor ve daha cok korkuyor.kesınlıkle katılıyorum bebeklerımız Allah a emanet yeterkı Allah ım istesın yeterkı Rabbim korusun.

benım annem ablama hamıleyken cok buyuk kaza atlatmıslar yanı hemde traktör devrılmıs annemler altında kalmıs.ee Rabbim in hıkmetı sadece bıraz kanaması gelmıs ama ablam 4 _ 5 ay sonra vaktınde dogmus sapasaglam

evet güzelim haklısın ama elimde değil çok korkuyorum.neyse iç karartmayayım.bişey sorcam göbek delikleriniz içe kaymaya başladımı?ve göğüs uçlarınız karardımı?

arkadaşlar 9 haftalık oldu canım hiç yemek istemiyor. sürekli meyve süt ve hamur işleri ne olacak böyle bilmiyorum . et görünce kustum ilk defa bugün. benzer durumda olan lar varmı.

Kızlar iyi akşamlar bu kulüpte eskiyim fakat bu topicte yeniyim allah nasip kısmet ederse bende ağustos annesi olacağım benide aranıza alırmısınız sizlere bişeyler sormak istiyorum ben henüz 3 haftalık hamişim ama son adet tarihime göre 5 haftalık dün doktora gitiim henüz kese felan görülmedi sadece kalınlık başlamış dedi daha toplu iğne ucu kadar dedi kızlar keseyi ne zaman görürüm sizce

selam arkadaşlar
bugün benimde tadım yok sürekli mide bulantısı leblebi- çubuk kraker arasında gidip geliyorum et tavuk yemek ne kelime adına bile dayanamıyorum kocamda cep telefonunu yasakladı internetede kızıyor o yokken girip bakınıyorum size işte iyi geliyor yemek yiyebilen arkadaşlar keyfinize bakın tadını çıkarın dert etmiyorum ama sıkıcı bir durum:)) yinede bebeklerimiz sağlıklı olsun yeter!!!!

arkadaşlar 9 haftalık oldu canım hiç yemek istemiyor. sürekli meyve süt ve hamur işleri ne olacak böyle bilmiyorum . et görünce kustum ilk defa bugün. benzer durumda olan lar varmı.

ben de aynı durumdayım.eti o kadar seven ben gözümle görmek istemiyorum.dün eşim balk yaptı yedim işte zorla.Allah yardımcımz olsun.ama 2 gündür midem bulanmıyor.bulansa bir dert bulanmasa bir dert... bulanmayınca endişeleniyor insan..sanki hamileliğin olmazsa olmazı:1rolleyes:

Kızlar iyi akşamlar bu kulüpte eskiyim fakat bu topicte yeniyim allah nasip kısmet ederse bende ağustos annesi olacağım benide aranıza alırmısınız sizlere bişeyler sormak istiyorum ben henüz 3 haftalık hamişim ama son adet tarihime göre 5 haftalık dün doktora gitiim henüz kese felan görülmedi sadece kalınlık başlamış dedi daha toplu iğne ucu kadar dedi kızlar keseyi ne zaman görürüm sizce

ben de 4 haftalıkken görememiştim.kalınlaşma vardı..bir hafta sınra gel dedi doktorum.ama ben hem keseği hem bebişimi görmek için 3 hafta sonra gittim iisini de gördüm.ama geç yumurtlama falan yoksa 5-6 gibi keseyi görürsün herhalde...hayırl olsun

ben de 4 haftalıkken görememiştim.kalınlaşma vardı..bir hafta sınra gel dedi doktorum.ama ben hem keseği hem bebişimi görmek için 3 hafta sonra gittim iisini de gördüm.ama geç yumurtlama falan yoksa 5-6 gibi keseyi görürsün herhalde...hayırl olsun

saol canım ama bişey daha sorucam bu dediğin 5 6 son adet tarihime göremi çünkü benim hesabıma göre ben henüz 3 haftalık hamişim ama son adetime göre 5 haftalık hamiş çıkıyorum

saol canım ama bişey daha sorucam bu dediğin 5 6 son adet tarihime göremi çünkü benim hesabıma göre ben henüz 3 haftalık hamişim ama son adetime göre 5 haftalık hamiş çıkıyorum

evet canım .herkesin yumurtlama günü bilinemeyeceğinden bir standart olsun diye böyle hesaplanıyor sanırım son adetinin ilk gününe göre hesaplayacaksın yani.inşallah görürsün bir an önce kesseyi de bebişi de.

ayyy kızlar benımde mıdem bulanıyor ve sankı gun gectıkce şiddeti artıyor gıbı.daha cıkarmadım hiç ama ben zaten resmen kusma özürlüyüm -tatlicadiarzu- nasıl kuscam kara kara onu düşnüyom.mutfakta yemek yaparken özellıkle mıdem cok bulanıyor.o cok sevdıgım tereyag kokusuna dayanamıyorum,ama cok dıkkatımı cektı bugun arkadasımdaydım orda bırsürü sey hazırlamıs yedım ama onlardan hıcbırını evde yapmak canım istemıyor.ancak önüme gelırse yiyebiliyorum cok ilginç.sizede böyle tuhaf seyler oluyormu?kafamçokkarıştı

oh senın kuzun baya buyumus benımkı daha 7 haftalık.. aynen benımde canım hıcbıse yemek istemıyo,yanı kahvaltıyıda aksam yemegınıde hazırlarken eziyet cekıyorum ama önüme gelınce yıyorum cok tuhaf.hele o yemek kokusu varya pişerken öldürüyo benı gıremıyorum mutfaga

hosgeldın canım aramıza. son adet tarıhımız baz alınıyor nezaman yumurtladıgımız tam bılınmedıgı için ama zamanla bebek olustukca kesın kac haftalık oldugu cıkıyor çünkü bazı bebek erken gelkısıyor bazısı gec.
a.s.

çok tedirginim kızlar ben ilaçla hamile kaldım o yüzden dış gebelik felan olur diye çok korkuyorum keseyi ve kalp atışını duyana kadarda rahatlayamayacağım heralde

Kızlar siz deli misiniz ki, kocanızın ilgisinden bunalıyorsunuz? Benimki sağolsun ben ne dersem anında yapıyor, hatta geçen gün ben okuldan gelmeden temizlik bile yapmış ama bunu dışında bişi yapmıyo.. Az önce ben balık kızartmaya hazırlanırken o da salata yapıyodu, kızartmaya başlar başlamaz bıraktı salatayı "benim üstüm kokmasın" diyo. Dedim sana bi uçarım burdan, görürsün gününü!! :eek:klava: Benim üstüm kokabilir ama.. Hayır 2 saat sonra duşa girmeyecek olsa canım yanmaz.. İçten içe kızdım, ama şakaya vurdum.

Bu arada, progestanı bıraktığımdan beri bulantım geçmişti. Şimdi gene başladım 2 gündür, artar mı bilmem? Bende bol bol memiş ağrısı, kasık ağrısı var. Bir de halsizlik ve uyku. İştahım yerinde:)) ama oburluk yapmıyorum.

Yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum. İnşallah listemiz hiç eksilmez..

Yaa, bir de kızlar benim canım oynaşmak istiyo yaa, :eek: yani tabii ki bişi yapmıcam da, özledim kocamı. Şeniz 3 hafta oldu en son seferden beri. azcık yanaşsam tedirgin oluyo o da, olmaz diye. Sadece ilişki değil, orgazm da yasak. Rahibe hayatı sırnaşık şey Şu mercimeğim :ecrin_bebek: sağlıklıbir şekilde büyüsün de, katlanıcaz artık napalım..

ayyy kızlar benımde mıdem bulanıyor ve sankı gun gectıkce şiddeti artıyor gıbı.daha cıkarmadım hiç ama ben zaten resmen kusma özürlüyüm -tatlicadiarzu- nasıl kuscam kara kara onu düşnüyom.mutfakta yemek yaparken özellıkle mıdem cok bulanıyor.o cok sevdıgım tereyag kokusuna dayanamıyorum,ama cok dıkkatımı cektı bugun arkadasımdaydım orda bırsürü sey hazırlamıs yedım ama onlardan hıcbırını evde yapmak canım istemıyor.ancak önüme gelırse yiyebiliyorum cok ilginç.sizede böyle tuhaf seyler oluyormu?kafamçokkarıştı

Ayni sey bende de var guelim, ben buzdolabinin kapagini bile acamiyorum, aynia nda bir suru koku geliyor, kahvaltiyi ve ymegi ancak esim hazirlayip, sofrada onume getirise yiyebiliyorum, yoksa hic bisey koyamiyorum agzima...

çok tedirginim kızlar ben ilaçla hamile kaldım o yüzden dış gebelik felan olur diye çok korkuyorum keseyi ve kalp atışını duyana kadarda rahatlayamayacağım heralde

ilacla hamile kaldim derken???kontraseptif kullanirken mi?? cunku bende ayni durumdayim ama biz keseyi gorduk, 6 haftalik bebisim, cumada kalp atislarini duyucaz insallah...:nazar:

ya kızlar bende karın ve kasık ağrıları oluyo bu normalmi sizce ilk zamanlar sizdede oldumu

Yaa, bir de kızlar benim canım oynaşmak istiyo yaa, :eek: yani tabii ki bişi yapmıcam da, özledim kocamı. Şeniz 3 hafta oldu en son seferden beri. azcık yanaşsam tedirgin oluyo o da, olmaz diye. Sadece ilişki değil, orgazm da yasak. Rahibe hayatı sırnaşık şey Şu mercimeğim :ecrin_bebek: sağlıklıbir şekilde büyüsün de, katlanıcaz artık napalım..

Cok hossun tazefasulyesırnaşık şey..Ama bizde lekelenme olmadigi halde ve doktor iliski yasak demedigi halde benim kocis kafasindan 3.ay bitene kadar yasak koydu, ben ne zaman sirnassam olmaz diyo, sanki rolleri degistik, ben erkegim, o kadinŞenizdelikafaduldennapalim hersey bebisler icin:CüvCüv::ecrin_bebek:

Ciddi bir tiksinti var.. herşeyden tiksinir oldum, canım durup durup en abuk şeyleri istiyor.. Bi garibim.. ne yapacağımı şaşırır oldum, kış günü gece yatarken üstümden yorganı atıyorum bir de.. Bir muzu rahat yiyebiliyorum her an.. düşünsenize günde 2-3 muz yediğimi, bacadan kapıdan çıkaramazlar artık beni.. acayip bir süreç bu hamilelik..:bbo:

X